Календар із потужними сповіщеннями


12

Я щойно купив Samsung Galaxy 2, що йде від Nokia 3600.

Мій старий мобільний телефон мав досить простий додаток для календаря, але коли він повинен був попередити мене, він продовжував дзвонити і вібрувати, поки я не відхилю його.

Я міг би спокійно використовувати сповіщення як ранковий сигнал тривоги, якби знав, наприклад, що мені доведеться прокинутися о 6:00 наступного 12/25.

У новому календарі лише один раз подається звуковий сигнал, і я вже пропустив безліч зустрічей.

Більше того, я почав використовувати тривожні сигнали, але вібрації немає і вона обмежена в налаштуваннях часу.

Я шукаю додаток, який відповідає моїм потребам, можливо, синхронізується з Календарем Google, не надто багато дзвіночків, але не обов’язкових.

Будь-яка порада?

Дякую

Редагувати:

Як примітка до того, хто обережно відповідає, як встановити сповіщення календаря:

Будь ласка, дайте мені знати, як встановити його так, як мені потрібно, тобто змусити його дзвонити до відставки (або після, скажімо, максимум 1 хвилини на випадок, якщо я далеко від телефону).

Інакше перехід від blip на din don не дуже допоможе, тому що я вже перевіряв це, втрачаючи деякі побачення. :)


Мій стандартний додаток Clock відтворює будильник і вібрує. Я, скоріше, відверто можу додати. Ви можете змінити звук сповіщення, який звик; ви пробували це?
алей

@AlEverett: Я використовую будильник, але він не вібрує, і я не бачу ніяких налаштувань на ньому. Однак важко помітити помітку далеко за часом, наприклад, сповіщення про дні народження тощо. Я не можу заповнити це десятками тривог просто тому, що календарні сповіщення смокчуть ...
neurino

Гаразд, вибачте, я знайшов налаштування вібрації для тривоги, але я все ще не можу встановити належне сповіщення про зустріч, скажімо, надходить через 10 днів.
neurino

Відповіді:


6

Календар Snooze може повторювати нагадування, поки ви не визнаєте їх назавжди. Він працює з додатком календаря за замовчуванням, і він дозволить синхронізуватися з google.

Ви можете налаштувати частоту повторення сповіщення, скільки разів (включаючи "Продовжувати повторення"), а також можна налаштувати два набори нагадувань, наприклад, повторюючи кожну хвилину протягом 5 хвилин, а потім 5 хвилин протягом години. Він також може використовувати сповіщення, світлодіодні індикатори, текстові промови та сповіщення.

Це також (як випливає з назви) дозволяє дуже потужний механізм затримки, з повністю настроюваними затримками.


Дякую, я спробую! У будь-якому випадку: 700 Кбіт для додавання простого відкладу здається мені надмірним, але якщо він спрацює, я буду радий встановити
neurino

1
У Galaxy S 2 є 2 ГБ пам’яті для додатків (/ даних). Це в чотири рази більше, ніж у мене, із встановленими близько 200 додатків. Я б не переймався цим. ;)
ТРЕЙ

Я приймаю вашу відповідь, навіть якщо я пішов з іншим додатком CalendarAlarmHelper (в першу чергу тому, що він дешевший і легший), але я знайшов це завдяки вашому посиланню, так що ... дякую ^^
neurino

1

Відкрийте додаток Календар. Натисніть МЕНЮ> НАСТРОЙКИ> прокрутіть вниз до НАВЧАЛЬНИХ НАСТРОЙКІВ.

Потім ви можете вибрати бажану мелодію, а також, чи повинно з’являтись сповіщення чи відображатись лише оновлення панелі сповіщень разом із параметрами Вібрація.

Як альтернативу календаря, ознайомтеся з Жорте .

Інтерфейс тривоги Galaxy S2 має варіанти для повторюваних сигналів тривоги, а також попередньо встановлених режимів Snooze.

ОНОВЛЕННЯ: Нагадування про подію Nudnik та Calendar - це програми, які, як видається, пропонують функцію, яку ви шукаєте.


1
Про налаштування сповіщення, будь ласка, дивіться мій коментар до відповіді KalEl. Знову про тривогу, я вже використовую її з декількома сигналами тривоги та дрімоти, але, знову ж таки, дивіться мою відповідь на Еверетта в коментарях до запитання ... Цікаво, чому моя 100 € Nokia змогла попередити мене так, як я впевнений, що отримав її а андроїд на 600 € - ні. Можливо, андроїдні інженери думали: «Я пройшов цілий день, дивлячись на екран телефону, тримаючи його в правій руці ... Я перевірю запропоновану нами альтернативу.
neurino

Я побачив ваше оновлення та спробуйте запропоновані вами програми
neurino

1

Я намагаюся зараз CalendarAlarmHelper , це набагато дешевше, ніж пропозиція TREE.

Безкоштовна версія закінчується через 7 днів, але має повноцінні функції.


-1

Тепер, коли Астрід зупинилася, випробувавши TicTac. Працює досить добре і здається надійним


Посилання на додаток зробить це кориснішим для ОП
bmdixon

І деякі відомості про те, як, конкретно, він вирішує проблему ОП, також були б непоганими.
але

-2

Ви можете спробувати Astrid, я вважаю це дуже корисним як керівник завдань


Хто попросив менеджера завдань?
Іззі

-2

Календар -> Установки -> Налаштування сповіщень -> Виберіть мелодію дзвінка.

Також встановіть "сповіщення та сповіщення" в тому ж меню на Повідомлення.


2
Я вже бачив це, всі звуки тривають не більше секунди, і я не знаходжу жодного варіанту, щоб сказати йому дзвонити до відставки, ось що я попросив . Я бачу, що є варіант завжди вібрувати і він увімкнений, але якщо він просто вібрує раз на секунду , як сигнал тривоги, то я знаю, чому я цього ніколи не відчував ...
neurino

Ось ідея - якщо ви використовуєте альтернативну програму для SMS, наприклад Handcent або GoSMS pro чи RingDroid - у них є альтернативний інструмент вибору музики, який можна використовувати для вибору пісень із папки медіа / аудіо. Це дасть вам дзвінку в дзвінку.
Спаркс

1
Так, це було б довгим дзвоном, але ще раз, він не відповідає на запитання, яке задають .
Кевін М
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.