Чи можливо додати зупинку або проміжну точку руху в навігацію Карт Google?


18

У настільній версії Карт Google я можу додати декілька напрямків або перетягнути створений маршрут, щоб включити певну точку, яка відсутня на початковому маршруті. Чи є спосіб це зробити на Android-версії Карт, не маючи навігації до першого місця, а потім після входу до остаточного пункту призначення, коли це буде досягнуто?

Я запускаю Карти версії 5.11.0


1
Пристойний спосіб вирішення, як пропонується на droidforums.net : додайте місце призначення / маршрут до "Мої карти" через ПК. На телефоні виберіть Шари> Мої карти в додатку Карти Google.
gary

1
Я можу довести карту до відображення маршруту, але я не бачу, як змусити його орієнтуватися за цим маршрутом. Коли я вибираю Навігацію, вона просить вибрати пункт призначення та повторно обчислити маршрут.
TomG

Відповіді:


7
 1. На Картах Google створіть свою поїздку, включаючи всі пункти проїзду
 2. Збережіть цю карту у "Мої карти" на Картах Google.
 3. На пристрої Android перейдіть у Карти, шари, інші шари та виберіть "Мої карти"
 4. Виберіть потрібну карту, вона відображатиметься на картах на вашому пристрої Android із кожною доступною точкою.
 5. Ви можете вибрати кожну точку руху окремо, і ви отримаєте синю стрілку над нею, яка розпочне Google Navigation.

Не найкраще рішення (наприклад, Google, запрограмувавши його як функцію), але принаймні, можна повністю спланувати поїздку за допомогою Карт Google, а потім перенести всю річ на пристрій Android і перейти до неї.


Примітка для нащадків: новіша версія Карт Google в Інтернеті не дозволяє створювати власні карти.
David L


1

Я щойно дізнався наступне, поки намагався створити більш мальовничий маршрут всього кілька хвилин тому (думка здута!):

 1. Я побудував маршрут у Chrome (ПК) з точковими точками
  (я натиснув посилання "Поділитися чи вставити карту", сховане під піктограмою гвинтика в правому нижньому куті, але це навіть не потрібно)
 2. Я відкрив історію свого браузера Chrome на Android і вибрав найсвіжіший URL-адрес, який я відвідав (ви також можете просто встановити закладку або скопіювати пасту, наприклад, електронною поштою або, наприклад, програмою Pushbullet)
 3. Вибравши посилання, я вибрав "Відкрити за допомогою Карт", і якось чарівно відобразився маршрут З WAYPOINTS, готовий натиснути "Почати навігацію"

Woohoo, вітаємо мальовничий маршрут у навігації мобільних карт!

Деталі про мою "настройку":

 • Я запускаю Fedora Linux (21) на ноутбуці з останньою версією Chrome: Версія 42.0.2311.82 бета (64-розрядна) - наскільки я знаю, це повинно працювати незалежно від ОС, поки у вас є оновлена ​​версія Chrome, бета чи ні
 • Я використовую останній інтерфейс Maps в Chrome
 • У мене є Lollipop на моєму Sony Xperia Z2 (все, щоб оновлення Карт було достатньо)
 • У мене синхронізована історія (очевидно)

Нижче наводяться посилання з та без шляхових точок:
запропонований за замовчуванням маршрут: Лійнваадстрат до Брюссельсесітенвег (Бельгія)
Маршрут із шляховими точками: Мальовнича версія вищезазначеного ;-)

Хтось може підтвердити, що це насправді відбувається, а не плід моєї фантазії? ;-) - Форуми продуктів Google підтвердили, що це працює (див. Останнє редагування нижче).
Відкрийте посилання вище (вони безпечні, справжні посилання Карт Google з google.be) за допомогою Android, і, якщо запитаєте, виберіть "Відкрити за допомогою карт". Перший повинен завезти вас там приблизно за 17 хвилин на переважно (під) шосе, другий - близько 34 хвилин і бути зовсім іншим.

Вибачте за натрапляння на це трирічне запитання .. Я щасливо будую більш мальовничі маршрути та закладаю їх у закладки ;-)

- редагувати -
Це посилання на форумах продуктів Google містить набагато більше інформації про це, і мені все одно потрібно підтвердити, що станеться, якщо я відхилюся від мого користувальницького маршруту, запускаючи Навігацію по картах у перерахунок. Чи буде перерахунок на наступну мою точку руху або прямо до пункту призначення (отже, втрачайте будь-які подальші точки вперед)? Мені просто потрібно перевірити це завтра ;-)


1

Прості кроки на телефоні Android. Шукайте маршрут на телефоні Android. Натисніть кнопку Пуск навігації будь-яким маршрутом. Тоді з'явиться символ збільшувального. Торкніться значка збільшувального пристрою. З'явиться "Пошук за маршрутом". Тут введіть точку, через яку карта повинна переходити, і натисніть на ім’я, як тільки воно з’явиться. Тепер з'явиться нова запропонована навігація по маршруту.

Це простий і найкращий крок.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.