Як прийняти SD-карту як внутрішню пам’ять на пристроях Samsung?


29

Нещодавно я оновив 6,0.1 зефір на своєму Galaxy S5 і хотів би прийняти SD-карту як внутрішню пам’ять. Однак для цього немає варіанту.

Коли я форматую SD-карту, немає "Внутрішнього", лише "Портативний".

скріншот скріншот скріншот

Я використовую цю SD-карту:

Samsung 64 PRO Micro SD XC

Я спробував відформатувати SD-карту у Windows, видаливши розділ у Windows і навіть витерши розділ у Windows. Але Android завжди хоче додати, що це портативне сховище.

Як я можу змусити Android додати це як внутрішнє сховище?

EDIT : Відповідно до цієї статті, Galaxy S7 не підтримує прийнятне сховище . Тож, ймовірно, і S5 не підтримує прийнятне сховище. Я шукаю спосіб увімкнути це, використовуючи командний рядок adb, якщо це можливо зараз.


Ви спробували додати його як портативний, а потім побачите, чи дозволить вам згодом його конвертувати?
Матвій

Так, я спробував це.
підключений парою

Перше речення, ти мав на увазі Galaxy S5 ? У будь-якому випадку, S5 теж не підтримує його, я особисто перевірив це. Існує рішення, будь ласка, дивіться мою відповідь.
Томас Вос

@steampowered, я бачу, що ви використовуєте дуже високу класу мікро-SD-карти. Я використовую цю значно дешевшу карту ( amazon.com/gp/product/B00TB8XZOK , 64 ГБ, 18 доларів), і коли я зробив її прийнятним сховищем у своєму Samsung Galaxy S5, будь-яке додаток потім переходжу на неї (наприклад: Facebook, Google Photos , LinkedIn, Facebook Messenger і т. Д.), Працювали ТАКОГО НЕБЕЗПЕЧНО, що додаток насправді ЦІЛЬНО НЕЗАЛЕЖНО. Чи вважаєте ви, що ці програми з повільною швидкістю із SD-картки є внутрішніми, прийняте сховище - проблемою із вашою карткою Samsung?
Габріель Степлес

Примітка: я тільки що замовив цю нову карту Samsung 64GB Pro + ( amazon.com/gp/product/B012DTJ8NU , 48,49 дол. США), яка, як передбачається, є найкращою на сьогоднішній день найкращою карткою sd-100 доларів на ринку мікро-sd, тому я " Я сподіваюся, що це працює набагато краще, інакше ця прийнятна річ для зберігання все одно не буде практичною, оскільки програми працюють так повільно при її використанні. (Ось оглядові та тестові показники, які показують, що це найкраща картка №1 на ринку зараз: amazon.com/review/R15BKPZSKPC16X/… ).
Габріель Степлес

Відповіді:


40

Пристрої Samsung (та деякі інші виробники) за замовчуванням не підтримують Adoptable Storage. Однак є деякі шляхи вирішення того, як ви можете це ввімкнути. Для деяких пристроїв потрібен root, а інші - ні. Якщо у вас є Galaxy A5, J5, J7, On5, виберіть спосіб 2 ( потрібен root ).

Перш ніж продовжувати, переконайтеся, що у вас є резервна копія, оскільки це відформатує вашу SD-карту .


Спосіб 1 (NO ROOT | Galaxy S7)

Для деяких телефонів Samsung (наприклад, Galaxy S7) та інших пристроїв Android не потрібен root. Вам потрібно буде виконати такі команди за допомогою ADB:

adb shell
sm list-disks
sm partition <DISK> private
reboot

Замініть <DISK>виведенням попередньої команди. (приклад sm partition disk:179,64 private:). Якщо ви не хочете конвертувати весь диск, а потім використовувати цю команду замість: sm partition <DISK> mixed <VALUE>. Замініть <VALUE>на відсоток (0-100), щоб зберігати як зовнішнє сховище. (Приклад: sm partition disk:179,64 mixed 50для 50%).

Якщо у вас є кореневий доступ, ви можете використовувати мій додаток Root Essentials замість цього. Root Essentials виконує всі команди для вас, не потребуючи ПК.


Спосіб 2 (ROOT | Galaxy A5, J5, J7)

Якщо вищевказаний метод не працював для вас, то неможливо отримати прийнятне сховище без root. (наприклад, Galaxy A5, J5, J7, On5).

Якщо ви вкоренили свій пристрій, вам потрібно буде завантажити мою програму Root Essentials . Після того як ви завантажили його, перейдіть до розділу "Придатне зберігання". Потім натисніть кнопку "Прийняти".

