Чи можливо продовжувати оновлення пристрою Android, якщо OEM припиняє його підтримувати?


9

Припустимо, виробник виробника втрачає інтерес до мого пристрою; чи можу я все-таки встановити оновлення дистрибутива акцій, коли вони видаються Google? Чи є проблеми з драйверами пристроїв, якщо я йду цим маршрутом?


1
Root, встановіть неофіційний Android ROM, Готово. Вони не втрачають "інтересу", вони просто не хочуть витрачати час і ресурси на старих пристроях, які вони можуть і використовуватимуть на нових.
Uri Herrera

@Uri, тому проблем із драйверами немає? Я б подумав, що оскільки всі пристрої різні, вони можуть вимагати драйверів, що постачаються за допомогою OEM.
RomanSt

Який у вас телефон?
Пітто

@Pitto ще немає, думаючи про Samsung Galaxy Tab 10.1.
RomanSt

1
Якщо на вашому пристрої ви знайдете написане десь "Самсунг", я думаю, вам варто перестати хвилюватися :) Хлопці Cyanogenmod піклуються про вас. U_U
Пітто

Відповіді:


10

Після того, як виробник відмовиться від підтримки пристрою, ваш єдиний вибір - вкорінити його, розблокувати його завантажувач (якщо це можливо) та встановити власні ROM.

Google випускає вихідний код Android лише в AOSP (Android Open Source Project) і не говорить, чи виробник чи оператор оновлюватимуть даний пристрій чи ні. Єдиним винятком є ​​лінія телефонів Nexus, які підтримує Google безпосередньо. Як відомо, AOSP не можна побудувати для будь-якого пристрою, що не є Google, без великих робіт. Незважаючи на те, що виробники та оператори зобов'язані надавати вихідний код, це стосується лише частини ОС. Вони не повинні (і це рідко роблять) надавати джерела для власних драйверів, які необхідні для створення повністю працюючої версії Android для даного пристрою. Розробники спільноти зазвичай використовують драйвери зі старих версій ОС, що значно обмежує потенціал оновлення. Іноді драйвери розробляються з реверсом, що забезпечує більшу гнучкість для розробників.

Існує також проблема заблокованих завантажувачів на більшості нових телефонів та планшетів Android, що обмежує масштаби змін, які може принести користувальницький ПЗУ. Більшість виробників і перевізників блокують завантажувачі, щоб не дозволяти людям "бракувати" свої пристрої. Однак існують способи розблокування / обходу таких замків для багатьох пристроїв.

Підсумок полягає в тому, що якщо ви шукаєте пристрій, який підтримуватиметься довше - найкращим вибором буде лінія Nexus. В іншому випадку я пропоную переглянути різні інтернет-форуми (наприклад, xda-розробники або rootzwiki ), щоб дізнатись, чи достатньо зацікавлень у вашому пристрої з боку розробників спільноти, щоб створити для нього власні ПЗУ.


7

Як прокоментував Урі Херрера, вам потрібно буде викорінити свій телефон, щоб мати змогу встановити власну прошивку, а потім встановити програмне забезпечення післяпродажної спільноти, наприклад CyanogenMod . Швидше за все, спільнота з відкритим кодом продовжуватиме оновлювати прошивку (ROM) навіть після того, як OEM втратить інтерес.

Як викорінити корінь: Ви можете посилатися на чудовий посібник LifeHacker - швидше за все, це легко зробити, підключивши пристрій до USB та використовуючи програму Windows під назвою SuperOneClick .

Як встановити власну прошивку: найпростіший спосіб, швидше за все, використовувати програму Android під назвою Rom Manager . Він доступний на Android Market. Версія преміум буде навіть оповіщати , коли для користувача ROM отримує оновлення, так що легко підтримувати в актуальному стані .


Дякую, це було корисно. Вибачте, що можу прийняти лише одну відповідь, обидві - це добре.
RomanSt

0

+1 до встановлення користувальницького ПЗУ. У мене з'явилося бажання hd у січні, набридло таким засобом, який укорінився та встановив ціаноген мод навколо. Хоча шкури виробника, такі як сенс, приємні і всі, користувальницькі диски дозволяють значно більше налаштувати, і я гарантую, що я буду на ics, перш ніж HTC випустить оновлення (якщо вони навіть роблять)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.