Як я можу редагувати назву збережених / зірочок місць на Google Maps Android?


9

На Google Maps Android Android 5.10 ви можете зберегти місце, натиснувши його та позначивши його зірочкою. Однак ім’я збереженого місця автоматично генерується на Картах, і його не можна редагувати.

Чи є хороший спосіб відредагувати цю назву, наприклад, показати правильну / фактичну назву цього місця?

У Googling я знайшов лише рішення, яке стосується редагування зіркового місця у веб-сайтах закладок Google. Чи є краще рішення?

Відповіді:


7

Оновлення 11 січня 2016 р. В останніх версіях Google Maps Android (версія 9.18.2 2015 р.) Тепер доступна функція / команда "Додати мітку", коли ви переглядаєте збережене / зірочне місце. Докладні вказівки див. У розділі Дати місце приватній етикетці .

Старий спосіб вирішення проблеми (більше не потрібно) Після відзначення місця в Google Maps Android Android, ви можете відкрити веб-сторінки закладок Google, щоб відобразити свої закладки. Сортувати за датою, щоб показати останню закладку, а натискання на Editкнопку дозволяє редагувати назву закладок цього місця. Новий заголовок відображатиметься в My Places(тепер показано як Your Places) на Google Maps Android Android. Не ідеальне рішення, а вирішення проблем із додатковими веб-сайтами.

Оновлення 13 липня 2015 На жаль, в останній версії Google Maps Android (версія 9.11.0 2015) не відображаються назви закладок, які ви редагували в веб-сайтах закладок Google.

Список літератури :


2
Трохи громіздкий, але неминучий. Дякую.
Бенджамін

Я збирався редагувати My Placesдо , Your Placesяк це показує в останні Google Maps Android. Але я не побачив заголовок редагування збережених місць, який я робив у веб-сайтах закладок Google, показаних там. Почекаю деякий час і побачу. Або хтось ще може підтвердити, що це рішення все ще працює?
sabre23t

@Benjamin тепер на Google Maps Android є функція "додати мітку". Нарешті. :-)
sabre23t
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.