Як вимкнути Історії для читання в Google Асистент?


27

Я не хочу зараз бачити картки "Історії читання" в Google. Чи є можливість вимкнути цю функцію? Я бачу лише можливість її вимкнути для певних веб-сайтів.

Відповіді:


8

Оскільки оновлений канал Google замінили Google Now 19 липня 2017 року, немає простого способу видалити Історії для читання, але заблокувати кожне окреме джерело / тему.

Джеймс Уолд прокоментував :

Мені вдалося перемогти розділ "Історії для читання", заблокувавши кожне джерело, використовуючи "Не зацікавлені історії від ..." на кожній картці. Розділ історії тепер пішов з мого каналу Google Асистент. Є джерела сотні, тому це зайняло деякий час.

Однак вони також згадали ,

Єдине доповнення, яке варто згадати, - це те, що Google з часом відповідає додатковим джерелам історій, тому розділ Історії, як правило, з’являється знову, вимагаючи більше ручного блокування. Зрештою, це не може бути таким чудовим рішенням.

(Примітка: не перевірено особисто)


2
У мене вже було "Зацікавлено отримання рекомендацій з Інтернету" вимкнено. Я також не бачу "Ніколи не показувати історії для читання" у своїй версії Google Асистент (також не відображаються оновлення)
Casebash

Мені вдалося перемогти розділ "Історії для читання", заблокувавши кожне джерело, використовуючи "Не зацікавлені історії від ..." на кожній картці. Розділ історії тепер пішов з мого каналу Google Асистент. Є джерела сотні, тому це зайняло деякий час.
Джеймс Уолд

@JamesWald Чи можете ви додати це як нову відповідь? Хороші пропозиції повинні бути видно як відповіді, а не заглиблені в коментарі старої відповіді, яка вже не відповідає дійсності.
Dan Hulme

У мене недостатньо точок репутації в цій мережі, щоб розмістити відповідь на захищене питання, але сміливо скопіюйте мій коментар та опублікуйте нову відповідь, якщо зможете. Єдине доповнення, яке варто згадати, - це те, що Google з часом відповідає додатковим джерелам історій, тому розділ Історії, як правило, з’являється знову, вимагаючи більше блокування вручну. Зрештою, це не може бути таким чудовим рішенням.
Джеймс Уолд

4

Схоже, ви не можете вимкнути історії для читання без ввімкнення активності в Інтернеті та додатках, що дозволяє економити (і, імовірно, дозволяє Google бачити) всі ваші історії пошуку та перегляду.

Таким чином, ви можете (а) не використовувати Google Асистент (b) дратуватися сміттєвими "історіями" (c) дозволяти Google бачити, зберігати та відстежувати всі ваші історії пошуку та перегляду, або (d) розпочинати заняття позов.


2

Дивіться відповідь google тут. https://support.google.com/websearch/answer/2824784?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=uk

Крок 1. Відкрийте додаток Google. 2. Перейдіть до "Налаштування" 3. Виберіть "Ваш канал" 4. Вимкніть сповіщення, встановивши параметр "Подача" або спочатку "Видалити налаштування картки", а потім вимкніть перемикач "Подача".


1
Це вимикає всю стрічку, а не лише оповідання для читання
Герхард Бургер

-3

Довго натискайте на Робочому столі, натисніть "Налаштування", натисніть "Ваш канал", Увімкніть канал "Так / Ні".

введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.