Як я можу завантажувати вкладення електронної пошти лише за запитом?


10

Програма електронної пошти за замовчуванням, здається, завантажує вкладення електронної пошти, коли я намагаюся прочитати електронний лист.

Я не хочу завантажувати додаток за замовчуванням, це повинно бути за запитом. Я повинен мати можливість читати текст тіла пошти без необхідності завантажувати додаток.

Я використовую власний сервер POP3, а не GMail.

Чи є можливість включити ту чи іншу програму, яку я можу використовувати для цього?

У мене є Samsung Galaxy Ace Model GT-S5830.

Відповіді:


11

K-9 Mail завантажує вкладення лише за запитом. Але вашою проблемою є не лише Клієнт, це скоріше протокол, який використовується для отримання електронної пошти: POP3 не підтримує часткове завантаження електронної пошти без їх вкладень , тоді як IMAP робить. Крім цього, IMAP має деякі приємні розширення, коли мова йде про використання мобільних пристроїв: Lemonade Profiles


Чи посилання на "Профілі лимонаду" все ще актуальні? Схоже, звичайний блог для мене, і я не знайшов нічого, пов'язаного з IMAP. Найдавніший запис - червень 2012 року. Хтось захопив домен?
PetPaulsen

@PetPaulsen Хм, можливо. Я змінив посилання на Вікіпедію зараз
Flow

2

І POP3, і ваш клієнт електронної пошти - це проблеми.

Як зазначав попередній плакат, POP3 не підтримує часткове завантаження. Однак багато клієнтів електронної пошти підтримують обмеження розміру завантаження повідомлень. Встановивши правий ліміт, ви можете просто завантажити повідомлення, але не додаток. Натиснувши на вкладення, ви запитаєте, чи хочете ви завантажити додаток. Цей метод справді працює.

Якщо поточний клієнт пошти не підтримує це, подумайте про зміну клієнтів. Я теж використовую k-9 і вважаю, що це досить добре, плюс його безкоштовно (відкритий код). k-9 підтримує обмеження розміру завантаження на акаунти POP3.

Якщо постачальник електронної пошти підтримує IMAP, вам слід переключитися. IMAP набагато кращий.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.