Як я можу перешкодити Android Market показувати погані / неслухняні програми?


9

Я використовую Honeycomb з Xoom, дуже прикро бачити всі погані неслухняні програми на всьому ринку, наприклад, у категорії "Бібліотеки та демонстрації". Хоча ми можемо їх ігнорувати і не завантажувати, я не думаю, що ці речі повинні бути там, адже діти також використовують ОС.

Чи нормально на ринку є все це (наприклад, корейські сексуальні дівчата тощо)? Або порушено мій Xoom? У мене також є HTC Desire, і ці додатки не з’являються на цьому пристрої.

Відповіді:


21

Android Market має фільтр вмісту, який повинен фільтрувати більшість цих додатків. Рейтинги є

 • Усі
 • Низька зрілість
 • Середня зрілість
 • Висока зрілість

Android 2.3 та новіших версій

 1. Відкрийте Android Market.
 2. Натисніть Меню та торкніться Установки.
 3. Торкніться опції "Вибрати рівень фільтрації" та виберіть потрібне налаштування.
 4. Щоб заблокувати налаштування, торкніться значка блокування та введіть PIN-код.

Android 3.0 та новіших версій

 1. Відкрийте Android Market.
 2. Натисніть Меню у верхньому правому куті.
 3. Торкніться опції "Фільтр вмісту додатків" та виберіть потрібне налаштування.
 4. Щоб заблокувати налаштування, торкніться значка блокування та введіть PIN-код.

Джерело


Дякую, за ваші відповіді, але я мав враження, що ... зрілість означає використання, більш розвинену. Тут не така зрілість. А «так звані додатки» все ще там із низькою зрілістю. Дякую.
Android чи ні

4
Android чи ні: Ви можете поглянути на це питання: android.stackexchange.com/questions/6190/… Але це питання стосується загального блокування вмісту для дорослих. Якщо ви подаруєте дитині смартфон з доступом до Інтернету, додатки на ринку оголеності стануть вашою найменшою проблемою. В Інтернеті повно поганих речей ...
Потік

2
@Androidornot, якщо ви читаєте визначення "Висока зрілість" на довідковій сторінці, на ньому написано: "Програми в цій категорії можуть зосереджуватись або включати часті випадки сексуального та натякаючого вмісту; графічне насильство; соціальні особливості; імітація азартних ігор; сильний алкоголь, тютюн та посилання на наркотики. Програми можуть збирати дані про місцезнаходження користувачів для обміну або публікації за згодою користувача. " тому це стосується фільтрації вмісту, а не розширеного використання.
GAThrawn

@Flow Вибачте, схоже на те, що ми опублікували одночасно з подібними відповідями і пов’язані з тією ж сторінкою Довідки ринку!
GAThrawn

Дякую .. Моя думка тут полягає в тому, що такий контент не слід включати на ринок Android, маючи власний веб-сайт, це нормально. Дякуємо за всю вашу допомогу. "Відкрити" це добре, поки злісні люди його не роблять.
Android чи ні

5

Програми на ринку повинні бути попередньо оцінені за їх рівнем зрілості. Якщо ви зайшли в додаток Market, а потім у його "Налаштування", у вас повинна бути опція "Фільтрування вмісту".

Якщо ви поставите галочку з "Високої зрілості", слід видалити всі програми "лише для дорослих" з вашого погляду на Ринок.

Додаткову інформацію див. У цій довідковій статті Google: Рейтинги вмісту програми

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.