Кілька облікових записів Google та ринку


10

У мене є кілька облікових записів Google, як нижче:

  1. Рахунок А (мій основний рахунок).
  2. Рахунок В
  3. Рахунок C

У мене є лише додаткові два акаунти для gmail (через Google Apps для доменів) і не використовую їх ні для чого іншого.

Я хочу використовувати лише Аккаунт А на ринку. Наразі у мене набридає проблема, коли додаток на ринку продовжує користуватися обліковим записом B, тому я завантажую речі помилково в рахунок B.

Чи все-таки я можу видалити ці інші облікові записи з ринку або встановити якийсь обліковий запис за замовчуванням?

Дякую

Оновлення : я знаю, що я можу натиснути меню в додатку на ринку та вибрати інший обліковий запис, але це дратує, тому що він за замовчуванням отримує рахунок B. Моя шалена теорія полягає в тому, що, шукаючи оновлення (у фоновому режимі), він спочатку перевіряє акаунт A а потім B. Оскільки він перевіряв рахунок B останній, він залишає його як активний. Обліковий запис C ніколи не завантажував додаток, тому він не перевіряє наявність оновлень.


У мене те саме питання: я почав із одного облікового запису (A) на своєму телефоні, додав другий рахунок (B) через кілька тижнів, і тепер ринок за замовчуванням на B. Як сказав ОП, я можу переключитись вручну через меню, але мені здається, що це потрібно робити КОЖНЕ ЧАС, коли я відкриваю додаток на ринку. Тож я сумніваюся, що рішення @ Blundell нижче буде спрацьовувати, оскільки його метод полягає в тому, як я вперше потрапив у цей безлад. Хто-небудь знайшов додаток для блокування в обліковому записі ринку за замовчуванням?
Zeke

У мене немає часу спробувати рішення @ Blundell зараз. Але я спробую зробити це у зворотному порядку, щоб я останнім додав свій обліковий запис за замовчуванням. Хоча я не думаю, що це спрацює, оскільки наразі ігнорує мій останній рахунок C.
row1,

У мене майже однакова проблема, за винятком того, що я отримую сповіщення про оновлення з облікового запису C, який ніколи не встановлював додаток (я лише вчора додав обліковий запис, тому я на 100% позитивний). Я не знаю (поки), якщо я все одно буду отримувати сповіщення про B.
TomG

Відповіді:


2

Єдиний спосіб видалити інші Облікові записи з ринку - це синхронізувати їх з телефону.

Налаштування> Облікові записи та синхронізація> Клацніть обліковий запис google> Натисніть Видалити рахунок

Можливо, видаліть усі три, додайте свій рахунок A, завантажте ринок. Потім перейдіть і додайте два інші рахунки через Облікові записи та синхронізацію, а не через ринок.

Це повинно залишити обліковий запис А за замовчуванням.


2

Схоже, це було виправлено у версії 3.3.11 і вище програмного забезпечення на ринку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.