Android x86 Marshmallow не завантажується на Virtualbox та VMware Workstation


32

Я завантажив звідси останню версію Android x86 (android-x86-6.0_20160129.iso) і спробував встановити її на жорсткий диск на VM в VMware Workstation і в Virtualbox.

Здається, установка проходить належним чином (використовуючи EXT4 та EFI Grub), і я отримую повідомлення про те, що воно встановлено успішно. Однак коли я перезавантажуюсь, він передає GRUB, вибирає правильну установку Android, але він не завантажується. Результат я бачу на скріншоті нижче, а потім на порожньому екрані з миготливим курсором .

введіть тут опис зображення

Я бачив якось подібні запитання на Android-SE ( тут і тут ), але вони використовують старіші версії Android x86 і, здається, не мають рішення, яке працює для мене.

Відеомагнітофони як у VMware, так і у Virtualbox мають: HDD = 4 ГБ (IDE), RAM = 2 ГБ, 2 процесора і вони завантажуються через EFI. Я спробував nomodeset та xforcevesa в параметрах завантаження Grub, але, здається, нічого не працює.

.Iso завантажується, хоч і аж до GUI у режимі Live (LiveCD).

Будь-яка допомога буде дуже вдячна. У мене є відчуття, що рішення може бути пов'язане з налаштуваннями графіки, але я не зовсім впевнений.


Я поділяю ваші почуття (тут же питання). Через деякі підказки я навіть збільшив графічну пам’ять до 32 Мб (поліпшення не було). Деякі публікації говорять про необхідність 2-х розділів (1 = первинний 100 Мб для груба, 2 = розширений з залишком місця для Android), у моєму випадку не допомогли. Інше джерело запропонувало вручну редагувати / створювати grub.cfgяк menu.lstне працює (ще не пробував). Моя інша спроба з Android 5.1 висіла в анімації завантаження (текст «андроїд»), тому я відмовився через 15 хвилин. На основі якої ОС встановлено вашу установку? Я використовував "інший Linux", як це працювало в минулому.
Іззі

Я спробував "Ubuntu" і "FreeBSD" до цих пір ... дозвольте мені заплутатися навколо деяких інших і подивитися, чи це допомагає.
Ірвін Х.

Я побачив відео YouTube, де хтось використовував Windows7, що мене справді збентежило.
Іззі

BTW: Я тільки що спробував ще раз, для мене він навіть не завантажується в режимі живого режиму (закінчується там же). Пов'язаний випуск на нашому сестринському сайті, про який я вже згадував: Android-x86 6.0 Marshmallow в VirtualBox: установка застрягла в GRUB
Izzy

@Izzy: Насправді, з того, що я читав, рішення за посиланням у вашій попередній публікації (і з невеликого експерименту) не зовсім правильне, але воно працює. Наскільки я розумію, це фактично створення завантажувального сектору GPT, який дозволяє працювати з Grub, а не наявність 2-х розділів. Десь я читав, що форматування розділів Android x86 мовчки виходить з ладу, якщо спочатку "Створити / змінити розділ не виконано", що призвело до вивішування інсталятора grub, оскільки диск навіть не був відформатований для початку. (Я додаю цю «виноску» також до цього посилання)
Ірвін Х.

Відповіді:


51

Знайшов рішення!

Ви повинні редагувати menu.lst file. Ось як:

 1. завантаження в режимі налагодження (зазвичай другий варіант у меню завантаження)
 2. коли завантаження припиняється (для мене воно просто зависає з миготливим курсором і без будь-якого підказу) введіть mount -o remount,rw /mnt
 3. увійти cd /mnt/grub
 4. увійти vi menu.lst
 5. натисніть Shift + a
 6. прямо під першим завантажувальним записом знайдіть рядок, починаючи з kernel initrd=/in(ваша лінія може виглядати інакше; це залежить від версії Android; загалом просто знайдіть рядок, що починається з kernel)
 7. в кінці рядка типу vga=834 nomodeset xforcevesa
 8. натисніть ESC потім :wq- ці команди збережуть файл і вийдуть з vi
 9. увійти cd /
 10. увійти umount /mnt
 11. увійти reboot -f

Тепер система повинна перезавантажитися в обраному вами режимі VESA.

Це змусить використовувати драйвер VESA для X.

Ви можете замінити vga=xxxбудь-яке число, яке вам потрібно для роздільної здатності екрана. Також перевірено, що 832працює чудово (дає роздільну здатність 800x600).

