Як називається протокол, який пристрої Android використовують у режимі налагодження?


16

У мене є дивний прототип Android, що ми отримали від замовника. Казав, що клієнт забув про це, і я зараз з нею співаюсь, чи зможу я зробити щось цікаве. Схоже, цей пристрій має таке ж сімейство, як і Acer beTouch.

Він звик чудово завантажуватися, але, намагаючись перевести його в режим швидкої завантаження, він взагалі перестав завантажуватися правильно. Тепер він завантажується в якийсь дивний режим налагодження. Якщо я підключую його до USB, він відображається на моїй панелі Linux як порт / dev / ttyACM0 через драйвер USB-модему Linux. Однак це не модем.

Якщо я підключуюся до нього через послідовний термінал і натискаю кнопку RETURN, він відповідає:

OK

Якщо я наберіть щось інше і натисніть кнопку return, я отримаю:

NOTSUPPORTED

Отже, це не модем Хейса. Це не швидка завантаження або adb протоколи Android. hwinfo намагався пробувати це, але нічого не отримав. Оскільки це USB-пристрій, я не можу отримати жодних повідомлень, що з’являються при запуску. Я робив злі речі з цілою купою Android-пристроїв, але раніше цього ніколи не бачив. Хтось його впізнає?

(Поради про те , як зробити його завантаження знову буде корисно, теж, я б .. Знайшов режим відновлення --- ВИКЛИК + + СИЛА збільшення гучності, для довідки --- але завод скидання не роблю нічого я не знайшов ще швидке завантаження)

Оновлення: я помилявся! Це є Hayes модем. Він просто не розуміє жодних команд. Так:

AT
OK

Але:

ATI0
NOTSUPPORTED

Я не можу знайти жодних команд, які змушують його робити щось, навіть AT&Vабо ATS0=0. Що дивно. Я не знаю, чому телефон переходить у цей режим; можливо, з кореневою файловою системою щось не так. Не припустимо, що хтось знає чарівну команду Android Hayes отримати кореневу оболонку, або перезавантажити систему для відновлення чи швидку завантаження, або щось, що я міг би спробувати?


Це дуже круто. Я не думаю, що пристрій acer є єдиним, у якого є спеціальні режими завантаження. Наприклад, у багатьох телефонів HTC встановлений режим (ім'я якого я не знаю) fastboot oem rebootRUU. Що я намагаюся сказати - це, мабуть, деяка документація про альтернативні режими завантаження пристроїв acer десь в Інтернеті.
Ехтеш Чудхурі

Відповіді:


1

Ви намагалися використовувати adb з Android SDK для підключення до пристрою? Я вважаю, що це той самий протокол, який використовується і під час роботи ОС та підключення через USB.


adb не підключатиметься через послідовне з'єднання --- він хоче лише TCP або USB, і нічого іншого не підтримує. Я визнаю, що я не намагався перервати TCP-з'єднання, щоб побачити, чи це ADB, натиснуте на серійний.
Девід Даний
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.