Кнопки домашнього екрана та останніх програм не працюють


18

Я використовую Moto G3 TE. Я був задоволений 5-ою версією, але через те, що часте оповіщення для 6-ї версії вбило мене, я відмовився і оновився до Marshmallow. Минуло 8 днів, і тепер мій мобільний показує проблеми, які я перелічив нижче:

 • Кнопки домашнього екрана та останніх програм не працюють. Хоча вони виявляють ефект на дотик, але нічого не відбувається.
 • Я не можу побачити швидкі налаштування, пропускаючи вгору вниз
 • Блокування малюнка не видно, коли я натискаю кнопку блокування збоку. Зараз мій телефон може легко отримати доступ до кожного телефону.
 • Особливість Moto відображати сповіщення на екрані, коли я торкаюся телефону, не працює.

Я припускаю, що проблема може бути через оновлення до Marshmallow.

Можуть бути й інші можливі проблеми ( враховуючи сьогоднішні заходи ):

 • Намагаються завантажити близько 2 ГБ даних на диск Google. ( Коли я спробував це, невідомо цілі дані накопичувачів завантажувались на мій телефон, поки не знайшлося місця, і тоді програма "Збереження акумулятора DU" вийшла з ладу. Це перша проблема, яку я помітив )
 • Надання дозволу на безпеку додатку "CM Security".
 • Вставлено накопичувач мікро-USB-ручки та перемістив деякі файли з внутрішнього сховища в підключений через вбудований провідник.

Що я спробував ( послідовно ):

 • Видалено додаток "Зарядка акумулятора DU".
 • Видалено додаток "CM безпека".
 • Встановлено додаток "Чистий господар".
 • Перевстановлено додаток "CM безпека".
 • Я перезапустив телефон кілька разів, але не використовував.
 • Я знімаю екранне скло з екрана, все одно ніякої користі. ( на жаль, скло екрана розбите )
 • Спробував скинути заводські налаштування, але, здається, кнопка "скидання" відключена.
 • Здається, я навіть не можу зробити «жорсткий перезавантаження», який спробував, утримуючи кнопку блокування та збільшення гучності. Телефон просто перезавантажується. Це не те, що я хочу це зробити, але я просто подумав спробувати.

PS: Мій телефон шість місяців.

Будь ласка, допоможіть.


Зустрічаючи точно таку проблему з Motorola X-Play
кроки Salesforce

2
@NileshMendhe Запустити його в безпечному режимі. Натискайте кнопку живлення, поки на екрані не з’явиться повідомлення «Вимкнено живлення». Потім натисніть і утримуйте кнопку "вимкнення живлення", видиму на екрані. Вам буде запропоновано перезапустити мобільний телефон у безпечному режимі. Запустити його в безпечному режимі. На думку експертів, це відбувається через дурні додатки сторонніх розробників. Запустивши в безпечному режимі, запустіть кожну програму третьої сторони та перевірте, що викликало проблему, та видаліть цей додаток.
Mr_Green

Він лише показав мені "Zen UI Launcher", окрім стандартних програм у кольоровому коді. Видалили його! Ще не працює.
кроки Salesforce

1
@NileshMendhe Ось пряме посилання, яке пояснює те саме. Власне, я задавав те саме питання на форумах motorola. Ось посилання . Хлопець служби попросив мене за номером IMEI, але через мою власну підозру я не надав. Ви зрозумієте, як я вирішив проблему, якщо прочитаєте цю публікацію (не намагайтеся цього !!).
Mr_Green

Перегляньте цю нову статтю 2017/02/10 10 найкорисніших додатків та ігор для Android . Найвидатніший, але конкретно названий у списку: Clean Master (поряд із програмами-цитатами Booster, антивірусними програмами та
цитатами

Відповіді:


12

Я зіткнувся з подібною помилкою з Nexus 5. Безпечний режим і витирання розділу кеша не працювали для мене. Люди, які скаржаться на те, що не можуть використовувати adbкоманди, оскільки телефон не підключається.

Один з варіантів, про який я читав, - це скидання заводських налаштувань. Мабуть, це не кращий варіант, тому я знайшов ще один. Це працювало для мене, хоча це здається трохи нетрадиційним.

 1. Завантажте / встановіть / відкрийте Nova Launcher
 2. Довго натискайте на екрані
 3. Клацніть на віджети
 4. Створіть нову діяльність
 5. Прокрутіть, доки не знайдете майстра налаштування
 6. Шукайте тестування майстра налаштування
 7. Клацніть на створену вами піктограму
 8. Запустити налаштування

Я також читав, що це викликано майже повним зберіганням. На відміну від опису, я не отримав повідомлення про те, що пам’ять заповнений, і телефон переходить у режим, оптимізований для низького обсягу пам’яті. Після цього телефон перезавантажився (я також не можу підтвердити, що телефон перезавантажився).

Джерело: http://forums.androidcentral.com/android-6-0-marshmallow/600742-nexus-5-marshmallow-home-button-not-working-many-more-problems-3.html#post5344015

Nova Launcher: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher


1
Майстер настройки продовжував висіти на екрані "Всього на секунду" з переривчастими повідомленнями про аварійне завершення роботи. Якщо відключити пристрій від Інтернету (Wi-Fi / дані), майстер налаштування завершиться. Якщо вона не дає збоїв, вийміть сім-карти та перезавантажте пристрій. Майстер налаштування почнеться знову. пропустити налаштування Wi-Fi. майстер налаштування вийде з ладу. спробуйте ще раз і знову (для мене вийшов 2 рази). Майстер налаштування буде завершено успішно. disq.us/p/1czhzx1
Vinothkumar Arputharaj