Ви можете знайти всі режими VESA, коли ви використовуєте файл iso та виберіть варіант завантаження для завантаження в режимі VESA - він покаже список зі всіма режимами (цифри є шістнадцятковими, а перед деякими режимами також є надлишкова літера - ігноруйте його), і ви можете негайно протестувати їх там, щоб перевірити, чи працює він і чи добре його використовувати в цьому menu.lstвиправленні, але вам доведеться перетворити його з шестигранника в dec, спочатку використовуючи будь-який шестигранник> декактор.


2
+1, підтверджено для роботи на робочій android-x86-6.0-r3.isoстанції VMware.
Девід Рефуа

Чи є невтомний альтернатив, який також не допускає помилок, які можуть бути викликані одним друком?
neverMind9

1
Велике спасибі❗️, він все ще працює на Android 8 😊
Yassine ElBadaoui

2
Велике спасибі❗️ він все ще працює на Android 8.1 😊
井上 智 文

1
На кроці 10 я отримую: "Не можу придумати / mnt: Пристрій чи ресурс зайнятий"
Koy

7

Я хотів би розширити і вдосконалити відповідь @Jay Smith на основі особистого досвіду. Він є основним у тому, що причиною проблеми є дозвіл VGA, який використовується Android, але він помиляється, вважаючи, що це одноразове виправлення, і його слід набирати при кожному завантаженні.
Це можна зробити наполегливим, і повинно бути! І я вам показую як :)

 1. Перш за все, правильно встановіть Android із ізо-зображення через кроки майстра.
 2. Як НЕ використовувати EFI GRUB під час установки.
 3. Ви НЕ використовувати відразу ж запустити Android_x86 варіант, замість того, щоб вибрати Reboot і витягти з. Помилка, згадана @Jay Smith

Великий недолік такого підходу полягає в тому, що наступного разу, коли ви спробуєте завантажуватися з жорсткого диска, GRUB не зможе знайти зображення

це НЕ пов'язано з питанням VGA і повинні розглядатися окремо. Я також зіткнувся з цією помилкою і доповнив повну перевстановку, тому я припускаю, що ця помилка якимось чином пов’язана з параметром « Виконати », тому що коли я вибрав Перезавантаження, я не зіткнувся з помилкою.

 1. Після встановлення ви завантажитеся і застрягнете в командному рядку Android. Гаразд, продовжуй тоді.
 2. Тепер слід спробувати підібрати правильну роздільну здатність. Це не обов’язково буде 788 або 794 , як тут кажуть , все залежить від налаштування обладнання. Для мене 796, 794 і 792 працювали відповідно для зображень KitKat, Lollipop і Marshmallow, однак ваші значення можуть бути різними. Ось таблиця для прив’язки значень GRUB VGA до роздільної здатності. Щоб перевірити відповідність ви використовуєте метод проб і помилок

Потім на завантаженні на екран GRUB виберіть клавішу e для редагування параметра

введіть тут опис зображення

Там ви знайдете довгу довгу низку параметрів, до яких слід додати такий варіант VGA nomodeset vga=794

введіть тут опис зображення

Після редагування натисніть клавішу Enter і b для завантаження потрібного завантажувального запису.

 1. Пройдіть ці кроки N разів, щоб знайти належну роздільну здатність. Ви це впізнаєте, завантаживши Android :)
 2. О-ля-ля, чудово! Ми досягли бажаного результату і на один раз завантажили Android. Але це лише 50% роботи. Я думаю, ви не хочете кожен раз набирати це лайно VGA? Гаразд, продовжимо зберігати наш результат.
 3. Тепер нам потрібно відредагувати, GRUB configщоб додати бажану роздільну здатність. Хоча існують способи, що дозволяють робити це в самому GRUB (тобто режим налагодження, grud cmd), я не зміг змусити його працювати і запропонувати ще одне 100% рішення.

Нам потрібна робоча установка Linux (фізична чи віртуальна, неважливо). Проблема тут полягає в тому, що до папки GRUB не можна отримати доступ зсередини Android, оскільки вона захищена, і до неї слід звертатися зовні. І не з Windows, оскільки він не розпізнає ext3/ext4розділи, лише з * nix OS. Тому додайте цей диск (VHD, VDI, VMDK або інше) у вашу інсталяцію Linux, щоб він мав доступ до файлової системи Android

 1. Доступ /grub/menu.lst. Зазвичай він знаходиться в кореневій папці.

 2. Там ти знайдеш подібне

введіть тут опис зображення

Додайте потрібний варіант VGA до bootrecord, як ми це робили раніше, і це все!

 1. Збережіть файл.

Ми зробили! Тепер ви можете знову приєднати свій андроїд-диск до віртуальної машини і з радістю ним користуватися.


