Відтворювати аудіо флеш-відео, коли екран вимкнено?


10

Я хочу слухати звукову частину спалаху на моєму Droid, бажано з вимкненим екраном. Такі сайти, як InfoQ.com, мають чудові інтерв'ю, які я хочу просто слухати.

Відповіді:


1

Подивіться додаток No Video Player .


2
Це може бути хорошим вибором для відеофайлів, які зберігаються локально на пристрої, але я не бачу, як він відповідає на це питання, що стосується конкретного флеш-відео у веб-переглядачі.
Матвій

Додаток "Без відеоплеєра" чудово працює для локальних файлів. Дякуємо, що повідомили нам про це.
Філіп Дурбін


-2

Це може бути дурною річчю, але ви спробували завантажити сайт зі спалахом і дозволити йому грати? Я б подумав, що це просто продовжиться, навіть якщо екран порожній.

Якщо він зупиняється, коли екран порожній, ви можете завантажити його та відтворити його за допомогою одного з аудіоплеєрів, який підтримує .flv та має можливість продовжувати програвати у backgound? Чи є програма, яка може відтворювати .flv?

Що стосується відтворення не MP4 чи H.264:

Ось ТАКЕ питання щодо проблем із зупинкою спалаху під час виходу з браузера.

HTH


Так, я спробував. Як тільки екран замикається, коли я просто слухаю свій стіл (щоб заощадити час роботи акумулятора), звук припиняється. Приклад презентації, яку я хочу слухати під час водіння, бажано: joelonsoftware.com/items/2010/08/19.html
Брайан

2
@Brian Ви заряджаєте телефон під час руху? Якщо це так, ви можете ввімкнути опцію «Будьте спокійні: телефон ніколи не спить під час зарядки» у налаштуваннях розвитку, щоб зупинити вимкнення екрана.
GAThrawn
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.