Android-телефон «заряджається повільно»: як зробити це швидше


47

Коли я ставлю свій пристрій Android для зарядки, на блокованому екрані написано " Заряджається повільно ":

Android зефір заряджається повільно

Це специфічне програмне забезпечення, яке дозволяє Android заряджати повільно?

Як зробити так, щоб Android швидко заряджався ?


У мене були проблеми із зарядкою телефону вкрай повільно, оскільки в мене було занадто багато програм, що працюють одночасно. Спробуйте знайти додатки, які не потрібно запускати весь час, і закрийте їх.
CJ Dennis

3
можна почати, змінивши закони фізики. ;)
ell

USB3 призначений для забезпечення більшої потужності, ніж USB 1 або 2. Використовуйте порт USB3 або підключений USB 3 концентратор або зарядний пристрій, який розуміє протокол узгодження електроживлення USB 3.
keshlam

Відповіді:


56

Це не програмне налаштування: Android просто каже вам, що джерело живлення, до якого ви підключили пристрій, не дає достатньо електроенергії, щоб зарядитись так швидко, як це можливо.

Це здається , що:

 • " Повільно заряджати " означає менше 1 А (при 5 В ),
 • " Зарядка " означає від 1А до 1,5А,
 • " Швидка зарядка " означає більше 1,5А.

Рішення полягає в тому, щоб більше електроенергії надходило до вашого пристрою:

 • Якщо на вашому комп'ютері є порт типу C, використовуйте цей. Цей порт, швидше за все, також матиме доставку електроенергії, що дасть вам швидку плату.
 • Підключіть до стіни, а не до ноутбука.
 • Спробуйте різні USB-кабелі.
 • Деякі комбінації адаптера / пристрою кращі за інші ( наприклад, для Nexus 6P / 5X ), тому використовуйте адаптер, виготовлений спеціально для вашого пристрою, якщо він є.
 • Деякі ноутбуки мають різні порти USB з різними характеристиками потужності. У моєму ноутбуці у мене два порти USB, якщо я підключаю порт праворуч на Android пише « Повільно заряджається », але якщо я підключаю порт ліворуч (із символом + батарея) Android каже « Зарядка », що краще :

Ноутбук SS USB

Редагувати: Будь ласка, дивіться відповідь @beeshyams, що пояснює, чому повільно заряджати насправді є хорошою справою, коли ваш акумулятор вже досить заряджений.


1
Мій досвід роботи з моїм Galaxy S4 (льодяник) полягає в тому, що "Зарядка повільно" відбувається з усіма зарядними пристроями та кабелями 1А (включаючи комп'ютерні порти USB), тоді як "Зарядка" з'являється лише при підключенні до зарядного пристрою та кабелю, що підтримують струм 2А. Помітно, що при використанні Bluetooth та навігації (яка використовує як GPS, так і розташування стільникового телефону) телефон не заряджатиметься досить швидко, щоб відповідати зливу в системі зарядки 1А; це здається дуже ймовірною причиною, чому було створено зарядні пристрої та кабелі 2А.
Zeiss Ikon

Також зауважте, що в деяких випадках може знадобитися окремо включити швидку зарядку USB3 від комп'ютерної BIOS.
арні

26

Інші відповіді пояснили, як зробити її швидшою зарядкою, ця відповідь намагається пояснити більше про поріг, який використовує Android.


Швидкість зарядки не налаштовується; це лише статус, який показує Android, щоб користувач знав про це.

Коли вона була вперше реалізована, вона базується на тому, скільки струму (у міліампер) він отримує. Як показано в журналі фіксування, " Показати швидкість зарядки в Keyguard ", зокрема, файл config.xml , типовими значеннями були:

<!-- Threshold in micro amperes below which a charger is rated as "slow" -->
<integer name="config_chargingSlowlyThreshold">1000000</integer>
<!-- Threshold in micro amperes above which a charger is rated as "fast" -->
<integer name="config_chargingFastThreshold">1500000</integer>
 • Заряджання повільно: <1А
 • Зарядка: 1А - 1,5А
 • Швидке заряджання:> 1,5А

Через 5 місяців реалізацію було змінено на основі потужності (в мікроВт), яку вона отримує. Як показано в журналі фіксування, " Швидкість зарядки на основі напруги " з того самого файлу config.xml , типовими значеннями були,

<!-- Threshold in micro watts below which a charger is rated as "slow"; 1A @ 5V -->
<integer name="config_chargingSlowlyThreshold">5000000</integer>
<!-- Threshold in micro watts above which a charger is rated as "fast"; 1.5A @ 5V -->
<integer name="config_chargingFastThreshold">7500000</integer>
 • Заряджання повільно: <5 Вт
 • Зарядка: 5 Вт - 7,5 Вт
 • Швидке заряджання:> 7,5 Вт

Тепер значення за замовчуванням та поточна поведінка (використовуючи мікро-ватти замість амперів) можуть бути проблематичними на деяких пристроях (наприклад, Nexus 5). Однак ці значення також регулюються виробником / виробником ОС, як це видно у випадку LineageOS.

