Мій EVO 3D є нарцисичним і не перестане фотографувати себе


13

Моя SD-карта заповнюється кришками екрана. Я маю на увазі, це не велика проблема, яка оподатковує моє зберігання. Тим не менш, при всій активності в кишені мій телефон часто любить витрачати час на фотографування себе, як якась дівчина з веб-камери.

Я працюю на складі EVO 3D від HTC; немає коренів, жодних програм із обмеженням екрана чи нічого. Мені приємно, що там може бути рідний екран. Однак, коли я google, щоб дізнатися, як це зробити, є або неноші вказівки (це рідне), або є вказівки просто витрусити лайно з нього (що я спробував, і не обмежує екрани) . Зізнаюся, цілком можливо, є якийсь ключ-комбо, якого я ще не знайшов; але якщо такий є, мені потрібно відключити / перевстановити його.

Моє запитання двозначне;

  • Отже, якщо припустити, що проблема полягає між клавіатурою та кріслом та припущенням, що поведінка, що веде до кришок екрана, не зміниться (тобто я кладу телефон у кишеню); Як я можу змусити телефон зупинити обмеження екрана в довільний час?
  • Як згадується в коментарі нижче, натискання [LOCK + Home] зніме екрани з моїм HTC EVO 3D; чи можна змінити ці кнопки чи цю поведінку?

7
З одного боку , +1 за великий титул, з іншого боку, як взяти Скрінкапси на Evo 3D в цьому попереднє запитання android.stackexchange.com/questions/1759 / ... Чи є що - небудь про те , як ви тримаєте / кишенькові це чи ви використовуєте кейс, який робить ці кнопки особливо вразливими?
GAThrawn

(А) Радий, що нарешті знаю комбінацію, дякую! (B) Чи є спосіб змінити чи відключити обмеження екрана? Я не використовую чохол, і, як правило, навушники з базою в нижній частині кишені, клавіша блокування не проти нічого.
mfg

У сенсі відчувається помилка, при якій дно блокування не робить свою роботу, і коли ви потрапляєте додому, робиться знімок екрана. Можливо, у Evo 3D є та ж проблема ... рішення AFAIK
д-р G

Відповіді:


1

Ви можете спробувати це додаток: ButtonRemapper (XDA Thread)

Потрібно трохи прочитати, щоб з’ясувати, як правильно налаштувати це під свої потреби, але як тільки це буде зроблено, це повинно вирішити вашу проблему.


Велике спасибі, на жаль, мій телефон не вкоренився; чи є додаткові програми для перезавантаження, які не потребують root?
mfg

Я не думаю, що це з міркувань безпеки. Якщо я щось побачу, я повернуся до вас!
joweiser
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.