Як я можу записати дотики?


14

Чи можна встановити наявний додаток, який записуватиме мої сенсорні взаємодії у фоновому режимі? Я щойно це побачив, і це змусило мене пограти зі своїми сенсорними даними, щоб побачити, як це виглядає. Не з’явились жодні ймовірні кандидати тут чи на ринку. Google, здавалося, вказує, що це, безумовно, можливо, якщо ви пишете власний додаток переднього плану (що я не маю інтересу робити, тому що я хочу записувати свої дотики у всій системі), і що це можливо можливо за допомогою спеціально розробленого фонового додатка , що може бути цікавим проектом, але я скоріше встановіть наявний додаток, якщо це можливо.


2
якщо є щось подібне, я впевнений, що це потребує хоча б укоріненого телефону, оскільки це питання безпеки та конфіденційності, якщо будь-яка програма може записувати дотики (наприклад, шкідливий додаток диктофона зможе записати ваш пароль, який ви ввели на екранній клавіатурі).
Лі Лі Райан

Так ... я знаю, для чого я цього хочу, але я не впевнений, що я би йому довіряв, якби хтось ще мені його дав ...
jj33

Відповіді:


3

У сендвіч-морозиві я помітив кілька цікавих функцій у параметрах розробника, пов’язаних із штрихами: Перейдіть у Налаштування -> Параметри розробника . Є варіант розташування вказівника . Це показує накладення сенсорної інформації, такої як координати та шлях перетягування. Також є Показати дотики , де відображається, де ви торкаєтесь екрана. Перший може надати вам добру інформацію, але не записує дані для аналізу пізніше. Останнє більше стосується запису відео, щоб було зрозуміло, куди користувач торкається.


2

AFAIK, грунтуючись на моделі захисту Android пісочниці, ви не можете відстежувати торкання екрана, коли ваша програма не є активним додатком.

Зважаючи на це, я провів певну роботу (все ще працює) над додатком на ПК, який вводить банку на пристрій (має бути вкоріненим), і з ПК я можу надсилати "дотики" до пристрою, незалежно від того, яка програма відкрито. Але, він все ще використовує Android-код для надсилання сенсорних подій на пристрій. У мене немає нічого, щоб отримати сенсорні події з пристрою, якщо це не "моя програма", і я захоплюю їх, коли користувач торкається областей мого додатка. Після того, як вони вийдуть або відкриють іншу програму, і моя програма більше не знаходиться на вершині, я більше не фіксую сенсорні події.

Як я вже говорив, я зробив роботу над додатком типу "дистанційне керування", який працює на ПК, і я розігрувався з використанням свого пристрою Android як "сенсорної панелі" для управління мишею на моєму комп'ютері, тому я зробив декілька дослідження того, про що ви говорите, і це були мої висновки.1

Перегляньте додаток Фільтр екранів на ринку. Екранний фільтр дозволяє накладати екран прозорим шаром, щоб у вас був затемнений екран. Це не дозволяє вам записувати, але я підозрюю, що той самий підхід, який використовується для затемнення екрану, може бути використаний для зйомки сенсорних даних та їх запису. Можливо, варто розібратися в розробці, залежно від того, для чого вам потрібна така програма.


1

Ознайомтесь із моїм новим додатком Tap Counter (від DenizenApps). Він рахується щоразу, коли ви торкаєтесь екрана.


Чи враховує ваш додаток лише дотики всередині програми або протягом усієї ОС?
Брайан Денні

1
Ціла ОС. Я використовую ту саму накладку системи, що й такі програми, як Screen Filter і Control Volume
Denizen
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.