Як набрати знак питання без використання клавіші Shift в Swype?


19

Однією з причин, наскільки Swype є настільки великим, це, звичайно, те, що я можу писати дуже швидко, незалежно від того, наскільки довгим є слово. Але щоразу, коли мені доводиться використовувати знак запитання чи вигук, я повинен натиснути клавішу зсуву, потім пунктуацію, а потім знову перемістити, щоб продовжувати писати. Чи можливий ярлик для цього?

Відповіді:


24

Найшвидший спосіб, який я знайшов, - це фактично перевести пальцем від "m /?" або "z /!" клавіші прямо на пробіл. Тут буде вставлено розділовий знак і пробіл. Таким же чином можна вставити крапку або кому. Інший подібний ярлик, який я використовую, створює "s", перетягуючи з апострофа на "s".

Деякі подібні пропозиції можна знайти в онлайн-довідці Swype, зокрема в розділі "Swype жести" на веб-сайті http://www.swype.com/tips/advanced-tips/ .


+1 За надання приємних ярликів, про які я ніколи не знав, а також веб-сайт, де є більше.
Чарльз Колдвелл

ідеально, дякую! :) Я знав про простір періоду, а також простір з комами, але не мав ідеї, що m-space і z-space також будуть працювати.
Пауло Гуедес

Дякую, я не знав про ці ярлики і вважаю, що вони будуть мені дуже корисні, коли закінчуються речення.
Лаура Бут

+ 1 для того, щоб зробити мою улюблену клавіатуру ще швидшою!
TomG

Більше не потрібно довго натискати Mна мене!
MBraedley

13

Вам не доведеться використовувати shift, якщо довше натискати клавішу 'm', вона вставить клавішу alt, знак питання.


2
+1 Насправді все, що завгодно на будь-яку з клавіш можна ввести довгим натисканням на клавішу протягом приблизно півсекунди. Якщо натиснути ще довше (близько секунди), з’явиться спливаюче меню з ще більшими опціями для цієї клавіші.
GAThrawn

+1 для вас. У мене Android майже 5 місяців, і я цього не знав.
tombull89

Тільки коли я не отримав Swype, я зрозумів, що те ж саме (утримуючи клавішу) працює і для стандартної клавіатури Android.
Лаура Бут

Функція тривалого натискання працює, але, на жаль, призводить до тієї ж проблеми, що і при використанні зрушення: це займає більше часу, ніж просто перенесення.
Paulo Guedes
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.