Сховати вторинний обліковий запис на Android Market


9

У мене проблема з телефоном Android: у мене є два облікові записи Gmail. Перший - мій основний обліковий запис, у якому все синхронізоване на моєму телефоні Android (листи, контакти, календар, програми, ...). Інший обліковий запис призначений лише для електронних листів, і тому я налаштував його на ТІЛЬКУ синхронізацію листів (і лише пошти!), Але ця адреса відображається в додатку Android Market. Що ще гірше, ця вторинна адреса, як видається, завжди вибирається за замовчуванням, коли я запускаю додаток Market, а також отримую сповіщення про деякі програми.

Отже, моє запитання таке: чи можливо мати основний обліковий запис, який відображається в додатку Market, при цьому синхронізація пошти ввімкнена для інших облікових записів?

Дуже дякую


Якщо ви натискаєте кнопку Меню і вибираєте потрібний обліковий запис, чи все одно він буде за замовчуванням для облікового запису, який ви не хочете, після перезавантаження ринку?
Матвій

Так, це так, і немає можливості вибрати один за іншим або навіть видалити обліковий запис.
Лупус

Відповіді:


2

Ви можете видалити обліковий запис, для якого він "за замовчуванням", і спробувати знову додати його. Я думаю, що в новій версії ринку є певна помилка, оскільки час від часу у мене виникає однакова проблема. це не обліковий запис "за замовчуванням", і у мене є 8 облікових записів на пристрої (усі облікові записи google), але він завжди хоче використовувати цей.

Я виявив, що це "виправляє", але, як правило, лише тимчасово, якщо я заходжу в "Налаштування додатків" та очищую дані для додатка на ринку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.