Як я можу уникнути заряджання акумулятора при підключенні через USB?


35

Я використовую свій Samsung Galaxy S2 для розробки, тому регулярно підключаю його, поки він не повністю заряджений, і мій телефон починає заряджатися через USB. Я думаю, що це (зарядка під час використання) може вплинути на час автономної роботи (це правильно)? Чи є спосіб уникнути зарядки під час увімкнення телефону та підключення через USB?


2
Чи працює телефон під час підключення, але акумулятор виймається?
але

Це досить злому, я не думаю, що це робить, оскільки він не завантажується, коли акумулятор повністю порожній.
AsTeR

1
Це також було б корисно, якщо ви хочете прив’язати телефон до комп'ютера з найменшою витратою енергії на батареї телефону.
чобок

1
adb shell dumpsys battery set ac 0; dumpsys battery set usb 0;
Nir Duan

Відповіді:


9

У мене телефон Android 4.0.3 без доступу до кореня, тому я не можу перевірити нічого з цього, але дозвольте мені вказати на це, /sys/class/power_supply/battery/яке дає деяку інформацію / контроль над проблемами зарядки. Зокрема, charging_enabledщо дає поточний стан (0 не заряджається, 1 заряджається) і може бути доступним для запису на деяких телефонах?

$ adb shell
$ cat /sys/class/power_supply/battery/charging_enabled
1

Також є файл, charger_controlякий звучить багатообіцяюче і він може бути записаний коренем, але я не знайшов жодної документації на нього.

Хтось просив цю функцію в якості вдосконалення на форумі розробників google, але поки що без відповіді: http://code.google.com/p/android/isissue/detail?id=30612


user1059432, так. ми можемо змінити значення в / sys / class / power_supply / battery / charger_control на 0, тому ми маємо підключення через usb без зарядки.
xoxol_89

1
@ xoxol_89 Це вкрай залежить від того, який пристрій і тип драйвера акумулятора працюють не всі з них! Подивіться на мій проект на github, він працює лише спеціально для Zte Blade.
t0mm13b

shell @ rices: / sys / class / power_supply $ ls ls ac max170xx_battery usb, здається, я нічого не можу зробити зі своїм акумуляторомmax170xx_battery
Gohan

На OnePlus 3 цей шлях знаходиться саме там, і за допомогою суперпользовательского блоку додатка Automate на вкоріненому пристрої я міг би використовувати цей трюк не лише, щоб сказати рівень свого акумулятора під час зарядки, але витончено зупинити перезарядку пристрою. На піктограмі все ще буде відображатися символ заряду, але це не робиться. Через деякий час акумулятор навіть починає випадати.
Ікон

3

Це дуже залежить від драйвера акумулятора, знайденого в ядрі для цього пристрою.

На відміну від Galaxy S 2, він використовує драйвер акумулятора TI, який не має такої можливості, щоб можна було виписати значення у /sys/module/msm_battery/parameters/usb_chg_enableфайл.

Для лінійки наборів мікросхем MSM7x27, Qualcomm для вас і мене, таких як MSM7227 або MSM7627, наприклад, Europa (Galaxy 5), Zte Blade, оскільки вони використовують загальний драйвер батареї MSM, з яким було досить просто працювати.

У мене на Github розміщений проект з відкритим джерелом, який робить це саме так, вибірково активуючи заряд або використовуючи його як звичайний usb без зарядки, для цього потрібен root.


0

Ви можете знайти цікаву статтю про акумулятори телефону на веб-сторінці http://batteryuniversity.com/learn/article/how_to_prolong_lithium_based_batteries .

В основному, чим більше тепла, тим менше термін служби батареї. Моя пропозиція полягала б у тому, щоб зарядити його під час вимкнення телефону, таким чином, немає батареї, крім зарядки.


1
Це взагалі не відповідає на питання ОП (див. Заголовок).
Ірфан

Насправді він також запитує, чи правильно впливати на тривалість роботи акумулятора, використовуючи його під час зарядки, що збільшує нагрівання телефону та зменшує час автономної роботи. У статті, яку я розмістив, йдеться про залежність між температурою та часом роботи акумулятора.
Weboide

Ой, моя погана. Я цього не помічав. :) Що ж, було б більш влучно сказати, що те, що ти публікуєш, - це лише "часткова відповідь" тощо.
Ірфан
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.