Чи пошкоджую я свій пристрій Android, зарядивши його за допомогою загального автомобільного адаптера microusb +?


9

Мені потрібен другий зарядний пристрій та автомобільне зарядне обладнання для мого Evo 3D, а також те саме для Nexus S моєї дружини, але я не хочу платити за них непомірні ціни. Чи буду я смажити або іншим чином пошкоджувати пристрої, використовуючи щось на зразок цієї пари, з дешевим кабелем microUSB до USB за ціною приблизно? Чи скажуться пристрої на використання "неприйнятих" зарядних пристроїв і відмовляться від зарядки, як це роблять деякі моделі iPhone з іншими сторонніми зарядними пристроями?

Відповіді:


13

Кабелі USB, mini-USB та micro-USB стандартизовані, напруга та ампераж однакові для всіх стандартних USB-зарядних пристроїв. Поки зарядний пристрій є стандартним, загальним зарядним пристроєм для мікро-USB, тоді воно повинно бути добре.

Це не робить неможливим для виробника створення нестандартного штекера, який буде схожий на USB-роз'єм, але вони дуже сильно перекручені, якщо вони це роблять.


2
Схоже, я щойно зекономив 60 доларів, тоді як купував "офіційні" речі. Дуже дякую!
Майкл Муса

Деякі дуже дешеві автомобільні зарядні пристрої погано спрацьовують, коли двигун запускається (спрацьовує), особливо у старих автомобілях. Це, як правило, стосується лише кривошипа.
Брам

6

Micro-USB має стандартний розмір і розтяжку, тому він забезпечить живлення на правильних штифтах незалежно від того, яке зарядне обладнання ви підключите до пристрою. Зазвичай будь-яке зарядне обладнання, у якому є роз'єм Micro-USB, буде працювати.

Крім того, у більшості сучасних акумуляторів є багато гарантій зарядки всередині самого пристрою, включаючи перенапруження, перенапруження, занадто швидку зарядку, заряджання, коли акумулятор занадто гарячий або занадто холодний, і зворотну полярність. Я був би здивований, якби сьогодні на ринку можна було придбати зарядний пристрій, який зіпсував би телефон.


5

Ні, це не спричинить шкоди. Будь-яке загальне зарядний пристрій буде робити. Я постійно користуюся таким загальним автомобільним зарядним пристроєм.


3

Незважаючи на те, що це не спричинить проблеми, я помітив у своєму HTC Desire, що мої телефони неофіційні зарядні пристрої розглядаються як «USB» зарядні пристрої, тоді як офіційні зарядні пристрої мають тип «змінного струму». Це важливо, тому що мій телефон буде малювати лише 500 мА в режимі зарядного пристрою USB, але із задоволенням потягне 1А + в режимі змінного струму.

Все зводиться до специфікації зарядки акумулятора USB , яка вказує, що якщо D + і D-штифти будуть короткострокові з опором не більше 200 Ом, можна подати додатковий струм. Короткий вимикає передачу даних, але дозволяє пристроям виявляти виділений зарядний порт і дозволяє виготовляти дуже прості, високі струмові зарядні пристрої. Підвищений струм (швидша зарядка 9 Вт) відбувається, якщо і хост / концентратор, і пристрої реалізують нову специфікацію зарядки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.