Як можна придбати програми з непідтримуваних країн?


11

Що ви можете зробити, якщо ви знаходитесь у країні, яка все ще не підтримує платні програми? Будь ласка, включіть і рішення для не вкорінених користувачів.


Це вам зараз не допомагає, але схоже, що Paypal може бути інтегрований у Android Market: downloadsquad.com/2010/08/18/…

Відповіді:


12

Вимоги

  • обліковий запис google з дійсною кредитною карткою (це не має обмежень для країни)
  • передплачена SIM-карта з підтримуваної країни (для мене передплачена три SIM-карта Великобританії спрацювала чудово)

Кроки до придбання

  • вставити передплачену SIM
  • введіть обліковий запис google, пов’язаний з оформленням замовлення google (обліковий запис буде запитано через зміну SIM-карти)
  • підключитися через Wi-Fi
  • придбати бажаний додаток
  • просто завантажте та встановіть

Запитання

А що з роумінговими тарифами? Як правило, передплачені SIM-карти не працюють в інших країнах, тому єдиним способом перегляду ринку та завантаження програм є підключення через Wi-Fi.

Чому потрібна SIM-карта? Ринок визначає ваше місцеположення за допомогою домашньої країни SIM-карт. Використовуючи SIM з підтримуваної країни, ви фактично підробляєте своє місцезнаходження.

Хіба це не потрібно для облікового запису Google Checkout або кредитної картки, яка використовувалася в підтримуваній країні? Здається, що ні. Для мене це обидва були в Естонії, і все пройшло без проблем.

Що робити, якщо програма використовує якийсь дивний захист від копіювання, який блокує її на певній SIM-картці? Чи додаток не перестане працювати, коли замінується реальна SIM-карта? Щоб запобігти подібному захисту від копіювання від блокування на неправильній SIM-картці, найпростішим варіантом є скасування завантаження після завершення покупки. Замініть справжню SIM-карту і завершіть завантаження. Якщо є якась перевірка SIM-карти, це можна зробити лише після завершення встановлення.

Де я можу отримати передплачену SIM-карту? Перевірте eBay :) На SIM-картці фактичний кредит не потрібно, тому вони повинні бути досить дешевими.

--кредит: сам плакат (JaanusSiim)


Цій відповіді багато років. Хтось може підтвердити, чи все ще працює?
Кіт Джонсон

7

Для вкорінених телефонів:

Існує додаток під назвою Market Enabler, який дозволяє підробляти країну та оператора, на якому ви переглядаєте ринок, щоб ви могли легко переглядати ринки інших країн або операторів. Використовуючи це, ви зможете підключитися до інших європейських ринків (я не знаю, в якій країні ви перебуваєте, але багато європейських ринків, таких як Великобританія, дозволяють платні додатки, вам не потрібно їздити до них у США).


Для мобільного телефону потрібно вкорінюватися, і це працює лише для придбання програм, які не продають їх

2
Ви не можете продавати додатки на телефоні Android.
Арда Сі

5

Я думаю, вам знадобиться мати кредитну карту, яка має платіжну адресу в США (або іншій підтримуваній країні).

У Європі програми можуть купувати користувачі в Австрії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Іспанії, Великобританії та Швейцарії.

Сподіваємось, кількість підтримуваних країн буде збільшена, коли Google оголосить про очевидні найближчі вдосконалення ринку. Нещодавня зміна умов та положень, що дозволяють здійснювати оплату рахунків операторами та чутки про підтримку Paypal, передбачає, що найближчим часом з’являться нові варіанти оплати, можливо, для країн, де Google Checkout наразі недоступний.

Якщо ви не можете використовувати офіційний ринок, ви можете скористатися AndAppStore , SlideME або одним із інших магазинів додатків третьої сторони. Однак вибір програм та базу користувачів значно скорочуються.


0

Ви також можете використовувати Entropay для отримання віртуальної картки для здійснення платежів у Google Play Store, де б ви не були. Мені вдалося придбати ігри та програми для свого Moto X за допомогою віртуальної картки від Entropay, оскільки я живу в Індії, і Google Play Store не приймає мою дебетову картку.

Дякуємо містеру Нарендрану за те, що він поділився цією інформацією. /android//a/65739/77738

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.