4

У мене також виникли проблеми з Android x86 vitual box на машині Windows 7 Pro x64 AMD. Я думаю, у всіх нас будуть дещо інші проблеми залежно від нашої архітектури / обладнання, але всі вони, схоже, є подібними першопричинами. Я думаю, що більше уваги слід приділяти архітектурі / обладнання, аніж хост-ОС. Спробуйте 32-бітний без / з EFI, встановлений в System, залиште прискорення обладнання за замовчуванням, переконайтеся, що віртуалізація увімкнена у ваших біологічних даних. Не вмикайте прискорення 3D-графіки, вам слід отримати попередження, якщо увімкнути двовимірне прискорення, тому не вмикайте це, якщо під час початкового налаштування ви отримаєте чорний екран, спробуйте збільшити відеопам'ять до 64 Мб. Нарешті ви можете завантажити попередньо вбудовані зображення VM тут:

http://www.osboxes.org/android-x86/

Усі ці маленькі налаштування допомогли мені успішно встановити Android x86 4.4 на машину Windows 7 x64 Pro.


4

Тут є деякий прогрес, але не справжня річ. Наступне дозволило мені правильно завантажувати Android x86 6.0 під VirtualBox - але лише один раз:

1) Під час завантаження інсталяційного зображення початковий екран дає чотири варіанти. Перемістіть курсор до останнього: Установка - Встановіть Android-x86 на жорсткий диск ".

2) Натисніть клавішу [Tab] для редагування параметрів.

3) Відразу після INSTALL=1 DEBUG=типуvga=788

(Переконайтеся, що між DEBUG=і vga=788. Є пробіл .)

4) Натисніть [Enter].

5) Продовжуйте розділ диска, як описано на багатьох сайтах у мережі.

6) Коли пропонуються варіанти Run Android x86і Rebootвиберіть Run Android x86. Ви повинні побачити, що ANDROID пульсує великими літерами протягом декількох хвилин, і тоді з’явиться екран вітання Android.

Великий недолік такого підходу полягає в тому, що наступного разу, коли ви намагатиметеся завантажуватись із жорсткого диска, GRUB не зможе знайти зображення :-( Будь-яка допомога щодо його виправлення буде вдячна.


1
На жаль, це разовий спосіб вирішення: (...
Suncatcher


0

Ось відео YouTube, яке показує, як встановити режим VESA в Grub.

https://www.youtube.com/watch?v=JoMs-4bsygs

Мій інший пост чомусь було видалено, але якщо ви хочете дізнатися, чи причина VESA / VIDEO є причиною того, що ваш gui не з’являється після встановлення, завантажтесь з ISO x86 і виберіть режим VESA (Live boot) і якщо ви отримаєте gui, а потім перегляньте це відео на YouTube. Це прекрасно пояснює, як налаштувати груб для завантаження правильного режиму VESA.


Натискання [esc] не підтримується
Micha93

0

Зовсім нове в цьому, але я тільки що спробував встановити Android 6.0 на Workstation 12 Pro та під час завантаження лише застряг у командному рядку, що миттєво миготить. Спробував пару пропозицій від abvoe безрезультатно. Нарешті увійшов до налаштувань VM і поставив галочку на 3D Graphics, на якій він попередив, що він не підтримується. Потім це дозволило мені вибрати 32 Мб графічної пам'яті. Перезавантажилось, і воно спрацювало. Спробував завантажувати ще кілька разів, лише щоб довести це, і воно все ще працює. Сподіваюся, це допомагає.


Я спробував рішення, яке дав Spider5445, і воно працювало і для Нуга ... дякую товариша по тоні! :)
Капіль Вяс

0

Перебуваючи в завантажувачі grub, натисніть на вкладку та змініть androidboot.hardware = android_x86 на androidboot.hardware = x86.-1

У мене була така ж проблема з установкою на жорсткий диск, і мені допомогли наступні кроки:

 • Як і Джей, згаданий вище: На інсталяційному носії я натиснув клавішу [Tab].
 • Я записав саме всі аргументи на зразок androidboot.hardware=android_x86_64і DEBUG=2т. Д., Які зараз показані для запису меню завантажувального середовища.

 • Я додав усі ці аргументи до власної конфігурації grub та оновленого grub.

 • Під час завантаження я повинен вводити двічі "вихід" у запиті консолі.

Це Android завантажився і запустив віконний менеджер.

PS: Дуже неприховано, якщо рецензент зіпсує формат відповіді і навіть навіть озвучить вас, не отримуючи вмісту.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.