У мене закінчилося сховище, і ця помилка виникла, як і описане питання. Телефон був у тому ж стані навіть після очищення сховища та багатьох перезавантажень. Я дотримувався кроків відповіді, і телефон повернувся до норми. Дякую.
Чандра Ескай

Це чудово працювало для мене. На випадок, це допомагає майбутнім читачам. Мені довелося встановити Nova Launcher як запуск за замовчуванням у Налаштуваннях -> Домашня сторінка, а потім перезавантажити телефон. Крок 4 для мене називали просто "Діяльність", а не "Нова діяльність"; була "Нова Дія", яку я спробував спочатку, але була специфікою Нова. Після вибору мови майстра телефон перезавантажився. Майстер налаштування попросив мене додати обліковий запис Google, відновити його з іншого пристрою і т. Д. Я просто пропустив ці кроки, і він правильно використав обліковий запис, спочатку налаштований на телефоні, так що я не втратив жодних даних або конфігурації.
bob esponja

Можливо, більш простим рішенням є використання Action Launcher для запуску діяльності. Я не пощастив жодному з них (отримав дозвіл відмовили в тості), але пристрій вкорінився, тому я завантажив емулятор терміналу і зробив: suі тоді am start -n com.google.android.setupwizard/.SetupWizardTestActivity, і явно я надав дозволи на термінал SU. Сподіваюся, це комусь допоможе. Який дурний клоп.
Золтан

3

AFAIK, для цього питання є 3 рішення (спробуйте його в порядку нижче): (2 та 3 потрібні драйвери adb або додаток терміналу)

 1. Переключись на гостя і повертайся

Налаштування-> Користувачі-> Гість (або)

Проведіть пальцем по панелі сповіщень вниз і натисніть на значок профілю в лівій верхній частині

 1. Почніть початкову установку та завершіть її або пропустіть

adb shell am start -n com.google.android.setupwizard / .SetupWizardActivity

- або якщо вище не працює: -

adb shell am start -n com.google.android.setupwizard / .SetupWizardTestActivity

 1. Дайте команду нижче, щоб відзначити, що налаштування зроблено

оболонка adb

$ settings - користувач 0 поставив безпечний user_setup_complete 1


Запуск "su" (потрібен корінь), а потім "налаштування --user 0 поставити безпечний user_setup_complete 1" зробив для мене трюк (в основному. Я досі не можу відкрити вхідні дані, але принаймні кнопка будинку та більшість інших матеріалів працює). Дуже дякую.
пр.

Початок початкового налаштування через am start -n com.google.android.setupwizard/.SetupWizardTestActivityоболонку adb справді працювало для мене (зауважте, що це тестова активність SetupWizard , а не така, як зазначено у відповіді).
користувач905686

Майстер може бути закритий за допомогою команди, am force-stop com.google.android.setupwizardале це може призвести до відновлення проблеми.
користувач905686

Застереження: резервне копіювання / синхронізація всього перед запуском майстра налаштування, оскільки він може скинути різні речі (наприклад, зберігання в календарі (якщо синхронізація зупинена раніше) або паролі Wi-Fi).
користувач905686

. adb shell am start -n com.google.android.setupwizard/.SetupWizardTestActivityвирішує замістьadb shell am start -n com.google.android.setupwizard/.SetupWizardActivity
androidXP

1

такі додатки, як du saver / clean master / cm, безпека на телефонах Android абсолютно не марні, вони значно видаляють сміття для Android, викликаючи телефон знову і знову збирати сміття .... по-перше, видаліть усіх вбивць завдань та додатків для економії акумулятора.

спробуйте очистити розділ кешу та виконайте скидання фактора, якщо проблеми попередньо встановлені на заводському скиданні, вам потрібно дотримуватися цієї кнопки живлення + гучності (-), тепер виберіть режим відновлення зачекайте, поки не з’явиться команда, потім спочатку натисніть кнопку живлення, а потім просто натисніть гучність (+) ви ' знову добре піти


0

Як сказав Харшал Бораде, очистіть розділ кеша. У мене виникла ця проблема з новим LG Phoenix 2. Я витер кеш, і я міг побачити останні програми. Google, як витерти кеш-пам'ять для смаку вашої ОС.


0

У моєї Moto X Play була точно така ж проблема. Мені не вистачало місця, і я весь час був насторожений. 2 дні тому мій телефон перезавантажився просто так і після цього повідомлення. кнопки висувного ящика, дому та останніх програм перестали працювати.

Я навіть не зміг скинути заводські налаштування через налаштування, ця кнопка була відключена. Отже, я переглянув і отримав це відео ( https://www.youtube.com/watch?v=z0eaBzUUKqw ) та дізнався, як ви важко скинули Moto X Play. Я перейшов у режим відновлення і витер дані та заводські скидання. Тепер все нормально!

Сподіваюся, що це допомагає: D


0

Вибравши скидання заводських налаштувань на Android 6.0.1 і невдало пробував багато матеріалів протягом години, я нарешті закінчив рішення, яке працює для мене.

Коротко:

 • Увімкніть режим налагодження на телефоні. Для мене це були Налаштування / Про і натисніть 7 (?) Разів на номер збірки.
 • На своєму ПК встановіть Android Studio, щоб отримати програму ADB. Після встановлення ви можете знайти його в "C: \ Users \ your_username \ AppData \ Local \ Android \ sdk \ platform-tools".
 • Відкрийте командний рядок у цій папці.
 • Виконайте цю команду: adb shell wm overscan 0,0,0,15

У результаті ви отримаєте невелику область (15 пікселів) у нижній частині екрана, яка не використовується, але кнопки "Головна" знову працюватимуть. Ви можете експериментувати зі значенням 15, можливо, вам знадобиться 25 або лише 10. Щоб скинутись на початкові налаштування, використовуйте значення 0.

Сподіваюся, що це комусь допоможе.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.