Чи можливо користуватися камерою, не розблокуючи спочатку?


11

Чи можливо за допомогою телефонів Android (наприклад, з iOS 5) робити фотографії безпосередньо з блокованого екрану, не розблокуючи спочатку?

Відповіді:


4

Ви можете використовувати WidgetLocker і мати ярлик на блокувальному екрані до камери. Я особисто цього не пробував, але це має технічно працювати.


1
Спасибі. Дійсно, конфігурація WidgetLocker за замовчуванням поставляється із повзунком камери, який робить саме це. На жаль, акція Android не дозволяє WL інтегрувати свій блокувальний екран із блокувальним екраном безпеки ; це означає, що після вибору камери вам може знадобитися пересунути повзунок системи перед введенням PIN-коду.
pesche

5

Маючи лише запас Android досвіду, ні. Тобто, поки не вийде Сендвіч з морозивом.

Це не означає, що OEM-виробники не додали власних змін, які дозволяють запустити додаток для камери без розблокування, або, можливо, розумний розробник вніс зміни на блокувальний екран.


CyanogenMod 7 включає можливість запускати будь-яку програму із блокувального екрану за допомогою спеціального пускача програми або жестів.
Чах

1
Так, лише через день після запиту я отримав оновлення HTC до Sense 3.0, де на блокованому екрані є посилання на камеру. За допомогою Sense 2.x (або іншої прошивки OEM) WidgetLocker є прийнятним вирішенням (див. Відповідь Bryans).
pesche

2

На ринку Android є додатки, які пропонують альтернативний екран блокування, наприклад WidgetLock або MagicLocker (Безкоштовно), за допомогою якого ви можете мати прямий доступ до камери з екрану блокування. Також за допомогою деяких спеціальних ПЗУ на основі CyanogenMod ви можете додати ярлики до будь-якої програми на екрані блокування.


WidgetLocker робить це, але наскільки я міг бачити з опису на Android Market, MagicLocker цього не робить.
pesche
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.