Як додати нову мову?


27

ПЗУ, що я використовую, продається на мовному списку мов, розібравшись до декількох виборів, ймовірно, щоб заощадити місце.

Я хотів би додати мову назад у систему. Я вже можу встановити локаль за допомогою таких програм, як MoreLocale 2, щоб програми з моєю підтримкою мови починалися з правильного коду локалу , однак, що не додано відсутніх системних мов. Мати систему іншою мовою було б непогано, але головне - отримати словникові файли для клавіатури з автоматичним завершенням . Як можна додати файли підтримки мови для мови введення до системи чи ПЗУ?

Я можу отримати доступ до інших ПЗУ або проекту AOSP, щоб зірвати речі, але не знаю, з чого почати. Які файли мені потрібні та які зміни потрібно внести? Чи є простий спосіб зробити це, скажімо, мовним пакетом чи це хакерство цілком?

Мій ROM повністю вкорінений, і я маю adbдоступ при необхідності. Це Android 2.3.7 ( неофіційний порт CM 7.1 для Dream / Sapphire ), і я використовую клавіатуру Android. Мова, яку я хочу, - турецька, хоча, якщо хтось не має завантаження, щоб вказати на мене, це здебільшого процес, який я шукаю тут.


3
Наскільки я знаю, сторонні клавіатури повинні надавати власні мовні набори. Якщо ви можете знайти сторонню клавіатуру, яка вам подобається, яка підтримує турецьку мову, то це може бути найпростішим шляхом. Крім того, схоже, що CM не підтримує турецьку мову: github.com/CyanogenMod/android_vendor_cyanogen/blob/gingerbread/… (Дивіться у розділі "Перекладачі"), але ви завжди можете допомогти перекласти їх.
Брайан Денні

@BryanDenny: Повні CyanogenROM's (які у мене є на іншому телефоні) мають підтримку турецької мови, лише деякі позбавлені версії для Dream (та інших) коротко змінені. Я знаю багато про альтернативні клавіатури з турецькою підтримкою, але дуже хочеться, щоб це було для клавіатури Android Android (деякі клавіатури Market відмінно працюють, але використовують занадто багато оперативної пам’яті для Dream, а легші взагалі не дуже добре працюють). Я знаю, що важче отримати налаштування для клавіатури запасів, але це моє питання (і чому я запитую).
Калеб

@BryanDenny: Річ github, з якою ви пов’язували, показує перекладачів для специфічних інтерфейсів для Cyanogen. CyanogenMod ROM зазвичай має повний набір мов, запропонований від AOSP, який включає турецьку. Лише кілька конкретних добавок для ROM не мають перекладених рядків ... але коли ROM не компілюється з повним списком локалів, повинен бути спосіб додати підтримку певної мови. Що я можу витягнути з іншого ПЗУ, щоб додати мову?
Калеб

Я поняття не маю, я робив Android Dev (навіть підтримував кілька мов у додатку), але не робив жодного розробника з ПЗУ. Вибачте, хочете, щоб я міг допомогти більше. Я також дивився на форумах CM або XDA теж.
Брайан Денні

Відповіді:


11

Додавання повної мовної підтримки для пристрою здійснюється на рівні rom, мови, які підтримуватиме клавіатура за замовчуванням, додаються перед компіляцією, а клавіатура Android дає лише можливість завантаження словників для мов, які він підтримує. Хорошим рішенням є завантаження програми для клавіатури (наприклад, GOKeyboard), яка підтримує додавання до неї мов.

Додатки, що змінюють місцеположення, приємні, але вони можуть бути не настільки ретельними у своєму перекладі, як ром, який було зроблено або спеціально перекладено на певну / бажану мову. Якщо ваша мова є Bi-Di (двонаправлена, наприклад, іврит або арабська), а ром не підтримує її, вона може також вводити помилки!

Найкращим рішенням буде прошивання нового рома, який вміщує потрібну вам мову, або запас ромів, зроблений для вашої області виробником вашого пристрою, або користувацький rom, Cyanogen хороший тим, що він, ймовірно, підтримує кожну мову, що відповідає стандарту unicode (в т.ч. турецький).


Спасибі. Ціаноген - це, безумовно, мій перший вибір все-таки, але насправді є ROM, які працюють краще на одному з моїх підрозділів, головний недолік - відсутність мовної підтримки.
Калеб

2
але як же, наприклад, в офіційному ПЗУ немає івриту, а у старшого samsung s4 з офіційним ПЗУ, який я придбав півроку тому? може це просто прихований варіант?
Elad Benda

0

Дивіться це відео

https://www.google.com/search?ei=MLpoXaXLLYHykwXjwqHADQ&q=android+setting+language+missing&oq=android+setting+language+mis&gs_l=psy-ab.3.0.33i22i29i30l2.271266.2264795..27 0.208.2395.0j13j2 ...... 0 .... 1..gws-wiz ....... 0i71j35i39j0i67j0j0i20i263j0i203j0i22i30.5sRaXAommog # kpvalbx = _R7toXaWQEdHxkwWXnIv4CA22

TL; DW

  • встановити додаток morelocale
  • використовувати abd для зміни дозволу на додаток pm grant dogfooderz.com.morelocales android.permission.CHANGE_CONFIGURATION
  • використовуйте додаток, щоб змінити локаль

ПРИМІТКА: якщо ви отримаєте

Security exception: grantRuntimePermission: Neither user 2000 nor current process has android.permission.GRANT_RUNTIME_PERMISSIONS

дивіться цю відповідь /programming/52079343/how-can-i-use-adb-to-grant-permission-without-root

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.