Як заблокувати оголошення в додатках для Android?


26

Чи існують способи, які намагаються заблокувати рекламу в додатках? Здається, що теоретично це можливо, блокуючи веб-запити на певних сайтах, наприклад.


2
Google починає видаляти програми для блокування реклами з Play Store: droid-life.com/2013/03/13/…
але

Відповіді:


15

Найпопулярніший метод - це заміна вбудованих файлів хостів на той, який змушує DNS-запити до відомих рекламних серверів призводити до 127.0.0.1 (localhost). Це ефективно блокує найбільш поширені оголошення та більшість оголошень Google у додатках.

Мінус полягає в тому, що програми можуть сказати, що рекламу блокують, і можуть або відмовитись від показу, або іншим чином погіршити їх корисність, поки діє блокування реклами.

Крім того, для заміни файлу хостів потрібен кореневий доступ.

Крім того, я не бачив нічого, що може вибірково блокувати веб-запити для довільних додатків. У деяких програмах, які використовують лише доступ до Інтернету для реклами, ви можете скористатися програмою брандмауера, щоб запобігти їх доступу до Інтернету, або - якщо ваш ПЗУ підтримує це (як-от остання CyanogenMod) - анулювати дозвіл на доступ до Інтернету у додатку.

Знову ж, кореневий доступ, як правило, необхідний для налаштування системного брандмауера на рівні програми або заміни вашого ПЗУ.


4
Зауважте, що для цього є додатки, наприклад, "Безкоштовний Android" або "AdAway". Швидкий пошук викликає їх.
Матвій

1
IMO Краще перенаправити на 0.0.0.0
Broam

9

Є два різних програми, AdFree Android та AdAway, які теоретично блокують рекламу у всіх програмах. Для їх використання у вас повинен бути вкорінений телефон.

AdFree Android працює від

... зведення запитів на відомі імена хостів у файлі хостів системи.

що по суті є автоматизованим рішенням зміни файлу хостів, піднятим тут іншим користувачем. Здається, Adaway робить те саме.

Якщо у вас немає корінного телефону, ви можете, принаймні, скористатися браузером Firefox за допомогою Adblock Plus AddOn (встановленого через Firefox).


4

Ви також можете використовувати брандмауер або обмежувати дозволи (наприклад, DroidWall або LBE Guard Guard) для обмеження доступу до Інтернету для певних програм. Для цього також потрібен корінь.


3

Щоб вимкнути рекламу, ви повинні зрозуміти, звідки вони насправді беруться. Існують легко визначити сервери оголошень, і їх можна легко уникнути, відредагувавши файл хостів (ви можете редагувати файл хостів на вкоріненому телефоні через ES-менеджер файлів, або через термінальний сеанс, будь то локальний або з вашого ноутбука / настільного ПК ).

Але коли рекламні сервери продовжують мати випадкові субдомени, це може бути справжньою справою продовжувати переслідування цих оновлених серверів. Є додатки (раніше згадані), які допомагають полегшити це завдання - але це все одно те саме рішення, як потрапити в рекламу - а потім заблокувати нові сервери. Жоден із цих методів не працює, якщо ip-адреса отримує жорстке кодування. Це козир.

Інший варіант - включити брандмауер, який заперечує будь-який трафік для конкретної програми. Це означає: оновлення, реклама, натискання статистики тощо ... не використовуйте свій план передачі даних і не зв’язуйте телефон. Аваст! Мобільна безпека (безкоштовна на ринку або в Play) дає вам детальний контроль, коли ви цього хочете. Я використовував Avast на настільних комп'ютерах і серверах, і запускав його на вкорінених пряниках та CyanogenMod9 (ICS). Дуже хороший додаток


3

Крім блокаторів оголошень на основі DNS / IP, я також рекомендую MinMinGuard (потрібен вкорінений телефон та Xposed Framework). Він має блокування на основі API, де виклики функцій, надані рекламною мережею SDK, блокуються.

MinMinGuard - це видалення реклами, зроблене з Xposed Framework для Android. MinMinGuard може повністю видалити як рекламу всередині додатків, так і порожнє місце, викликане цими оголошеннями. Звичайні оголошення, що видаляють додатки, можуть блокувати лише вміст реклами, але простір, який займає оголошення, залишатиметься невикористаним (чорним). MinMinGuard успішно видаляє цей чорний простір, який розширює вікно програми та покращує вашу роботу користувачів!

