Що таке заблокований екран з оголошеннями і як його видалити?


63

Я думаю, що мій пристрій отримав зловмисне програмне забезпечення. Іноді з'являється заблокований екран із рекламою, і я повинен провести пальцем по області в нижній частині екрана, щоб відкрити телефон. Я в Східній Європі, деякі оголошення є слов'янськими мовами, і вони, схоже, пов'язані з подорожами.

http://i.imgur.com/Ym4uvwb.png

Зміна розміру зображення Клацніть для перегляду повного зображення

Я бачив рекламу Lot Air (польський перевізник). Я нещодавно зайшов на їхній сайт.

Враховуючи мою недавню серфінгову діяльність та характер реклами, я думаю, що зловмисне програмне забезпечення пов’язане з авіакомпаніями, що працюють у Східній Європі.

Екран блокування також просуває додаток "Швидкий зарядний пристрій DU", стверджуючи, що він дуже швидко заряджав телефон під час вимкнення екрана. (!?) Він також показує рівень заряду акумулятора. Я ніколи не встановлював швидкий зарядний пристрій DU. Я сумніваюся, на телефоні встановлено швидкий зарядний пристрій DU.

Проблема почалася після встановлення програми Ryanair. Проблема, можливо, але не напевно пов'язана з цим. Видалення Ryanair та перезапуск телефону не знімає випадкового появи цього блокувального екрану. Через деякий час ситуація змінилася на гірше, тепер цей блокований екран з’являється після ВСЕГО екрану.

Я завжди користувався Avast. Я не вкоренився і встановлюю лише через Google Play.

Що це? І як я його видалити?


Дякую. Я дуже ціную ваш внесок. Зараз проблема полягає в тому, що я подорожую. Я не бачив ПК протягом місяців. Як тільки я дістанусь до одного, я спробую вашу пропозицію. / Чи ще щось робити до цього?
ycc_swe

Отож, цей блокувальний екран з'являється з нізвідки, я маю на увазі, що ви використовуєте свій пристрій, а потім він з’являється, або ви перекладаєте його спати, пробуджуєте його і отримуєте бачити цей заблокований екран? Ви також переконалися, що у налаштуваннях -> безпека -> адміністраторів пристроїв немає адміністратора пристрою?
Firelord

Чи можете ви надати нам список встановлених користувачем додатків, які можуть "перетягувати інші програми"? Це може допомогти. Визначте, яка програма звертається до інших програм?
Firelord

Адміністратори пристроїв добре. / Ніколи не з’являється «раптово», коли я працюю по телефону. Він з'являється лише після пробудження заставки, f.ex після закриття фліп-кришки, натискання кнопки вмикання / вимкнення або "спонтанного чорного екрану після 2-х хвилинної бездіяльності". Прямо зараз кожного разу! Але не завжди кожного разу. // Я придумаю кращий опис помилок, коли зможу.
ycc_swe

Дякую. У моєму часовому поясі пізно. Я повернусь, як тільки зможу зі списком додатків "намалювати".
ycc_swe

Відповіді:


66

Ця заміна блокувального екрану спричинена рекламою від DU Quick Charge

Я майже впевнений, що цей блокувальний екран був доданий у додаток " ES Locker ". Багато користувачів Revievs заявляють, що ця програма постачається з великою кількістю небажаних рекламних оголошень та замінних екранів.
Дивіться цей відгук: Огляд користувача від Daniel Burkhardt

Це те, на що вони відповідають більшості людей: Відповідь ES Global на Відгуки користувачів

Тож у вас є або можливість вимкнути ці налаштування, або видалити цю програму.

Ви можете перевірити відгуки користувачів тут: Google Play Story

Відключення швидкої зарядки DU може не працювати на пристроях. У цьому випадку страхуйте, що ви повністю видалите заявку. Якщо екран швидкої зарядки продовжує відображатися, перевірте, чи є у вас інші додатки, які мають це "рекламне програмне забезпечення", і видаліть їх.


Редагувати:

Виходячи з інформації, яку бачили в іншому запитанні, я хотів оновити цю відповідь. Здається, що досить багато додатків додали цю заміну блокувального екрану в останні оновлення. Є одна дискусія Reddit, в якій згадується кілька додатків.

Як зазначав @Andrew T. - основною причиною цієї заміни блокувального екрану є реклама швидкого заряду DU - розроблена компанією DU APPS STUDIO .

Якщо у вас виникають подібні проблеми, перевірте цю корисну відповідь від @Firelord, щоб перевірити, яка програма може спричинити це.

Я спробую час від часу оновлювати цю відповідь.


2
ДЯКУЄМО, ЩО ВИДАЄТЬСЯ ВІДКРИТИ НЕБЕЗПЕЧНЕНІ ПРЕПАРАТИ! Відкрити ES Locker Lock неможливо, оскільки він був заблокований малюнком. Я НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТУЮ ПАТТЕРН. Таким чином, це здається дуже ризикованою програмою. (Але, на жаль, ES File Explorer Pro - це менеджер файлів, яким я в основному користуюсь.) Однак можна було видалити ES Locker. Але потім з'явився запас pin-lock екрану в Android. На щастя, правильна шпилька була старою, яку я колись спробував. ЗНОВУ ДЯКУЮ. Я ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД, якщо ПРОБЛЕМА ПОДАЄТЬСЯ ДУЖЕ ЦІННО ВІДПОВІДЬ.
ycc_swe

5
Я відключився від ES File Explorer, використовуючи його протягом 3 років саме через інтеграцію реклами та зміну інтерфейсу користувача. Колись проста програма для обробки дуже змінилася на мою думку. Якщо ви шукаєте заміну найближчим часом, ви можете ознайомитись зі списком програм
Бенджамін

@AndrewT. Додано :) Я час від часу перевіряю рядок reddit протягом наступних кількох днів і переглядаю майбутні питання, які можуть вирішити цю проблему, і додаю ці програми, коли зможу. Якщо ви чи хтось інший знайде більше сміливості відредагувати їх або (якщо це має сенс), зробіть це спільнотою вікі :)
Бенджамін

Дружина щойно почала це отримувати; ми думаємо, що саме з цього додатка: play.google.com/store/apps/…
Danny Tuppeny

1
Видалено Loc X ( play.google.com/store/apps/… і разом із ним було видалено швидку зарядку DU =]
Joeymetro

15

Для таких людей, як я, ненавиджу, що ES Explorer це робить, але зараз не може відійти від нього (через безліч функцій!)

