Як я можу писати у форматі PDF за допомогою планшета та ручки (він же є в Xournal альтернативою для Android)?


12

Вже є подібне запитання , яке стосується Xoom та прийняття нот. Але я хотів би запитати це в більш загальному вигляді:

Як давати планшет (і ручку), як я можу писати - не просто додаючи примітки та коментарі, а більше, як можна було б написати на папері - у PDF?

Додатковий запис слід зберігати в одному PDF-файлі та читати / показувати найпоширенішими читачами PDF. По суті, я шукаю альтернативу Xournal для Android.


Будь-які оновлення на цю тему? (останнє оновлення понад два роки тому ...)
Даніель Крен

Відповіді:


10

Наразі найближчим, що я знайшов для Xournal в Android, є RepliGo Reader або ezPDF Reader . Вони обидва

  • Дозволити малювати лінії, криві, від руки тощо.
  • Збережіть примітки / малюнки у файлі PDF

Але, на мою думку, обидва додатки не використовують повний потенціал можливого з планшетом Thinkpad та / або журналом. Це може бути суб’єктивним, але мої колеги, у яких планшетний ПК Thinkpad працює під управлінням Linux з Xournal, схоже, мають кращий досвід "написання в PDF-файли". Я сподіваюся, що на Android все ще прийде.

Альтернативи, пропозиції завжди вітаються. :-)

Редагувати: я збираюся з програмою Reader ezPDF. Це найкращий PDF-зчитувач для Android IMHO.


1
+1 для читача exPDF. Любіть цю програму, використовуйте її для всіх моїх книг на моїх заняттях, щоб робити нотатки безпосередньо в книзі. Кому потрібні зошити?
jlehenbauer

Цікаво, чи підходить будь-яке з цих анотацій із активним стилусом, тобто підтримує відхилення долоні, чутливість до тиску, згладжування тощо. LectureNotes має такі особливості, але, здається, імпортує PDF як зображення ...
highsciguy

@highsciguy, я просто експериментую з ezPDF з активним стилусом. Це трактує мою долоню як другу ручку (якщо це те, про що ви просите).
Лукас

Я сам і досі використовую ezPDF, але він не має згаданих особливостей і набагато менш комфортний для письма, ніж пристойний додаток для ноутбуків, як LectureNotes.
highsciguy

1

На даний момент не існує порту Xournal або альтернативи для Android, який використовує чутливість ручки до тиску (наприклад, у випадку планшета Lenovo Thinkpad Tablet) і дозволяє вільно формувати анотацію PDF-файлів у вільній формі. рідний формат, який швидкий і не викликає незграбних проблем з інтерфейсом. Майже в кожній програмі PDF-файлу, що містить «примітку», яка містить примітки, які я знайшов, використовується лише рядки фіксованої ширини, які роблять так, що ви пишете кольоровим кольором на сторінці (дуже товстий навіть з найтоншими рядками), що робить їх практично непридатний для розміщення приміток до документа із звичайним шрифтом 12 пт, який може містити будь-яке суттєве твердження, що перевищує "поганий", "хороший", "прокреслити" чи щось обвести.


1

Хтось пробував "Writepad Stylus"?

https://market.android.com/details?id=com.writepad

Це виглядає чудово (я чекаю, коли мій стилус приїде, щоб спробувати його. Арг, чекаючи !!)


2
Ну, схоже, це не має анотації до функціональності PDF. А коли зводиться просто робити нотатки на планшеті стилусом, Quill - це шлях, який можна пройти (навіть безкоштовно).
Потік

1

Я завантажив новітню версію Adobe Reader . Це працює, оскільки ви можете написати або надрукувати текст і зберегти його.


Не забудьте часто відкривати "збережений" документ в іншому редакторі. Економія не гарантується належним чином. Щойно втратили 2 години виправлень.
Лукас
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.