Особливості:

  • Повністю видаліть рекламу. Ви можете помітити, що AdBlock і AdAway припиняють показувати лише вміст реклами, але вони не можуть видалити порожнє поле, яке було спочатку прийнято оголошенням. MinMinGuard може повністю видалити порожнє поле!
  • Легкий. Програми для альтернативного видалення оголошень (AdBlock тощо) постійно виконують фоновий VPN-сервіс, що призводить до значного завантаження системи. MinMinGuard не потребує запуску послуги VPN, тому він економить системні ресурси і, таким чином, продовжує термін служби акумулятора.
  • Налаштування додатка MinMinGuard дозволяє вибирати програми, з яких потрібно видалити оголошення. Якщо ви хочете видалити рекламу лише з декількох додатків, MinMinGuard - найкраще рішення.

Скріншот MinMinGuard


2

Adblock Plus тепер доступний для Android.

Ось фрагмент з огляду Lifehacker :

Якщо ви любите Adblock Plus на робочому столі, тепер ви можете взяти його з собою на телефоні Android. Adblock Plus для Android блокує рекламу на сайтах під час перегляду та навіть придушення оголошень у додатках, що підтримуються рекламою. Найкраще, що це абсолютно безкоштовно.

Adblock Plus для Android не вимагає кореневого доступу до телефону для придушення реклами, але найкраще працює, якщо ваш пристрій вкорінений. Якщо ви вкорінені, вони не подаватимуть рекламу понад 3G / 4G та Wi-Fi без додаткової конфігурації. Якщо ви не вкорінені та використовуєте сендвіч з морозивом, він заблокує рекламу через Wi-Fi, але не 3G / 4G. Якщо на вашому пристрої працює пряник чи раніше, вам доведеться налаштувати проксі-сервер Adblock вручну, щоб він працював. Якщо говорити про проксі, так Adblock Plus для Android вдається викреслити всі ці оголошення: він спрямовує весь ваш трафік через їх сервери та видаляє рекламу, перш ніж потрапити на ваш телефон.


У статті також зазначається: ".. важливо відзначити, що єдиною причиною, коли так багато чудових додатків для Android залишаються безкоштовними, є те, що оголошення підтримують розробників ..." Якщо занадто багато людей блокують рекламу в додатках для Android, буде менше -якісні безкоштовні програми.
алле

1

Хоча неповне, у мене є рішення, яке мені достатньо. Я налаштував dnsmasq dns-сервер в моєму інтернеті, щоб він служив 0.0.0.0 як відповідь на вказаний набір рекламних імен хостів.

Професійна полягає в тому, що у мене є одне рішення, яке виправляє це як для мого планшета, так і для мого телефону, не потребуючи викорінення жодного з них. Суть у тому, що він працює лише вдома на моєму wifi.


1

Мені подобається підхід брандмауера. Нещодавно встановлений брандмауер NoRoot і шляхом спроб і помилок встановив, що якщо я заблокую доступ до l [ab] -in-f [0-9] {3} \. 1e100 \ .net (насправді додаток не підтримує регулярний вираз в адреси), оголошення не проходять.


1

У мене були подібні проблеми раніше, і не існуючі додатки могли вирішити мої проблеми. Крім того, я не можу виконувати свою корпоративну телефонну політику у зв'язку із політикою. Тоді я зрозумів, що ви можете налаштувати проксі для кожного з'єднання (wifi та 4g) окремо. Тому я встановив кальмар, налаштований на блокування більшості дратівливих рекламних сайтів і розгорнутий у докері. Довга історія:

docker run -d -p 3128:3128 --name squid-adblock andrassebo/squid-adblock

Потім налаштуйте проксі-сервер на своєму телефоні для використання IP-адреси хостингових машин та 3128 в якості порту.

Якщо ви хочете перевірити деталі або просто скласти власне зображення, вихідний код доступний на GitHub: source та DockerHub: images


0

В останньому додатку Android Market (у мене є 3.15, вперше я помітив цю опцію ) є можливість заборонити вам відслідковувати рекламу Google або AdMob і персоналізувати оголошення під ваші інтереси. Якщо це все, що ви хочете зупинити, то це лише галочка.

