Як працює GPS на телефонах Android?


11

Сьогодні я вперше застосував GPS на своєму Android, і мені було цікаво, як це насправді працює.

Я знаю, що телефони Android мають в них GPS-чіп, але телефон встановлює пряме з'єднання з GPS-сервером чи відбувається щось інше? Якщо є пряме підключення до сервера, чи означає це, що кожен користувач Android може здійснити пряме підключення до сервера?

Відповіді:


16

GPS для роботи не потребує мережевого підключення до будь-якого сервера. Для обчислення хорошої позиції потрібен лише сигнал із щонайменше 4 супутників GPS .

Є також альманах GPS , який в основному надає майбутні дані про те, де очікується перебування супутників у певний час у майбутньому, як правило, до 7 днів. Це можна використовувати для прискорення обчислення позиції. Альманах транслюється за допомогою супутників GPS, щоб завантажити повний альманах через систему GPS, потрібно до 15 хвилин. Ось чому в Інтернеті є також Сервери, які надають дані альманаху більш зручним, швидшим способом. Можливо, це ви мали на увазі під "GPS-сервером". Android теж використовує це.


Отже, хто вільний користуватися цими GPS-супутниками? Ось, що я хотів знати ...
c0da

1
Ви дійсно очікували, що ваш мобільний телефон буде надсилати сигнали до супутника? ^^
neurino

1
@ c0da Ну, це залежить. Ви можете "безкоштовно" користуватися системою GPS, якщо у вас є GPS-приймач. Виробник цього пристрою - той, хто платить за використання системи GPS і включає цю вартість у вартість пристрою GPS. Таким чином, вам не доведеться платити щомісячну або щорічну плату, щоб використовувати ваш GPS.
Доліверас

1
@Doliveras, я можу помилятися, але вам не потрібно платити передплату на стороні проектування, ні щоб використовувати супутники GPS. Я раніше працював з GPS і навіть працював над власними приймачами, і таких витрат не було.
Кортук

1
@Doliveras невірний. GPS надається платниками податків у США для тих, хто може користуватися безкоштовно. Виробники також нічого не платять.
robguinness

6

GPS - всі системи GPS отримують сигнали від супутників. Вони ніколи не надсилають дані в супутники GPS. Вашому телефону знадобиться значно більша антена, щоб надіслати їм сигнал.

Такі системи, як OnStar, пересилають ваше місце назад на свої сервери. Сервери Google отримують інформацію про вашу позицію, щоб вони могли обчислити вказівки та витягнути плитки для карти.

Уряд США не стягує плату за використання GPS. Це глобально.


3

GPS - це пасивна система. На орбіті є сузір’я супутників з атомними годинниками, які по суті просто кричать свої ідентифікації та час для кожного, хто слухатиме. GPS-приймач вислуховує сигнали та використовує відмінності у часі, коли він чує від різних супутників - через затримки швидкості світла та релятивістські ефекти (!) - та знання орбіт супутників (також транслюється супутники), щоб тріангулювати своє положення на землі.

Сигнали від супутників - просто радіо. Не потрібна "мережа", телефонне з'єднання або будь-яке двостороннє спілкування.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.