Як імітувати втрату пакету на пристрої Android?


11

Я хотів би імітувати втрати пакетів на вкоріненому пристрої Android, щоб побачити, як різні рівні впливають на якість потокового відео. Я пробував Netem і iptables, без успіху:

нетем :

# tc qdisc change dev rmnet0 root netem loss 0.1%
tc qdisc change dev rmnet0 root netem loss 0.1%
Android does not support qdisc 'netem'
Garbage instead of arguments "loss ...". Try "tc qdisc help".

Формат невірний чи можливо якось додати підтримку netem?

iptables :

# iptables -A INPUT -m statistic --mode random --probability 0.01 -j DROP
iptables -A INPUT -m statistic --mode random --probability 0.01 -j DROP
iptables v1.3.7: Couldn't find match `statistic'

Try `iptables -h' or 'iptables --help' for more information.

Чи є інша альтернатива в Android?


3
Хороше питання! Моя думка: як альтернатива, можливо, підключіть до Wi-Fi роутера і заглушіть з'єднання там, якщо ваш маршрутизатор робить якість обслуговування чи подібне?
Брайан Денні


Конфігурація маршрутизатора - це, мабуть, правильний спосіб зробити це, і у мене є таке моделювання за допомогою WANem . Однак я хотів би мати портативний спосіб, який не покладається на конфігурацію мережі або мережевий інтерфейс. В основному я хочу зробити тестовий блок, де я запускаю потокове відео, збільшити втрати пакету і запустити те саме відео ще раз.
fejd

Відповіді:


2

Оскільки ваш пристрій вкорінений, ви можете встановити проксі. Я використовував TransparentProxy . Потім встановіть проксі на іншій машині вашої локальної мережі. Наведіть TransparentProxy на цей проксі, а потім встановіть ваш проксі на газ. Кілька проксі, які можуть працювати, включають CharlesProxy або Service Capture .

Якщо це не працює, ви можете прийти до нього з рівня маршрутизатора. Машина з BSD або Linux може функціонувати як маршрутизатор. Або ви можете отримати віртуальний прилад або завантажувальний компакт-диск, щоб зробити це за вас.


2

Можна встановити затримку та швидкість роботи мережі за допомогою функцій управління емулятором стандартних інструментів Android Developer.

Якщо ви використовуєте затемнення: Виберіть Вікно \ Відкрити перспективу \ DDMS На екрані ви побачите вкладку "Керування емулятором". На цій вкладці ви знайдете параметри швидкості та затримки. "Налаштування телефонії" в самому верху мають вибір швидкості та затримки.

Існують й інші способи зміни цих параметрів (включаючи сценарії їх у налаштуваннях емулятора), але це найпростіший спосіб отримати доступ до налаштувань.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.