Як можна змусити двоетапну перевірку Google працювати?


15

На моєму телефоні Android я не можу використовувати свій обліковий запис Google, оскільки ввімкнено двоетапну перевірку. Чи можу я ввійти в Google, не відключаючи двоетапну систему підтвердження?

Ось посилання на двоетапну систему підтвердження Google: http://googleblog.blogspot.com/2011/02/advanced-sign-in-security-for-your.html

Вхід у мій обліковий запис Google не є проблемою за допомогою двоетапної перевірки на звичайному ПК / ноутбуці, тобто на ОС Microsoft / Mac, я просто не можу використовувати двоступеневу систему перевірки на Android 2.2.2.


1
Ось посилання на вашу відповідь.
Анікет Такур

Відповіді:


11

Відповідь полягає в тому, що вам потрібно використовувати звичайний комп’ютер, увійти в обліковий запис Google, перевірений на два кроки в обліковому записі Google, перейти на авторизацію програм і сайтів та налаштувати свій Android-пристрій. Google заявили, що двоетапна перевірка ще не працюватиме на android, тому вони поки що забезпечили цю роботу.

Ось посилання, де ви створюєте пароль для авторизації свого пристрою: https://accounts.google.com/IssuedAuthSubTokens

Потім вони дадуть вам пароль, який ви можете ввести у свій телефон, що дозволить вам увімкнути двоетапну перевірку.


Виправлено посилання для вас
Saiboogu

Це можна зробити за допомогою браузера на телефоні, якщо ви терплячі та не маєте зручного робочого столу. Я активував свій рахунок на новому телефоні, поки я ще був у торговому центрі.
TomG

Здається, сторінку перенесли. Перейдіть на google.com/settings/security і натисніть "Паролі додатків: Налаштування", додайте ім'я та натисніть "Створити пароль"
zpon

Дуже дякую за це. Я залишаюсь здивованим, що цей процес був настільки непрозорим. Я пішов цим шляхом самостійно, але коли я потрапив до випадаючого списку для створення нового пароля пошти для <select device> та Android не було у списку, я був впевнений, що це не може бути правильною відповіддю просто заповнити в порожній і скласти власну цінність для Android. Дякую ні за що, Google!
Пат Джеймс

10

Хороша відповідь, але це все одно мене бентежило, оскільки це не дозволило мені ввести пароль програми для Play Store Google. Остаточне рішення:

  1. Створіть для програми Google Play пароль для Google Play на веб- сайті https://accounts.google.com/IssuedAuthSubTokens (напр., Назвіть його «Play Store Play Store Android»).

  2. На телефоні додайте другий обліковий запис Google (Усі налаштування> Облікові записи та синхронізація).

  3. Запустіть Play Store Google.

  4. Перейдіть до Меню> Облікові записи.

  5. Переключити рахунок; потім перемкнути назад.

  6. Коли він запитує пароль, введіть створений вами додаток.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.