Чи є можливість друкувати безпосередньо з телефону?


23

Я впевнений, що відповідь "ні", оскільки виробники принтерів ще не почали робити драйвери для Android (або iPhone).

Напевно, мені просто цікаво, чи хтось чув про це щось, і якщо / коли це стане реальністю. (а може, якщо це вже є, і я просто про це не звертаю уваги?)


Відповіді:


11

Це чудове питання. Я навесні шукав цю функціональність навесні, але знайшов лише додатки, які дозволять друкувати на принтерах з підтримкою Wi-Fi.

Я просто подивився ще раз і натрапив на PrinterShare , який виглядає досить круто. Мабуть, ви можете надрукувати на wifi-принтері або за допомогою програмного забезпечення, встановленого на локальному ПК, можна надрукувати через Інтернет на приєднаному принтері. У мене ще не було можливості спробувати це, і це виглядає трохи дорого, але здається перспективним.


+1 Printer Share чудово працює!
Джей Аскрен


6

Також доступні декілька незалежних від виробника рішень, що використовують різні технології:

 • Локальна мережа:
  • Bluetooth: Smart Smart Printing Bluetooth
   Розумна друк Bluetooth
  • Інші мережі: Друкуємо Droid в основному призначені для мережевих принтерів з підтримкою мережі 8 , але також підтримують Google Cloud print; PrintBot стверджує, що підтримує майже 3 000 моделей принтерів через Wifi; це також спосіб ePrint 9 (~ 5 EUR)
   Давайте друкуємо Droid введіть тут опис зображення
 • Хмара:

Все це лише приклади відповідних їм "типів" - перевіривши в Playstore, ви знайдете ще багато інших. Також вже згадувалося кілька інших - наприклад, рішення, залежні від виробника, або PrinterShare .


1

Принаймні один виробник намагався вирішити цю проблему за допомогою програми Andoid. Samsung має додаток під назвою Samsung MobilePrint, який працює для бездротових та мережевих принтерів Samsung.

Samsung MobilePrint

Підтримуються лише принтери фірми Samsung.1

Я думаю, що ідея необхідності водіїв, запропонована ОП, потребує уточнення. Я вважаю, що це так: а) якщо ви намагалися спілкуватися безпосередньо з принтером, так, вам потрібен драйвер, але б) якщо ви спілкувалися з принтером, скажіть на сервері локальної мережі, чи може це зробити драйвер у локальній мережі що робота. Завдання (принаймні, IMO, хоча програми, схоже, відрізняються) може стати більшою задачею запитати сервер, що може зробити принтер чи не може. Існує можливість для варіацій (наприклад, перетворення або інтерпретація формату документа в цьому документі. ,,

Моя власна спроба програми відповідає плану b (який вимагає включення комп'ютера та маршруту в Інтернеті). З цього моменту я навіть можу надіслати завдання на компакт-диск, не потребуючи драйвера, встановленого на Android, оскільки сервер CUP (в даному випадку) знає, як сказати принтеру робити ці дії.

Можливо, я також повинен згадати "включений Wi-Fi". Якщо ви їдете по маршруту "Кубки", я думаю, що фізичне розташування принтерів диктує, чи хочете ви дістатись до них через мережу (Android просто повинен дістатися до сервера чашок). Жоден із принтерів вдома не є. Вдома є два принтери. Лазерний принтер - це Xerox Phaser 6110N. Це жорсткий провідний локальний принтер. Наш Epson P50 підключається через старий (і я вважаю, давно припинений пристрій спільного друку Belkin). Коли наш попередній Epson R220 помер, я розглядав фотопринтер у їхньому асортименті, який вбудував його Wi-Fi і вважав за краще утилізувати пристрій Belkin. Я вирішив проти, оскільки для цього був справедливий крок

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.