Root Essentials попросить вас відключити плагін за допомогою спеціального відновлення. (наприклад, TWRP). Неможливо прошивати плагін без спеціального відновлення. Після того, як ви прошили плагін, перезавантажте свій пристрій і знову відкрийте Root Essentials. Тепер спробуйте прийняти вашу SD-карту ще раз, і вона має працювати.


Я успішно прийняв свою SD-карту, що мені робити далі?

Після прийняття вашої SD-карти вам потрібно буде перенести наявні дані на SD-карту. Це для звільнення місця на внутрішній сховищі.

Щоб перемістити свої дані:

  1. Відкрийте налаштування (Android)
  2. Торкніться пункту "Зберігання". (або "Обслуговування пристрою"> "Зберігання").
  3. Виберіть вашу SD-карту.
  4. Відкрийте меню (3 крапки праворуч) та торкніться "Міграція даних".
  5. Тепер ваші дані будуть переміщені на SD-карту.

2
Дякую, це працювало, щоб зробити його внутрішнім сховищем! Результат, здається, трохи помиляється, оскільки ОС не завжди демонструє додаткову ємність. Не доступний і для передачі файлів. Однак це найкраща відповідь, тому я відзначаю це правильно.
підключений парою

@steampowered Так, загальний обсяг пам’яті змінено. Але окремі повинні бути правильними.
Томас Вос

1
Після виконання команд ADB на двох різних sd картах, мій Samsung Galaxy S5 досі не визнає його як внутрішнє сховище. Я намагався запускати оновлення в своїх додатках і постійно отримував повідомлення про те, що місця недостатньо. Це буде працювати навіть на Samsung Galaxy S5? Чи допоможе вкорінення це?

2
Привіт, мені вдалося використати ваші команди на Galaxy S5, і він фактично переміщує мої дані під час введення цього тексту (ви забули згадати, що потрібно натиснути на щойно інтегрований сховище та ЕКСПОРТ до нього, щоб звільнити місце на реальній внутрішній пам'яті) . У будь-якому разі я намагався зробити те ж саме на Galaxy A5, у якого зараз також є Android 6, і в той час, як команди проходять через консоль, нічого не змінюється в розділі Налаштування> Зберігання. Будь-які ідеї?
Йорн Беркефельд

2
Також не працює для Samsung J5.
Варун Бхатія

1

Мабуть, потрібно додати "sm" так: "sm розділовий диск: 179,64 private" в іншому випадку "Розділ не знайдено." Я дуже новачок у цьому, тому я, мабуть, констатую дуже-дуже очевидний для більшості людей. У будь-якому випадку, схоже, спрацювало. Про це було в примітці 4.

Я припускаю, що в цей момент сталося те, що хоча загальний розмір не вноситься до списку як змінений, він є насправді. Бажаю, я знав, як підтвердити ці інструменти.

Невелика корекція: У розділі "Зберігання" він відображає правильний підсумок, при цьому внутрішня частина є повністю повною (як це було) і майже нічого на картці. Припустимо, що я можу просто розглянути все це як одну велику щасливу купу зберігання?

Але що означало "не можна використовувати для переказів"? Я припускаю, що ти просто маєш на увазі, що ти не можеш витягнути річ і витягнути речі за допомогою комп’ютера чи іншого пристрою?

Комусь хочеться поділитися якимись застереженнями чи порадами після того, як дійти до цього пункту?


1
ДЯКУЮ ТОБІ! річ sm не очевидна. Мій Verizon Samsung Galaxy S5 раніше давав мені помилку "зараз знайдено розділ". Використовуючи команду sm вище, виправте її.
Габріель Степлес

2
Наступний крок - ввійти в параметри зберігання і пограти, поки не буде сказано щось за рядком "переміщення файлів у sd". Щойно це зроблено, окрім певної плутанини між мною та деякими програмами щодо того, що саме є, це працює дуже добре. Моя мета полягала в тому, щоб моя дружина постійно не замислювалася над тим, де зберігається її сховище. Зараз це майже одне місце, і це багато. Дякую всім за те, що опублікували це. Я виправлю це пізніше, коли буду біля свого комп’ютера.
Відвідувач

виправлення: помилка "не знайдено розділ"
Габріель Степлес

Я думаю, що це не доступно для передачі файлів, це означає, що при підключенні телефону до комп'ютера через MTP я не бачу повного нового комбінованого розміру диска. Тож я все-таки закінчую 16 ГБ
токам

1
Що?! Навіщо брати вказівки командного рядка, якщо ви насправді не збираєтесь їх виконувати? Не "мабуть" потрібно додати "sm". Можливо, це було включено, бо це було потрібно? ж / е. Насправді це не спрацювало для мене, але все adb shell sm set-force-adoptable trueж.
БіТінерарі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.