Noob плутався з приводу ROM


10

У мене HTC Incredible працює 2.2, і я розумію, що вам потрібно спочатку вкоренитись, перш ніж будь-що інше, це зрозуміло, але тепер я плутаюсь із річчю про ROM.

Я хотів би Root видалити програми HTC за замовчуванням, які продовжують викликати мої "низькі помилки пам'яті".

Якщо я встановлю пряники, це такий ROM, як CM7?

Плутати, що саме робити після кореня, чи можу я встановити пряники без вкорінення?

Якщо я хочу встановити HTC сенс, це ROM?

Дякую за роз'яснення тут, я шукав численні форуми, але не можу знайти конкретних відповідей.


Відповіді:


16

Коли ви говорите про Android ROM, ви дійсно говорите про групу програм, включаючи базову систему Android, які об'єднані для роботи з вашим телефоном і які після встановлення - це те, що ви бачите та використовуєте, коли ви запускаєте телефон без встановлення будь-якого додатка з будь-якого іншого місця.

Ви можете уявити, що ПЗУ - це операційна система вашого телефону, а також додатки за замовчуванням, які постачаються разом із цим.

Справа в Android полягає в тому, що це відкритий код, тому люди примудрилися створити системи, налаштовані на те, щоб запропонувати користувачеві деякі речі, які не пропонують оригінальні виробники телефонів. Це випадок CM7 (CyanogenMod 7).

Якщо я встановлю пряники, це такий ROM, як CM7?

Пряники - це кодове ім’я версії Android, 2.3, якщо бути точним.

  • Андорид 2.1 -> Еклер
  • Android 2.2 -> Froyo
  • Android 2.3 -> Пряники
  • Android 3.x -> Сотова сота (лише для планшетів)
  • Android 4.0 -> Сендвіч з морозивом
  • Android 4.1 -> Jelly Bean

CM7 - це ПЗУ, який використовує в якості базової системи систему Android 2.3, тому можна сказати, що CM7 є ПЗУ на основі пряників.

Плутати, що саме робити після кореня, чи можу я встановити пряники без вкорінення?

Це залежить. Якщо HTC пропонує офіційне оновлення ПЗУ до пряників (версія 2.3 Android), ви можете. Якщо HTC не пропонує цього оновлення, ви можете встановити лише неофіційний ROM (наприклад, CM7).

Якщо я хочу встановити HTC Sense, це ROM?

HTC Sense - це пакет додатків, розроблений HTC для того, щоб налаштувати свої телефони та зробити себе унікальними.

HTC Sense - це не ПЗУ, але ви можете знайти ROM для свого телефону, які базуються на офіційному ПЗУ за допомогою Sense та деяких інших частин системи, які були змінені.

Укорінення телефону - це процес отримання повних дозволів. Це еквівалент бути адміністратором системи. Після того, як ви отримаєте root, ви отримаєте повний доступ до системи, тож ви можете змінити її.


0

Я вважаю, що "вкорінення" означає, що в Linux ви стаєте root (адміністратором), а ROM - це двійковий файл, спеціально для обладнання, яке ви використовуєте; телефон Samsung і HTC вимагають іншого бінарного ПЗУ. Оскільки ви користуєтеся root, що дозволяє змінити ПЗУ на новий бінарний файл (версія Cyanogen для ОС Android), що підходить для обладнання на вашій моделі телефону.

Це може бути абсолютно неправильним, але я дав йому здогадку.


0

Це не означає повну відповідь, а лише для вирішення проблеми встановлення ПЗУ проти вкорінення телефону спочатку.

Можна встановити користувальницький ROM перед тим, як викорінювати телефон (дивлячись на інструкції щодо встановлення будь-якого користувальницького ПЗУ, це підтвердить), і наскільки мені відомо, більшість, якщо не всі, власні ПЗУ кореняться, це означає, що при встановленні його, у вас є повні права root.

Однак, можливо, ви захочете викорінити свій телефон перед встановленням користувальницького ПЗУ, просто щоб ви могли створити резервну копію всього телефону. Це можна зробити за допомогою резервного копіювання Titanium . Я не зовсім впевнений, чи є спосіб створити резервну копію телефону без вкорінення.


0

Вкорінення дає вам доступ до кореневого користувача (так!), В основному це дозволяє змінювати всю систему. Наприклад, ви можете відновити /systemрозділ для видалення програм.

ПЗУ - це ціла операційна система, яку ви встановите у своєму телефоні, і вона замінює вашу операційну систему HTC за замовчуванням (як правило, поряд із відновленням годинникового механізму, що є інструментом резервного копіювання / відновлення / встановлення). Ви можете знайти багато ПЗУ для багатьох телефонів. Cyanogenmod - найпопулярніший. Це дуже приємно, але воно не включає Sense (так що ви втратите будь-який додаток на основі Sense, як-от гарний дозвон). Ви також можете знайти деякі модифіковані ПЗУ Sense, вони можуть бути не зовсім законними (не впевнені в цьому), але ви можете їх зазвичай знайти на таких сайтах, як xda-розробники.

Sense - це не ПЗУ, це структура, яку HTC використовує для створення дуже специфічного вигляду та відчуття для додатків. його можна знайти (легально) лише у телефонах HTC


-2

Так, сенс HTC є основним ПЗУ, що надається HTC. Якщо ви хочете збільшити швидкість телефону та внутрішню пам’ять, ви можете зберегти оригінальний диск і зробити його швидким і повним пам’яті, використовуючи link2sd з привілеєм root. Просто викорініть свій пристрій і використовуйте link2sd для створення посилань ваших програм на sd-ext


HTC сенс - це не ПЗУ.
pzkpfw
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.