Як оновити / поміняти SD-карту без втрати даних та встановлених програм?


39

Я маю 2 Гб Micro SD карти в своєму Android і хочу оновити до 4 Гб.

Як я можу досягти цього, не втрачаючи нічого з карти 2 Гб? Я здебільшого використовую цю карту для зберігання зображень / музики та більшості програм.


Це може багато в чому залежати від того, що знаходиться на вашій SD-карті в даний момент (тобто, якщо це лише музика / фотографії / файли або якщо у вас є SD-карти). Питання, пов’язані з цим: android.stackexchange.com/questions/13638/… та android.stackexchange.com/questions/12555/…
eldarerathis

Якою має бути файлова система нової карти SD?
hsinxh

1
Знову ж таки, це дещо залежить від того, як ви його використовуєте в даний час і як він зараз розділений. В цілому кажучи, я б припустив, що ви хочете, щоб він був таким, як ваш поточний, який, швидше за все, є FAT32 для простого зберігання файлів ( якщо це все, для чого ви використовуєте свою карту ).
eldarerathis

Відповіді:


36

По-перше, вимкніть радіо телефону, перейшовши в режим літака - зазвичай це буде тривалим натисканням кнопки живлення та вибором режиму літака.

Далі на головному екрані натисніть кнопку МЕНЮ та натисніть НАСТРОЙКИ (або перейдіть по бажаному шляху). У НАСТРОЙКІ виберіть SD-КАРТУ ТА ТЕЛЕФОННОГО ЗБЕРІГАННЯ Натисніть UNMOUNT, щоб демонтувати вашу SD-карту.

Тепер вийміть вашу SD-карту з телефону та вставте її в кардрідер свого ПК.

Скопіюйте ВСІ файли у вибрану папку.

Вставте нову карту 4 Гб у свій мобільний телефон і виберіть ФОРМАТ її зсередини пристрою. Це найбезпечніший спосіб дії. Вийміть нову SD-карту та використовуйте ПК, щоб перемістити / перезаписати всі дані з копії старої карти на нову.

Повторно вставте нову карту в телефон і перезавантажте так, щоб відбулося сканування карти.


5
Чи є певна причина поради щодо режиму літака? Раніше я дотримувався вашої основної процедури, але вимкнено, поміняв (і скопіював) і повернувся на нову карту.
Saiboogu

4
@Saiboogu Я припускаю, що в режимі літака є видалення джерела запиту (SD) на SD-карту. Але особисто я б і зробив те саме, що і ти. Я чув, що деякі люди / телефони мають проблеми з картами, відформатованими на ПК.
Матвій

3
@Saiboogu - про всяк випадок, якийсь додаток намагається записати на карту, як-от Picasa, синхронізуючи фотографії чи щось подібне. Це дозволить зберегти перезавантаження, коли користувачеві потрібно буде відформатувати нову карту з телефону. Це все. Вимкнення живлення працює так само добре.
Спаркс

@Sparx Форматування в телефоні має сенс, я це пропустив. У мене не було проблем із картами, відформатованими на ПК, але я почув достатньо історій, щоб у це повірити. Мабуть, простіше, ніж пояснення форматування на ПК.
Saiboogu

"вставити його в кард-рідер на вашому ПК." - Я використовую свій мобільний телефон як зчитувач карт. Чи можна це зробити без окремого зчитувача карт?
Аннан

4

Коли я дотримувався інструкцій прийнятої відповіді з моїм Samsung Galaxy S5, телефон завжди сказав мені, що нова SD-карта потребує перевірки.

Здається, виникла помилка при спробі заміни зашифрованої SD-карти. Ось що я зробив, щоб подолати це:

  1. Розшифруйте свою стару карту (перш ніж вийняти її з телефону).
  2. Вимкніть телефон
  3. Вийміть стару карту
  4. Вставте нову карту
  5. Увімкніть телефон
  6. Телефон виявить картку, а потім скаржиться на проблеми.
  7. Розшифруйте нову карту. Це звучить як помилка, але це вирішує проблему. Мабуть, телефон пам’ятає, що карта має бути зашифрований, і намагається отримати доступ до неї за допомогою старого ключа. Оскільки карта взагалі не шифрується, це не вдасться.
  8. Картка повинна працювати зараз.
  9. Зашифруйте нову карту. Якщо пропустити цей останній крок, вам потрібно розшифровувати картку кожного разу, коли ви вмикаєте телефон.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.