Як приховати оновлення з ринку?


27

У мене є додаток, який має оновлення, які знижують функціональність додатка. Чи можна приховати оновлення, щоб я міг використовувати функцію "оновити все" або оновити всі програми зі списку, не переживаючи про додаток? Я створив резервну копію за допомогою Titanium Backup, тому я зможу відновити її, але це трохи клопоту. Також постійні сповіщення "Нові оновлення доступні" - це біль у ... шиї.Вибачте! На це інше питання є більш оновлені відповіді, тому я проголосував за закриття цього. До речі, чому б не розглянути можливість об’єднання обох сторінок?
Firelord

Відповіді:2

Без кореня:

  1. встановити Appbrain App Market
  2. відвідайте веб-сайт Appbrain та ввійдіть у свій обліковий запис Google
  3. запустити Appbrain App, синхронізувати встановлені програми
  4. запустити програму Playstore та відключити всі перевірки оновлення

Тепер, щоб перевірити наявність оновлень, ви можете скористатися додатком Appbrain. Це дає вам, ао, можливість ...

  • пропустити оновлення для певної програми (але лише одне - нагадайте, коли буде доступно нове оновлення)
  • пропустити всі оновлення для даного додатка (тобто ніколи не слід нагадувати / інформувати про будь-які оновлення цього додатка

Додатково рекомендується: AppMonster Pro . Автоматично створює резервні копії будь-якого додатка, встановленого / оновленого. Тому якщо з оновленням щось порушується, просто встановіть попередню версію - і тоді в додатку Appbrain вирішіть пропустити цю конкретну версію. Або якщо ви помітили занадто пізно, що оновлення видалено функціональність: та сама процедура, але в додатку Appbrain вирішите більше ніколи не оновлювати цей додаток.


1

Я знаю, що це стара нитка. І я розумію, що Ti Backup працював для від'єднання програми від Play Store. Але я також розумію, що це вже не працює. Для тих, хто цікавиться, я створив додаток, який дуже добре справляється з цим. Це називається Сховати оновлення в Play Store . Є відео, на якому показано додаток на роботі. Спасибі

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.