Відкрийте додаток Market, натисніть Menuпрокрутку вниз до заголовка Інші налаштування, де слід побачити:

Об'яви Google AdMob : персоналізуйте рекламу на основі моїх інтересів

Виберіть, чи персоналізувати оголошення від Google та AdMob в мобільних додатках на цьому пристрої. Вивчайте більше

Просто видаліть галочку з цього галочки на:

Відмовитися

Якщо ви відмовитесь, інформація про ідентифікатор вашого пристрою Google не використовуватиме для подальшої реклами, і ви не отримуватимете рекламу на основі ваших інтересів або встановлених демографічних даних.


2
Я не думаю, що це означає, що ви взагалі не будете отримувати рекламу, лише те, що ви не отримаєте націлену рекламу.
але

@AlEverett Це правда, і саме тому я сказав " відстежувати вас і персоналізувати рекламу під ваші інтереси. Якщо це все, що ви хочете зупинити ", також варто відзначити, що воно також працює лише для рекламних служб Google / AdMob / Android за замовчуванням, якщо додаток розміщує рекламу сторонніх розробників, ця опція нічого не зробить.
GAThrawn

Я тільки додав ясності.
але

-2

Відповідь: теоретично так, практично ні. З моменту питання пройшло кілька років, але рекламне ПО стало ще гіршим.

Найкращий спосіб "заблокувати рекламу" - це "позбутися коду, який її виробляє". Цього важко досягти, оскільки це вимагатиме позбутися коріння рекламного ПЗ, яке пов'язане з поточною світовою економічною моделлю та підприємництвом. Це як реабілітувати всіх людей по всьому світу, реагувати на рекламу дуже різко і остаточно: "або немає реклами, або не використовується ОС Android / пристрої" . Це може статися через освіту дітей, за допомогою сильної ідеї, на кшталт "реклама - це щось злочинне, як порно / крадіжка / обман та спекуляція / тероризм / наркотики", ... Таким чином, після кількох поколінь людей рекламне забезпечення в кінцевому підсумку голодуватиме, тому що будь-який " діяльність, пов’язана з рекламою, "стосуватиметься організації, яка буде розглянута " і слід застосувати величезний штрафний податок, а особу, яка публікує оголошення, ув'язнено.

Існує інший, більш швидкий спосіб: створити групу, яка розробляла б альтернативні мікропрограми для Android, по суті такі ж, як андроїд, але з умовами ліцензування, явно забороняючи користування рекламою, а може навіть і деяким механізмом заборони / брандмауера, вбудованого в систему та легко настроюється користувачами. Хороша реалізація була б дуже затратною, і потрібен був би час, щоб розмістити її на одному телефоні. Але це напевно змусить андроїд-спільноту реагувати.

Це деякі ефективні підходи, але будь-яка реальна дія повинна залучати Google, який повинен "передумати і стати білим і пухнастим", щоб дійсно позбутися рекламного ПЗ в Android. Цього в сучасній економічній моделі в світі неможливо досягти.


Вибачте, але це не допомагає нам негайно виправити проблему. Ми схильні уникати думок, тому що ми не форум.
Подумайте про

@Firelord Pease Перечитайте назву питання: нічого не було на кшталт "мова йде лише про встановлення програми". Також "це нам не допомагає" - хто "ми"? Ви від імені якоїсь організації? Будь ласка, використовуйте правильну та зрозумілу формулювання.
xakepp35

@Firelord Хороша відповідь - не про розробку програми, а про те, як "нерозвивати те, що було розроблено помилкою людини". Жоден додаток не вирішить це ніколи. Правильне технічне рішення: провести наступне століття, намагаючись змінити свою думку так, щоб люди не брали участі у розробці / використанні рекламного ПЗ. Додайте інформацію, пов’язану з рекламою - прошивки, ОС, бібліотеки тощо - можна просто відмовитися. Кроки можуть включати політику, інформування, освіту тощо. "Взяли б їх чи ні?" / "Легке рішення чи важке?" - це поза сферою обговорення. Але це рішення, і ТІЛЬКО правильне рішення.
xakepp35

Ти правий. Нинішня світова політико-економічна система, яка базується на капіталізмі, сильно пов'язана з конкуренцією, а отже, і з рекламою. Але в нашому випадку "практично немає" ? Ні. Я не бачив жодного оголошення (якщо я не пропустив його) на своєму пристрої протягом останніх кількох років. Єдине, що я роблю - це фільтрація DNS.
Ірфан Латиф
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.