Чи працює резервна копія Titanium із системою, що використовує Link2SD


10

Titanium Backup - це коренева програма, яка дозволяє створювати резервну копію ваших програм та всіх їх даних.

Link2SD - це коренева програма, яка переміщує всі файли, які додаток зберігає у внутрішній пам’яті, до спеціального розділу на SD-картці та створює посилання на внутрішній сховище замість оригінальних файлів.

Чи працює резервна копія Titanium з Link2SD? Тобто, чи правильно створює резервну копію файлів, на які вказують символьні посилання, чи замість цього відбувається резервне копіювання лише символьних посилань?


Я не знаю про Titanium Backup, але можу сказати вам, що My Backup Pro не працював із Link2SD. Він прекрасно створив резервну копію даних, але не додатки APK.
Спаркс

Він працює, але не можу визначити різницю між додатком, встановленим на пам’яті телефону, та додатком, який пов’язаний
endolith

Відповіді:


9

Titanium Backup прекрасно працює з Link2SD. Я використовую їх разом близько півроку, причому близько 100 додатків мають посилання. Немає причин, коли резервна копія видалила б пов’язані програми, як повідомляє Wolfgang, і у мене також виникли нульові проблеми з відновленням резервних копій пов’язаних програм, тому зрозуміло, що Titanium належним чином слідує за посиланнями. Насправді я щойно закінчив відновлення всіх моїх програм із Titanium після прошивки ПЗУ.

Єдине застереження полягає в тому, що при відновленні в Titanium Link2SD не автоматично зв'язує програми, оскільки вони відновлені, навіть якщо ви встановили його до відновлення решти своїх додатків. Це дратує, адже це означає, що ви повинні бути обізнані про наявну внутрішню пам’ять і відновлювати лише партії, які вмістяться у вашому вільному просторі, після чого зв’яжіть програми та зробіть ще одну партію.

Крім цього, вони дуже плавно працюють поруч один з одним.


3
Однак якщо у вас є безкоштовна версія Titanium Backup, спосіб її відновлення додатків відрізняється. В основному він встановлює кожен додаток окремо, вимагаючи кожного разу натискати «встановити». Через це link2sd насправді працює краще, оскільки він отримує app installedнаміри.
Стівен Шраугер

це насправді не вірно для мене. незважаючи на те, що мені потрібно натиснути 3 рази для кожного відновлення програми, він відновлює їх усередині внутрішнього зберігання. увімкнено автоматичне посилання у link2sd.
пітер

0

Насправді це працює, але тільки в тому ж терміналі.

Якщо ви перемістите sdcard із титановою резервною копією, виконаною раніше з терміналу з Android 2.3.6, на інший термінал з андроїдом 4.2, титанові резервні копії виявлять резервну копію, зроблену раніше, але вона нічого не може відновити. Можливо, якщо ви встановите link2sd в android 4.2, чи можете це зробити?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.