Як можна встановити контакт за замовчуванням для номера телефону?


19

У моєму списку контактів я маю ряд контактів, які мають один і той же домашній телефон, оскільки вони є членами сім'ї. Наприклад:

  • моя мати
  • мій батько
  • мій брат
  • будинок родини

Я зберігаю домашній номер телефону для кожного контакту, щоб, коли я хочу поговорити з одним із них, я міг вибрати контакт, а потім куди спробувати їх зв’язати. Я підтримую окремий контакт для дому, щоб я міг зателефонувати туди, коли не хочу спілкуватися з кимось конкретним.

Коли хтось телефонує з домашнього сімейного телефону, я хочу, щоб у телефоні відображався контакт сімейного будинку, а не хтось зокрема. Чи є спосіб вказати, що за номером телефону є контакт за замовчуванням?


Через дев'ять років Android все ще не має гідного рішення цієї поширеної проблеми.
Кіт Томпсон

Відповіді:


5

Нові контакти додаються до внутрішнього списку контактів внизу.

Вони відображаються так, як вам потрібно: FirstName / LastName або LastName / FirstName.

Коли вас телефонує будинок сім'ї, то в внутрішньому списку контактів шукається телефонний номер і повертається знайдений перший збіг.

Що вам потрібно зробити: переконайтесь, що будинок сім'ї - це перший контакт. Ви не можете цього зробити, змінивши його на інше ім'я, оскільки це не змінює порядок внутрішнього списку контактів.

Один із способів зробити це: експортуйте всі свої контакти та відредагуйте файл .vcf, щоб будинок родини був вище всіх інших контактів. Видаліть контакти у телефоні та імпортуйте відредагований файл.

Ще один спосіб - стерти всі ваші контакти та ввести їх вручну, але переконайтеся, що будинок родини знаходиться перед іншими контактами з тим же номером телефону.

Фактично це потрібно робити з усіма контактами, які є не однією людиною, а кількома людьми (тобто батьком і матір'ю) або місцем (наприклад, дім сім'ї).


4

Я вирішив цю проблему, перейменувавши контакт, який потрапляє до списку, коли я отримую дзвінок. Іншими словами, один із моїх колег був внесений до списку кожного разу, коли я отримував дзвінок із роботи, а не вказував "Робочий стаціонарний телефон", тому я редагував контактну інформацію цього колеги на ім'я "Робочий стаціонарний телефон", а потім створив новий контакт для цієї людини . Це досягає саме того, що описав Фред, але може зайняти менше роботи залежно від вашої ситуації.

Мінусом цього є те, що вам може знадобитися дзвінок у вашому журналі, щоб визначити, який контакт потрібно редагувати.

Більш чітко, ось що я зробив (зауважте, що ви можете робити 3 і 4 зі свого телефону замість Інтернету, і тоді вам не потрібно №5):

  1. Зателефонував на мобільний телефон з мій стаціонарний телефон
  2. Ідентифікував контакт, який відображався (наш офіс-менеджер)
  3. Використовуючи веб-сайт контактів Google, щоб змінити прізвище менеджера мого офісу на "Робочий стаціонарний телефон"
  4. Використовували веб-сайт Контакти Google, щоб створити новий контакт із іменем мого офісного менеджера.
  5. Чекав, коли мої контакти синхронізуються з моїм телефоном.
  6. Як остаточне підтвердження я заглянув у свій журнал викликів і побачив, що ім'я менеджера мого офісу було замінено на "Робочий стаціонарний телефон"

1

Звичайно, просто відкрийте контакт і довго натисніть номер, який ви хочете зробити як контакт за замовчуванням, а потім виберіть контакт за замовчуванням

(фактичні слова можуть відрізнятися залежно від використовуваного ПЗУ та контактної програми, але спосіб це зробити, принаймні, у стандартному Android це)


5
Тривале натискання номера дозволяє мені лише визначити стандартний номер для контакту, а не стандартний контакт для номера. Ви переплутали ці дві можливості або деякі ROM-диски дійсно підтримують цю приємну функцію? Принаймні мій Galaxy S не підтримує цього. :(
Потік

2
Якщо встановити стандартний номер контактів на їх номер комірки, а доменний номер дому встановити як стандартний, він повинен працювати
kyrias

Ах, я неправильно зрозумів питання; Вибачте, англійська мова не є моєю основною мовою
Magnetic_dud
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.