Як працює кишенькове виявлення?


15

Мій Droid Bionic має опцію на сторінці налаштувань дисплея "In-Pocket виявлення: блокує ваш пристрій автоматично, коли вставляється в кишеню"

Як телефон відчуває, що він у вас в кишені? Я гадаю, можливо, поєднання датчиків близькості та світла?


1
Я думаю, ти відповів на запитання: P
Метью

1
@MatthewRead - дякую; сподівався знайти якесь джерело. Пошук у Google виявляє багато міркувань (включаючи те, що вказується, що телефон також повинен знаходитись у портретному режимі та вертикалі) та багато скарг, що це не надійно.
TomG

Відповіді:


3

Біля камери є інфрачервоний / червоний датчик, який визначає, чи є телефон у кишені чи сумці. Консенсус в Інтернеті полягає в тому, що залежно від виробника вашого телефону, наскільки добре це працює, різний рівень успіху.


3

Я переглянув Play Store, де я знайшов PocketSensor, що говорить у його описі

PocketSensor використовує вбудований датчик близькості телефону для автоматичного блокування телефону, коли він кладеться в кишеню.

Приклад: Якщо ви хочете, щоб датчик спрацьовував лише тоді, коли пристрій тримається прямо вертикально (для передніх кишень) або спрямований вниз (для кишень штанів), виберіть параметр «Вимкнути в ландшафті», включаючи всі три його можливості.

тож я здогадуюсь, однозначно можна використовувати комбінацію:

Датчик орієнтації дозволяє відслідковувати положення пристрою відносно рами земного відліку ( в Зокрема, магнітну північ).

і

Датчик дозволяє визначити , наскільки далеко об'єкт знаходиться від пристрою.


1

Я можу лише розмірковувати про відповідь, як Droid Bionic реально реалізує це "вбудоване виявлення". Більшість андроїдів, у яких є датчик світла (який іноді діє і на простий датчик близькості), використовують це як знак того, що ви або телефонуєте без гарнітури, або що ви поклали пристрій у кишеню.

Можна також уявити, що Android використовує інформацію з 3-осевого акселерометра та / або 3-осевого гіроскопа для виявлення ситуацій в кишені. Але я не думаю, що це насправді зроблено, тому що ці датчики використовують велику кількість енергії під час використання.

Для прикладу таблиці даних датчика світла / відстані Android див. SFH 7743 від Motorola Droid. Він виявляє ІЧ-світло близько 900 нм. Схоже, деякі Андроїди мають розділені датчики світла та близькості, а інші зловживають датчиком світла як простий датчик близькості (наприклад, Samsung Galaxy S).


0

У цій науковій роботі вони використовували датчики близькості та світла. Вони описують основний алгоритм, який не так вже й складний, і вони розробили його для Тізен. Рамка Android пропонує еквівалентний сенсорний api, хоча я сам цього не пробував.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.