Як Google Maps оцінює моє місцезнаходження без GPS?


23

Мені було цікаво, як Карти Google на моєму Android-телефоні можуть точно визначити мене, коли мій GPS відключений.

Спочатку я хоч і був зі стільниковою вежею, але не впевнений, що зможе досягти цієї точності, і це набагато краще, коли бездротовий зв’язок включений (точність переходить від 1600 м до 100).

Я не розумію, що у мене є динамічний IP - він не повинен бути пов'язаний з моєю адресою. Наприклад, wolframalpha розміщує мене з дуже поганою точністю (країна правильна), і це те саме для всіх інших IP-сервісів.

Як це працює?Відповіді:


28

Google та інші, такі як Apple та Skyhook створюють Базу даних, яка пов'язує WLAN BSSID з географічним розташуванням. BSSID - це як MAC-адреса точки доступу, яка транслюється цією точкою доступу. Таким чином, це "загальнодоступне перегляд", якщо трансляція BSSID включена, що є стандартним для більшості точок доступу. BSSID працює на нижньому рівні, ніж стек IP; вам навіть не потрібно підключатися до точки доступу, щоб отримувати ці трансляції.

Кожен раз, коли ви запускаєте Карти Google або Навігацію з увімкненою GPS та WiFi, і якщо ваш пристрій зможе отримати хороший виправлення GPS, видимі в даний час мережі WLAN та ваше поточне місцезнаходження (виправлення GPS) завантажуються в Google для створення та оновлення бази даних . Цей прийом іноді називають краудсорсингом. Кожен пристрій Android виконує функцію збору даних.

Оскільки більшість точок доступу є статичними у своєму положенні та охоплюють лише невелику площу - радіус покриття становить приблизно 100 м - вони є ідеальними якорями для гарного виправлення місця без GPS.


Дякую, але як спочатку вони можуть відповідати BSSID та місцеположенням? У мене вдома є лише нова точка бездротового доступу, і вона вже знаходиться в базі даних ...
Мартін Триго

@MartinTrigaux Дивіться моє оновлення :)
Потік

зауважте, що автомобілі Google StreetView також мають GPS та Wi-Fi для тих же цілей.
Лі Лі Райан

Тут також можуть використовуватися стільникові вежі. Вимкніть gps та WiFi, ви все одно отримаєте дані про місцезнаходження.
devnul3

Добре дякую, приємний трюк, трохи жахливий для конфіденційності ... Щодо веж комірок, я не розумію. Якщо у мене немає бездротового зв’язку і я просто знаю ідентифікатор комірки, то як можна знайти відповідне положення вежі. Я здогадуюсь, є кеш останніх побачених, але так для нових, як це не знати?
Martin Trigaux

1

Я думаю, що вони використовують в основному стільникові вежі. Вони знаходять три вежі (які забезпечують дзвінок / отримання зв'язку вашого мобільного телефону), які знаходяться поруч із вами, а потім використовують відповідні відстані від веж до вас, щоб обчислити ваше точне місцеположення. Саме так було зроблено розташування мобільних телефонів до широкого поширення технологій GPS та WiFi.


На мій досвід, триангуляція вежі стільникового зв'язку не використовується для LBS Google. Це робиться так само, як і з даними про геолокацію WLAN, лише замість BSSID вони використовують GSM ідентифікатор вежі стільникового зв'язку та відображають його в розташуванні вежі, і, як очікується, покриття. Що іноді дуже неточно. Наприклад, у містах, де територія велика, а в сільській місцевості вежі мають більше покриття, як те, про що, наприклад, Google Maps.
Потік

Дякую, але я не впевнений, що ви зможете досягти точного розташування на 50 м за допомогою тріангуляції башти
стільців

За певних обставин можна досягти цієї точності. Але тріангуляцію не може зробити сам пристрій GSM. Тільки оператор може це зробити і надати цю інформацію пристрою. Але зважаючи на той факт, що більшості смартфонів не потрібен LBS від оператора, щоб забезпечити гідну інформацію про місцезнаходження, більшість операторів вимкнули інтерфейс LBS. Принаймні, така ситуація в Німеччині .
Потік

0

Я не маю плану номер телефону, і стільникова вежа знаходиться далі, ніж 100 м. Можливо, воно визначає ваше місцезнаходження за місцем розташування маршрутизатора. Його радіус 5м - 1км.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.