Чи деградують телефони Verizon 4g до 3g, коли 4g недоступний?


9

Я думаю про те, щоб отримати телефон Verizon Android 4G. Але у мене питання про те, як працює 4G ...

У моєму місті підтримується 4G, однак, якщо я переїжджаю в частину міста, де 4G не охоплюється, або він плямистий, чи телефон погіршується до послуги 3G (якщо припустити, що він доступний)? Або вона погіршується аж до звичайної повільної стільникової служби (та сама послуга, яку ви отримуєте, коли 3G недоступна)?

Відповіді:


9

Я скажу «так», але ця відповідь не обов'язково відповідає 100% часу. Це дійсно залежить від смуг, які підтримує пристрій.

На аркушах специфікацій пристрою зазвичай ви бачите щось подібне:

800/1900/700

Це смуги, над якими буде працювати пристрій. Я витягнув ці цифри з Droid Bionic . З цього аркуша специфікації він іде ще далі і показує, що він підтримує EV-DO rev.A (CDMA / 3G) та LTE (4G). Таким чином, цей телефон підтримує мережі 3G і 4G Verizon, а це означає, що якщо 4G не доступний, він повернеться до мережі даних CDMA (саме це і буде використовувати пристрій для Voice, навіть коли для даних використовується LTE.

Ті ж правила застосовуються і для мереж GSM, як AT&T і T-Mobile. На аркуші специфікацій пристрою буде вказано, на яких діапазонах може працювати пристрій, а якщо мережа оператора працює в межах цієї смуги, то телефон буде працювати. Ось чому користувачі iPhone можуть використовувати розблоковані телефони AT&T у мережі T-Mobile, але вони можуть отримувати лише дані EDGE. Це тому, що iPhone не підтримує смугу, яку T-mobile використовує для своїх мереж передачі даних UMTS / HSPA / HSPA + (3G / 4G).

T-мобільні смуги:

  • 850/1900 (GSM / GPRS / EDGE)
  • 1700/2100 (UMTS / HSPA)

AT&T групи:

  • 850/1900 (GSM / GPRS / EDGE)
  • 580/1900 (UMTS / HSPA) (3G)
  • 700 (LTE) (4G)

Діапазони Verizon :

  • 800/1900 (CMDA / EV-DO) (3G)
  • 700 (LTE) (4G)

Sprint не знає, чи хочуть вони використовувати LTE або WiMax, тому я не перелічу їх групи.


Так. Ви майже гарантуєте, що будь-який "4G" телефон від оператора X буде працювати в мережі 3G оператора X. Поки висвітлення 4G не є всюдисущим, для перевізника буде самогубство робити інакше.
Матвій

2

Так, всі поточні телефони Verizon 4G підтримують мережу 3G. Як зазначає Метью Ред, не було б сенсу, поки покриття 4G не буде доступне всюди, де є 3G.

Якщо у вас є активне з'єднання даних, ваш телефон отримає нову IP-адресу, коли він приземлиться в новій мережі (4G-> 3G або 3G-> 4G); програми повинні мати можливість обробляти цю подію (будь-який додаток, який може обробляти тимчасову втрату даних у мережі 3G, повинен бути добре)

Цей документ із сайту розробників Motorola містить такий опис:

"Коли підключений пристрій переміщається від клітини до комірки, він намагається підтримувати мережеве з'єднання. Це, як правило, буде успішним, якщо тип мережі не змінюється між клітинками. Однак, якщо пристрій переміститься в зону покриття 4G або вийде з неї, підключення для передачі даних буде відхилено, і ваша IP-адреса зміниться. Оскільки це може статися, коли у додатку відкрито активне з'єднання для передачі даних, Android надсилає трансляцію android.net.ConnectivityManager.CONNECTIVITY_ACTION, коли відбувається зміна в мережі. Якщо ваш додаток потрібно знати про зміни в мережі, зареєструватися для цього мовлення ".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.