Як я можу відобразити зображення з URL-адреси на головному екрані?


12

Я хочу завантажити зображення з URL-адреси та регулярно оновлювати його з веб-сторінки.

Щось на зразок віджета, який би показував мій поточний нюх Stack Overflow. зразок так чуття

Іншим прикладом значків / чуття є показ банерів для схуднення на myfitnesspal.com таким чином:

зразок мого зображення фітнес-друга

Я намагався шукати на ринку фотовиджети, віджети веб-камери та URL-адреси. Я не впевнений, як отримати вищезазначене зображення, яке оновлюється на моєму домашньому екрані.

Будь-які ідеї?

Відповіді:


2

Цей потік повертається назад, але мені все ще не вдалося знайти такого на ринку, який, здається, відповідає опису, тому я зробив його сам. Отримайте його тут :

введіть тут опис зображення

Віджет оновлюється щогодини, і наразі немає можливості це налаштувати.


Це чудово працює!
Олексій Б

@Lie Ryan Я хотів би, щоб це було на моєму трансформаторі ASUS ... що-небудь особливе, що мені потрібно зробити, щоб він працював?
DeaconDesperado

@DeaconDesperado: не наскільки я знаю, потрібно просто дозволити встановлення неринкових додатків. Я не перевіряв його на екрані розміру планшета або на чому-небудь іншому, ніж Android 2.2, але я не сподіваюся, що виникнуть проблеми, оскільки сама програма дуже проста. Введіть у коментарі відповідь, якщо вам потрібно інше співвідношення сторін або інший розмір віджета.
Лі Лі Раян

1
@LieRyan працював так, як ви описали. League of Legends - статистика банера FTW.
DeaconDesperado


0

Я хотів, щоб програма це робила, і хотіла, щоб вона була професійною, надійною та простою у використанні, і хотіла знати, що це буде підтримуватися в майбутньому та працювати з новими версіями Android. Коли я веду бізнес із програмним забезпеченням, я вирішив зробити його наступним продуктом.

Showr підтримує Android 3.1+ і новіші версії, і ви можете використовувати його як віджет із блокованим екраном у версіях Android, які підтримують цю функцію. Він підтримує зображення з RSS або Atom каналів, а також з інших додатків (таких як Галерея), а також з фіксованої URL-адреси. Він також інтегрується з деякими веб-сайтами, такими як Tumblr та Stack Exchange. На відміну від прийнятої відповіді на питання, ви можете встановити, як часто він оновлюється, і він має функцію інтелектуального оновлення для економії часу роботи акумулятора та використання мережі.

Завантажте програму Showr безкоштовно з Google Play або перегляньте програму Showr на StackApps .


-2

Можливо, вам знадобиться дуже специфічний віджет, який кодується для отримання деяких даних із зазначеної веб-сторінки у визначеному форматі (XML, JSON, API-дзвінки тощо), а потім проаналізуйте та відобразіть їх.

Наприклад, швидкий пошук від Google за "віджетом android flair" повертає цю програму. Потрібно лише вказати ідентифікатор користувача (наприклад, http://api.android.stackexchange.com/1.1/users/3646 для мого профілю), і він раз на кожну годину оглядає сервери stackoverflow.com і отримує "чуття".


Я шукаю те, що працює і для сайтів із переповненням без стека.
Алекс Б

Напевно, не існує програми "чарівна куля", яка працювала б на кожному сайті. Вам знадобиться індивідуальне рішення. По-перше, сам сайт повинен бути спеціально закодований, щоб надати інформацію, яку ви шукаєте, через якийсь інтерфейс (RSS, XML, JSON, API тощо). Потім додаток / віджет потрібно буде кодувати, щоб отримати цю інформацію ( просте опитування або більш просунутий поштовх), має сенс і відобразити його.
Чах

1
Я хочу використовувати опублікований інтерфейс для нюху переповнення стека та для сайтів myfitnesspal, що є URL-адресою файлу зображення.
Алекс Б
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.