Чи можу я встановити графік автоматичних оновлень ринку, наприклад, щовечора?


31

Чи є спосіб планувати, коли Market оновлює мої встановлені програми? В ідеалі я хотів би запускати його пізно щовечора, тому мені не доведеться турбуватися з ними, коли я фактично використовую телефон.


Велике питання Суан.
Boris_yo

Це останнім часом мене заганяє. Він завжди оновлюється правильно, коли я граю в певну гру, і гра заїкається і робить паузи неодноразово протягом цього часу. Я не можу повірити, що це все ще не є варіантом.
Вільям

Відповіді:


3

Я не впевнений на 100%, але, можливо, такер може це зробити. Якщо він не може це зробити безпосередньо, і якщо ви вкоренилися, ви можете використовувати Tasker, щоб вбити Market, крім ночі. Таким чином, у нічний час Market запустить і встановить ваші програми. У денний час ринок загине і не встановлюється додатків.


Чи це також не заважає одному користуватися Ринком? Функція Tasker повинна бути відключена, щоб Market працював.
onik

1
Так, це було б. Але ви можете створити профіль для завдань, як-от перевіряти кожні 30 хвилин у день, чи працює ринок, і вбивати його, якщо є. Таким чином, ви можете використовувати Market, а також, сподіваємось, програми не оновлюються протягом 30 хвилин.
roxan

Мені цікаво, чи вдасться написати програму, яка в основному відкриває додаток Market у встановлений час, а ще краще якось змушує її "оновлюватись" ...
Suan

2

Ви можете встановити, щоб Market оновлював додатки лише тоді, коли він підключений до Wi-Fi. Якщо ви коли-небудь підключаєте свій пристрій до Wi-Fi вдома, то це налаштування могло б зробити для вас хитрість?

Ринок -> Menu-> Налаштування -> Оновлення лише через Wi-Fi


Оновлення : Доведення інформації з коментарів містера Бастера та Power-Inside :

Здається, що налаштування "Оновити лише через Wi-Fi" було додано лише до додатка Market у версії 3.3.11 . Якщо ваш додаток Market застряг у старішій версії, ви можете спробувати застосувати оновлення, очистивши дані в додатку Market, або завантажити вручну та встановити оновлений Market APK, як це детально описано в попередньому запитанні .


Я особисто не можу знайти такий варіант.
Boris_yo

Це в налаштуваннях ринку для мене, і вже деякий час (зараз на Market v3.4.4 на Gingerbread Galaxy S)
GAThrawn

2
@Boris_yo: як я можу сказати, налаштування Оновлення лише через Wi-Fi з'явилося навколо Market v3.3.11. Для цієї функції вам потрібно буде оновити Market.
Містер Бастер

1
@Boris_yo Це може бути корисною для отримання оновленого ринку.
Ірфан

1
@cragmonkey для цього у вас є параметри, які обмежують використання фонових даних. Перейдіть у "Налаштування", потім "Використання даних", потім натисніть кнопку меню та виберіть "Мережеві обмеження". Потім ви знайдете у списку повільний Wi-Fi-з'єднання та виберіть його, щоб встановити його як "дозоване з'єднання", завдяки якому Android перевірить це з'єднання як якщо він вимірюється, і він вимкне використання фонових даних та оновлень додатків, поки ви там.
GAThrawn

1

ні, у Market немає такої функціональності. Ви можете встановити "автоматичне оновлення" для всіх своїх додатків, але ви не можете вказати, коли вони оновлюються.


3
Він не запитував, чи Ринок показує це, лише якщо є якийсь спосіб зробити це.
Матвій

0

Немає ідеального способу зробити це, але є й інші способи «контролювати» оновлення. Ви можете відключити автоматичне оновлення або лише через Wi-Fi у налаштуваннях. Ви також можете змусити зупинити додаток у магазині Play, а потім пізніше того ж дня, коли ви підключитесь до Wi-Fi та не використовуєте свій пристрій, ви знову відкриєте додаток, і він встановить оновлення.


0

Обхід: Я повністю відключив автоматичні оновлення та створив нагадування, яке з’являється двічі щотижня о 22 годині, коли я не користуюся телефоном, і вмикаю автоматичні оновлення до сну.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.