Як повідомляється в LineageOS Tracker про помилки Nexus 5 і пояснюється в огляді коду LineageOS Nexus 5 ,

Пороговий поріг сповільненої зарядки в рамках встановлено на 5000000 мікрохвиль. Це передбачає, що вихідний настінний зарядний пристрій пристрою становить 1А @ 5В.

Настінний зарядний пристрій LG Nexus 5 може виводити лише 1,1A @ 4,8 В при максимальних значеннях. Потім це драйвер зарядки в ядрі знижується до приблизно 1А @ 4.3V. Це призводить до того, що на заблокованому екрані весь час неправильно відображається "Зарядка повільно".

До Nougat поріг базувався на мікроампері та був встановлений у 1000000, що зарядний пристрій / пристрій міг легко зробити, в результаті чого на блокованому екрані відображається "Зарядка".

Ця зміна знижує поріг з 5000000 до 4200000 мікрохвильових піктограм, так що настінні зарядні пристрої показують "Зарядку" на блокованому екрані, повертаючи її до запасу поведінки зефіру.

Примітка. Цей поріг впливає лише на те, що відображається на екрані блокування. Це не впливає на фактичний струм зарядки.


2
Дякую +1 Зміна милливатт добре поєднується з Qualcomm 3.0, IMO, де і струм, і напруга можна змінити, щоб отримати необхідну потужність, раніше це було більш грубою силою, в основному збільшуючим струм
бдсшеам

10

Це доповнює дослідження ОП додатковими відповідними джерелами

"Швидка зарядка" завжди не є бажаною і не змінює налаштування користувачем режиму зарядного пристрою

Чому це не бажано?

 1. Струм, заряджений для зарядки, не є рівномірним. Він змінюється залежно від стадії зарядки, як видно з малюнка 1 тут

 2. Це ще раз підтверджено у примітці 1, див. OEM

Акумулятор повинен бути істотно вичерпаний; Швидкість зарядки сповільнюється в міру просування заряду

 1. Це означає, що заряджати повільно не обов’язково погано . Ви повинні очікувати і бачити швидку зарядку → Зарядка → заряджання повільно відбувається перехід, коли рівень заряду збільшується. Така природа зарядки батарей Li Ion / LiPo. Швидка зарядка протягом усього циклу зарядки виштовхує енергію понад необхідну і, безумовно, зіпсує вашу батарею. Підказка: Ви ніколи не побачите OEM, який вимагає швидкої зарядки від 0 до 100% за xx хвилин . Швидка зарядка закінчується, як тільки акумулятор заряджається в районі 70%. (Можливо, вам доведеться скористатися додатком на зразок Ampere для вимірювання зарядного струму та відповідної зарядки повільно / зарядки / зарядки швидко спеціально знати для свого пристрою)

Чому режим зарядки не налаштовується користувачем?

Ендрю відповідь пояснює пов'язані струму і потужності в межах , в залежності від яких змінюється режим і андроїд особливість. Окрім того, Samsung розробила налаштовані користувачем параметри для ввімкнення / відключення швидкої зарядки

Гаразд, як я можу забезпечити швидку зарядку кожного разу, коли слід?

Варіанти, запропоновані ОП, є дійсними із застереженням. Хоча змішування та узгодження кабелів для максимізації струму, як ви цитуєте (наприклад, для 6P / 5X з моєї попередньої відповіді) - хороша ідея, вам слід пам’ятати про наступне

 • Будь-який швидкий зарядний пристрій не зробить, використовуйте лише зарядне обладнання OEM, якщо ви хочете швидкої зарядки. Nexus 5X використовує зарядний пристрій USB типу C, а не швидку зарядку Qualcomm, хоча він працює з мікросхемою Qualcomm. Приємно написати тут

 • Якщо ви купуєте кабелі за межами Google, переконайтеся, що вони сумісні з USB Type C


Не впевнений, що це пов’язано, але я виявив, що п'ятиконтактний microUSB дозволяє швидше заряджати, ніж чотирьохконтактний.
Продавець масок смерті

1
@DeathMaskSalesman: USB типу USB, про який йде мова, є 24-контактним. 5-контактний - для більш ранніх версій, що підтримують OTG. Я не стикався з причинами, якщо вони є, що це повинно стягуватись швидше. Будь ласка, поділіться, якщо вам відомо
beeshyams

Ніякого насправді, я просто порівняв швидкість зарядки згаданого кабелю із запасом кабелю Samsung.
Продавець масок смерті
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.