Як я можу відновити файли в LOST.DIR на моїй SD-картці, і що вони?


13

У мене завжди була папка LOST.DIR на зовнішній карті SD, яка до цього часу була порожньою. Сьогодні мій телефон поскаржився на те, що моя SD-карта пошкоджена і її не можна встановити, тому я витягнув її і подивився на комп'ютер. Зараз у 70237файлі LOST.DIR - 128 Мб. Він починається з чогось типу "ë <MSWIN4.1", здавалося б, вказує на те, що це відвал завантажувального сектора Windows 98 FAT (що не має сенсу).

Що тут скидав Android і чому? (Я думаю, що я, можливо, вчора відключив телефон від свого ПК, не виймаючи диски спочатку, так що це може бути "чому", хоча це було з Windows XP, а не Windows 98.) Чи є простий спосіб відновити інформацію в цей файл?@Sathya Nope, лише Windows.
Матвій

Відповіді:


4

Відповідно до цієї відповіді Супер Користувача , чи LOST.DIRє відновлення диска папки mac як частина його процесу відновлення.

LOST.DIR - це те, що шукає ремонт диска Mac і запитає про нього як частину його процесу відновлення. Якщо це взагалі пов’язано зі стандартним втраченим + знайденим, то це спеціальний файл, який містить усі пошкоджені або осиротілі файли, виявлені під час перевірки файлової системи.

Щось перевіряє ваш привід і знаходить проблему, яку він хоче зазначити в LOST.DIR. Я думаю, що подібне може траплятися з Macs на дисках, що не належать до HFS.


Android також створює цей каталог як частину перевірки файлової системи та розміщує там файли , які Android вважає пошкодженими.


1
Будь-які ідеї щодо відновлення? Здається, це суміш речей, а не один файл.
Матвій

@MatthewRead Ви згадали, що був один файл? Чи є в телефоні файли, які, на вашу думку , відсутні? Як я знаю, не існує єдиного автоматизованого способу їх відновлення. Можливо, ви можете скористатися файлом, щоб перевірити, який тип файлу
Sathyajith Bhat,

Я нічого не помічав, але нічого не використовував, оскільки не помітив цього. Це не виконується, але fileздається, було б зручно в іншому місці.
Матвій

@MatthewRead Порт Windows трохи покалічений, версія Linux досить потужна
Sathyajith Bhat
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.