Google Latitude та кілька пристроїв - Як запобігти стрибці з місцезнаходження?


17

У мене є смартфон та планшет Android, які обоє пов’язані з моїм обліковим записом Google та ввімкнено Latitude. Оскільки я не несу планшет завжди із собою, мій розташування в Latitude іноді стрибає вперед і назад, якщо мій смартфон не має підключення.

Я можу відключити Latitude на своєму планшетному ПК, але мені цікаво, чи є спосіб налаштувати Latitude на планшеті так, щоб він взагалі не надав інформацію про місцезнаходження?


Особисто я ніколи не вмикав Latitude на своєму планшеті, він проводить більшу частину часу вдома, а решту в режимі літака!
GAThrawn

Тож на планшеті ви просто хочете скористатися Latitude, щоб побачити, де інші люди, але не повідомити про своє власне місцезнаходження? А додаток не надає можливість вимкнути його на кожен пристрій?
ендоліт

1
В цьому саме проблема, ендоліт. Оскільки немає офіційної програми Latitude для трекера проблем Android, я поставив це питання на мобільних форумах Google . Якщо ви також шукаєте власне рішення, будь ласка , позначте його . Сподіваємось, ми привернемо увагу Google.
Потік

Відповіді:


8

Існує програма під назвою ALTitude, яка дозволяє вам налаштувати ці налаштування на кожну установку (= у вашому випадку на пристрій).

РЕДАКТУВАННЯ: Мета програми - оновлення вашого статусу / бази даних Latitude на більш точні налаштування (інтервал оновлення, джерело розташування).

ALTitude на Android Market

Нитка XDA

Я рекомендую налаштувати Latitude на "ручне місцеположення" та ALTitude на автоматичне оновлення, але спочатку прочитайте нитку, щоб перевірити, чи цей інструмент робить для вас хитрість.


1
Я не впевнений, чи це спрацює, оскільки ALTitude вимагає встановити Latitude на "оновлення вручну", і я думаю, що це налаштування також буде синхронізовано на всіх пристроях, які Latitude включено, і мій обліковий запис Google. Редагувати: звичайно, це може спрацювати, оскільки ALTitude потім оновить моє місцезнаходження, :-) Я повідомлю про те, як це виявиться.
Потік

1
Гаразд, це спрацює. Але мені не подобаються додатки сторонніх розробників. Ось чому я перейшов на віддалене відключення Wi-Fi через GTalkSMS, якщо я залишив планшет вдома, щоб він не мав з'єднання з даними. Якщо до кінця конкурсу немає кращих відповідей, я прийму цю. Дякую майстержо.
Потік

@Flow, якщо є якісь пропозиції, які ви хочете озвучити, зробіть це в потоці XDA - додаток активно розвивається, і розробник дуже чуйний.
joweiser

3

Це, ймовірно, надмірне число і може не спрацювати, але ви можете викорінити свій планшетний ПК та встановити Cyanogenmod, який дозволяє відкликати дозволи для окремих програм . Таким чином, ви можете відкликати дозвіл Latitude на доступ до свого місцезнаходження на планшеті, а залишити решту програми. Це може просто призвести до краху.


2

Якщо ви перейдете до "Налаштування" у вашій Latitude, у розділі Звітування про місцезнаходження надається опція "Не оновлювати своє місцезнаходження". Інший варіант - просто вимкнути GPS на планшеті, таким чином він не надасть вашій позиції в Latitude.


Я не впевнений, чи перший варіант такий, як відповідь Андрія, але другий має сенс.
Матвій

2
Пробачте, але відключення GPS не допоможе, оскільки Latitude все одно оновлює позицію з даних про місцезнаходження Wi-Fi та стільникової башти. Крім того, що Latitude явно не використовує Latitude, він використовується лише тоді, коли GPS вже є (наприклад, тому, що Карти з увімкненим GPS працює).
Потік

2

Для поточної версії Карт Google (7.2.0), встановленої на планшеті. Детальніше див. На довідковій сторінці Google .Settings > Google location settings >Location Reporting> Off

Для більш старої версії Google Maps (6.14.4) я знайшов: Settings > Location settings >Report from this device.


1

У розділі " Settings > Accounts > Google, Privacy > Maps & LattitudeЯ відключив опцію" Звіт із цього пристрою "на своєму планшеті Nexus 7. Це робить мій телефон єдиним пристроєм для оновлення мого місцезнаходження.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.