Мікро USB-кабелі, які заряджають лише дані, не мають даних, не встановлюються тощо (Samsung Galaxy S)


10

Не всі кабелі, здається, створені рівними, але я ніколи не стикався до того, чому так багато (дешевих) кабелів я намагаюся лише зарядити - даних немає. Хтось знає, чому? Певні штифти не з’єднуються?

Я знаю, що довші кабелі або перетворювачі автомобіля на usb не передають достатню потужність, щоб телефон зареєструвався, а не заряджався, але я отримую протилежне. Я не думаю, що я один (така ж проблема для користувачів Nexus One тут )


Інші кажуть, що будь-який кабель хороший для зарядки, але не згадують дані: android.stackexchange.com/questions/9464/…
KCD

Відповіді:


10

Взагалі кажучи, якщо у вас є кабель "USB", який з'єднує тільки штифти 1 і 4, то ви отримаєте живлення і немає даних (Best Buy продавав такі кабелі, як USB-кабелі для зарядки через деякий час назад, не впевнений, чи все-таки вони є) . Так само, якщо у вас кабель із лише 2 та 3, ви отримаєте дані, але немає живлення. Якщо вам цікаво, ось сторінка Вікіпедії зі стандартним розтином USB .

Примітка: Micro використовує той же роз'єм, що і USB A.


Дякую. Я перевірив ці шпильки, і вони були хороші. Здається, мій телефон мав брудні 2 та 3 з'єднання, і після багатьох хитань про дешевші кабелі, здається, працює більшість часу там, де раніше вони ніколи не працювали.
КЦД

6

Як каже devnul3, кабель, що працює лише від живлення, - це USB-кабель, де штифти даних не підключені. Основна причина їх існування полягає в тому, що їх можна зробити дещо дешевшими через те, що потрібно лише 2 з'єднання замість 4 (а також тому, що вам не потрібно турбуватися про збереження якості сигналів дуже високої частоти на лініях передачі даних ).

Це означає, що бувають випадки, коли кабель, що забезпечує живлення, є переважним, ніж «повнофункціональний» USB-кабель: коли ви хочете десь зарядити свій пристрій від якогось випадкового роз'єму USB. Як стає все більш відомим, USB-роз'єм можна використовувати для багатьох речей, крім тих, які очікує користувач, тому якщо ви використовуєте "звичайний" USB-кабель, ви можете мимоволі забезпечити привілейований доступ до свого пристрою.

IOW, коли ви заряджаєте з USB-роз'єму, що у вас немає причин довіряти, кабель, що працює лише від живлення, не лише завжди дещо дешевший, але й трохи безпечніший.


3

Вибачте, що не погоджуєтесь з іншими відповідями, але ці припущення просто неправильні:

  1. Щоб відповідати специфікації зарядки акумулятора. або будь-який інший порівнянний зарядний механізм, лінії передачі даних вимагають певних напруг або ярлика (наприклад, BC з <200 Ом) для ідентифікації типу зарядного пристрою, тобто зарядний пристрій забезпечує сигнали - отже, лінії зв'язку даних необхідні для приєднаного пристрою для ідентифікації зарядний пристрій.
  2. Навіть якщо передаються лише дані, потрібні принаймні лінії передачі даних та GND (див. Специфікацію USB 2.0, рис. 7-19). Отже, це не є вагомою причиною для відключення лінії VCC.
  3. Якщо на кабельних з'єднувачах є логотип USB, на них кабелі повинні відповідати стандарту USB, що, в свою чергу, означає, що всі штирі повинні бути підключені.

Цікаво. З того часу, коли було задано це питання, зарядка змінилася, тому здається, що несправні / шахрайські кабелі не зможуть домовитись про вищий струм і заряджатимуть чи не заряджатимуться набагато довше, залежно від пристроїв
KCD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.