Я хочу розділити одну карту MicroSD на дві частини: частина прийнятного сховища, а частина звичайного зберігання. Як я можу це зробити?


20

Я не хочу, щоб все моє сховище було прийнятим, тому мені було цікаво, як я можу розділити його на 1 частину прийнятого сховища та 1 частину звичайного зберігання файлів (те, що Android називає «портативним сховищем»).

Відповіді:


20

Вам не потрібно викорінювати свій пристрій, але пристрій, з яким я це зробив, має коріння

  1. Потрібно ввімкнути Параметри розробника.
  2. Увімкніть параметр Налагодження USB.
  3. Переконайтеся, що ваша SD-карта відформатована як портативна, а потім отримайте adbвиконуваний файл ( детальну інформацію див. У нашій adb tag-wiki ).
  4. Підключіть свій пристрій до ПК та запустіть adb devicesкоманду. Якщо ваш пристрій підключено правильно, ви побачите ваш пристрій, зазначений у вихідному документі.
  5. Біжи adb shell sm list-disks adoptable. Це покаже вам список дисків, які можна використовувати для того, що ми хочемо.
  6. Для свого пристрою він мені показав, disk:179,128щоби я побіг adb shell sm partition disk:179,128 mixed 80на своїй 32 ГБ картці. Це дало мені 5 Гб як прийнятне сховище, а решта для інших цілей. (Це відформатує вашу SD-карту.)

Це справді вимагає root, оскільки команда встановити прийнятне сховище на 1-е місце не робить? (sm розділовий диск: foo, bar)
Barleyman

@Barleyman Ну не дуже, але мій пристрій вкорінений, і я не перевіряв це на жодному кореневому пристрої, тому, якщо вам подобається, ви можете спробувати, і повідомте мені, чи є у вас помилка
poqdavid

3
Я робив насправді вчора і сьогодні на своєму Galaxy S5. Я не використовував змішаний тип, але принаймні диск з розділами sm: foo, bar private працює чудово, без кореня. Міграція з льодяника з Link2SD на Marshmallow із прийнятним сховищем - це трохи робота. Потрібно чисто встановити та скопіювати файли резервного копіювання титану на ПК та назад та перерозподілити sdcard на ПК та пізніше на телефоні. Також резервне копіювання титану не розуміє, що зберігання телефону закінчується, тому вам доведеться боротися з минулими діалогами, щоб перемістити одну програму на sdcard, щоб зробити достатньо місця, щоб ви могли використовувати apps2sd для міграції решти ..
Barleyman

Чудово працює на Moto E з CM13 Temasek 10.4. Спасибі!
Фернандо Кош

1
На моєму пристрої sm partition disk: disk:179,128 mixed 80команда повернула використання команди, можливо, це через користувальницький ROM, але я замінив кому підкресленням, і вона прийняла її - наприклад. sm partition disk: disk:179_128 mixed 80
samdd

3

Відповідь poqdavid правильна.

Крім того, можливо, ви отримаєте помилку щодо пошкодження вашої SD-карти на сховищі пристрою. Якщо так, виконайте ці кроки.

Після того як ви розділили диск і під час пошкодження SD-карти введіть у термінал наступне:

$> список списку adb shell - об'ємує всі

У якому перелічено ваші обсяги, наприклад:

private mounted null
public:179,1 mounted B5B1-140C
private:179,3 unmountable null
emulated mounted null

Потім введіть наступне, замінюючи 179,3 на той чи інший номер диска:

$> adb shell sm формат приватний: 179,3

$> adb shell sm mount mount private: 179,3

Тепер ваша SD-карта в сховищі пристроїв повинна бути належним чином встановлена, і ваше портативне сховище все ще буде там.

Це працювало на моєму LG G5 і повинно працювати на S7.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.