Чи можу я викорінити свій телефон


10

Мій GPS зламаний, і я хочу його замінити або відремонтувати. Чи є спосіб викорінити samsung galaxy s 4G t-mobile до заводських умов?


2
Відкрийте офіційний ROM від www.sammobile.com. Залежно від того, як ви вкоренилися, може бути спосіб викорінити також. Деякі програми вкорінення, такі як Super One-Click, також пропонують можливість відновити та скасувати корінь.
Спаркс

Відповіді:


6

Як казав спаркс, залежно від того, як ви вкоренилися, ви можете "викорінити" додаток, якщо ви лише вкоренили свій пристрій і не зробили нічого іншого.

Якщо ви змінили андроїд, скажімо, видаливши трохи програмного забезпечення або спалахнувши інший диск на своєму пристрої, вам знадобиться використовувати щось на зразок Kies, ODIN або Heimdall, щоб відбити запас ROM.

Зворотний бік ROM може замінити всі сліди будь-якої модифікації програмного забезпечення, яку ви зробили на пристрої. Сюди можна віднести ОС, завантажувач та ядро.

Я ніколи не використовував Kies, тому не можу говорити про те, наскільки добре це працює. Kies - це "офіційний" інструмент оновлення пристроїв.

Раніше я використовував ODIN. Це продукт Samsung, але в основному це протікає програмне забезпечення, яке використовується всередині країни.

Heimdall - це альтернатива ODIN з відкритим кодом, яка працює на інших платформах, крім Windows. Він використовує ті самі протоколи, що і ODIN.

Якщо ви переходите на будь-який із маршрутів "блискучих запасів", спробуйте пошукати того, хто саме дає інструкції. Спільнота дуже велика, і хтось це вже зробив. Якщо ви подивитесь, ви можете знайти їх покрокові інструкції, які ви можете дотримуватися.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.