Як вставити вбудоване зображення за допомогою програми gmail


17

Чи можна це зробити?

Я спробував скористатися опцією вкласти зображення, і думав, що зможу перетягнути зображення на місце, але це не вийшло.


Додаток Inbox або Gmail?
ацеджавелін

@acejavelin OP згадувало ім'я програми у назві питання: Це Gmail App
AADAndroidEnthusiasts

1
У додатку Gmail не вбудована ця можливість, ви повинні використовувати папку "Вхідні" або електронну пошту сторонніх розробників
acejavelin

Відповіді:


11

Відкрийте документи Google, відкрийте новий документ у слові, потім виберіть вставити зображення, вставити зображення на ваш вибір, як тільки це буде зроблено, це тепер у формі буфера обміну, копія, яка мінімізує, поверніться до свого Gmail дотику та вставте !! Дякую пізніше !! :)


2
Це має бути прийнята відповідь
Ерік

Нічого собі, який грубий злом. Працює, хоча!
c24w

1
Справді. Він все ще працює станом на 19 лютого з Android 9 та Gmail 9.2.x
Хосе Томас

Схоже, це додає повнорозмірну копію зображення, яке прикро.
wp78de

Крім того, здається, це обмежено лише одним зображенням. Неможливо вставити жоден інший знімок минулого першого. Хороший хак хоча
ОЖ

7

Додавання вбудованих зображень Gmail не підтримується, але ви можете приєднати зображення, вбудовані в додаток Inbox by Gmail для Android.

  1. У вікні створення композиції торкніться опції "Вкласти" введіть тут опис зображення.
  2. Виберіть найновіші фотографії, сфотографуйте або торкніться опції Відкрити браузер файлів, щоб переглянути всі ваші фотографії.
  3. Ваше фото буде додано в рядку.
  4. Щоб надіслати як додаток, торкніться фотографії та виберіть Надіслати як вкладення .

2
OP згадував додаток як Gmail, а не Inbox.
AADAndroidE ентузіасти

Прикріплення вбудованих зображень Gmail не підтримується, тому Inbox by Gmail - це план B, і ви можете легко перейти до Gmail із Inbox by Gmail, не втрачаючи жодних даних, якщо вам це не подобається. У папці "Вхідні" все ще немає всіх тих самих функцій, що й у Gmail.
карел

1
Хм, я думаю, ви можете відредагувати свою публікацію, щоб Gmail не підтримував цю функцію, і як альтернативу можна використовувати Inbox, як ви вже говорили у своїй відповіді. Це не перший раз, коли Inbox отримав додаткову функцію, ніж Gmail. Ви можете перевірити мій Q щодо створення міток тут: android.stackexchange.com/questions/96253/…
AADAndroidE ентузіасти
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.