Ми можемо відключити цю непотрібну функцію:

 • Перейдіть до Інструментів Es Explorer і відключіть прискорення зарядки.

Це видалить дратівливий екран оголошення, який ви бачите під час підключення зарядного кабелю.


14

Користувач Reddit почав збирати програми, які включали цю функцію / рекламне програмне забезпечення. На даний момент список містить:

 • Ксендер
 • Провідник файлів ES (від ES Global) Вилучено
 • ES Locker Locker (від ES Global)
 • Рингтони шпалер для KittyPlay
 • Програми GO (Погода, клавіатура, SMS, наступний браузер)
 • TouchPal Suite (все, що зроблено ними)
 • Z Камера
 • HiFont
 • TrustGo
 • Лікар батареї
 • InstaMag
 • FotoRus - Photo Editor Pro
 • Веб-браузер
 • App2SD
 • 360безпека
 • Photo Editor Pro від Zentertain
 • AppLock від Fotoable, Inc
 • Секретний відеореєстратор від послуг CME
 • Між
 • Sharecloud (від For2ww)
 • Ліхтарик та світлодіодний факел (від Zentertain)
 • Редактор фотоколажів Джентертьян
 • LOCX: Блокування програм (CY Secure)
 • XBrowser - Супер швидкий та міні від XMan
 • iMuslim
 • Індивідуальний запуск
 • Ідіть швидкості
 • Фотосетка
 • Avast Mobile Security безкоштовно
 • S Photo Editor
 • AllShare
 • Мульти калькулятор

Цей список був корисним для мене, щоб визначити додаток "винуватець". Для мене це був додаток "AllShare" - якщо ви можете, то будь ласка, підтвердіть його та додайте його до свого списку, bmdixon.
Нірав Завери

Ви можете додати до списку Multi Calculator.
Кобус Крюгер

12

Здається, ES File Explorer робить це зараз - я встановлював його роками, але сьогодні я побачив, як спливе швидкий заряд DU, і, здається, він пов'язаний з оновленням ES File Explorer. Я видалив його, і зловмисне програмне забезпечення вже не було.


Це була безкоштовна версія провідника файлів ES чи це версія pay / Pro? (Я бачив заблокований екран лише один раз, сьогодні. У мене це інше встановлено.)
ycc_swe

Це була безкоштовна версія
JBCP

Дякую. Якщо цей екран блокування з’явиться знову, я видалю безкоштовну версію. Видалення часто також займає багато часу, оскільки вам доведеться вводити всі паролі (хмара, ftp), налаштовувати вікна тощо при перевстановці.
ycc_swe

5

Це дає додаткові докази того, що ES Explorer - ще один винуватець із сімейства програм ES

Моніторинг мережі: як розпочати роботу та навіщо це враховувати , публікація, що з’явилася вчора на порталі XDA, підтверджує це за допомогою Fiddler - безкоштовний веб-проксі-налагоджувальний проксі для будь-якого браузера, системи чи платформи

У публікації XDA пояснюється, як створити Fiddler, створити проксі-сервер, з'єднати телефон і ноутбук в одній мережі WiFi та проаналізувати трафік. Зокрема, він проаналізував трафік із ES Explorer і каже

 • Незважаючи на те, що версія Pro не постачається з рекламою, кілька МБ варті завантаження все ще не відображаються.

 • Додаток побудовано погано, не враховуючи ефективності.

 • Додаток постійно спілкується з Baidu.

Публікація закінчується живописними доказами інших зловмисних програм, пов’язаних із ES Explorer

введіть тут опис зображення


2

Бурштинова погода стала причиною того, що швидкий заряд DU був доданий на мій блокований екран. Провідник ES File і ES Locker не були причиною.


Бурштинова погода також не була мені противником.
суб’єктивіст

2

Це був шкафчик ES App, і в даний час вони шкарпетку маріонетки підривають додаток з 5-зірковими рейтингами, щоб спробувати протистояти потопу 1 зірок ... Насправді це дуже сумно, і саме тому я перейшов на Solid File Manager, що мені насправді подобається більше, ніж мені сподобалось es ... Це 14-денний пробний процес, перш ніж купувати, але є купа альтернатив, які не платять за використання, наприклад, Amaze File Manager, який є відкритим кодом, тому він ніколи не повинен платити за користування.


1
Я сподіваюся, що люди в коментарях в Play Store коментують це, якщо раптом великий приплив 5-зіркових рейтингів.
ycc_swe

2

У моєму телефоні причиною блокування екрану став додаток Xender File Sharing. Коли я натиснув на маленьку піктограму передач (налаштувань) у верхньому правому куті, це дало мені можливість вимкнути функцію Xender Quikcharge, і я це зробив. Я більше не отримую цей екран. Я зайшов на сторінку програми Xender в Google Play Store, і багато інших користувачів також поскаржилися на ту ж проблему. Сподіваюся, це допомагає.


Зв’яжіть додаток від Play Store
beeshyams
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.