Випуск часу з текстовим повідомленням


9

Моє додаток для текстових повідомлень поводиться досить дивно:

Коли я отримую текстове повідомлення від друга і миттєво відповідаю, щоб час отримання його або її текстового повідомлення був рівним часу моєї відповіді, моя відповідь розміщується над отриманим текстовим повідомленням.

Приклад ASCII;):

From Theodor 16.23: Dinner sounds good, when do you want to eat?
From Anna 16.23: Do you want to have dinner tonight?  

У телефоні є HTC Wildfire S, на якому працює Android 2.3.3


1
Приємне чітке і точне запитання. +1 за докладання зусиль Теодор.
Бернхард Хофманн

1
Я не думаю, що знайдеться рішення, можливо, не вистачає програми для заміни SMS. Очевидно, що час записується лише настільки ж точно, як хвилина, і, стикаючись з двома рівними значеннями, більш-менш вибирається навмання, яке показати першим. Якщо дані були збережені до другого, це не буде проблемою. Навіть стороння програма SMS, ймовірно, використовує ті самі основні дані, що, ймовірно, не допоможе.
але

@AlEverett - Так, я вважав, що спочатку, але чи не буде ймовірніше, що додаток порівнює довгі часові позначки текстового повідомлення, яке знаходиться в мілісекундах (ні?), А значить, щось інше не так. Я думав, якщо системний час на телефоні не встановлено правильно, але трохи вимкнено, часова марка від отриманих смс може мати більше значення. Чи ОС використовує до речі часову позначку від постачальника послуг або системний час для отриманих повідомлень?
Теодор

Відповіді:


1

Я вважаю, що це проблема з більшістю програм для обміну повідомленнями (у мене була ця проблема з кількома програмами для SMS-повідомлень, оскільки я багато разів перепроводив ROM)), і я вважаю, що програма може порівнювати час із відключенням хвилин, і мати фільтр, який говорить, якщо вони одночасно (в одну і ту ж хвилину) відображають вхідні дані перед вихідними. Це лише моя здогадка.

Моє рішення кожен раз полягало в тому, щоб використовувати додаток для заміни SMS (я ніколи не мав стороннього додатка для SMS таким чином поводитися погано), і вони, як правило, мають більше функціональних можливостей. Якщо ви хочете спробувати деякі, я довго використовував SMS Handcent SMS , але останнім часом перейшов на GoSMS і люблю це.


1
+1 для "може порівнювати час із відсіченням у хвилинах" - я думаю, що це ключ до проблеми.
Містер Бастер

0

GoSMS Pro для Android працює досить добре. Ви можете спробувати це. AFAIK, додаток для обміну повідомленнями акцій вважає значення часу, що надаються мережею. Ви можете спробувати синхронізувати час свого телефону із значеннями наданих мережею.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.