Що означає "Малюнок над іншими програмами"?


17

Я встановив додаток GIF з Play Store, і вони хочуть на це дозвіл. Я навіть не розумію, що означає звернення до інших додатків.

Це плаваючі серця в GIF в приватному повідомленні в Messenger? Я збентежений.


16
Перетягування на інші додатки означає можливість відображати щось, але не на передньому плані, як фільтр екрану, який затемнює екран. Якщо програма вимагає цього дозволу, не відчуваючи потреби в цьому, видаліть цей додаток негайно.
GiantTree

O k Так я помиляюся? Це не щось на зразок плаваючих сердець чи анімованих рухів у мемі чи GIF? І якщо так, то чому програма GIF запитує дозвіл на інший додаток? Яку програму вони б хотіли намалювати та яка мета в малюванні?
Стейсі

5
Перегляд інших додатків дозволяє змінювати представлення інших програм. Якщо здається, що це питання не потребує цього (я не знаю програми, яку ви намагаєтесь описати), не дозволяйте цього дозволу. Для відображення GIF-файлів або мемів цей дозвіл не потребує.
GiantTree

@GiantTree Як подобається те, що робить Facebook Messenger, коли маленька фотографія профілю людини, з якою ви спілкуєтесь, продовжує нависати над іншими програмами, навіть коли ви виходите з програми?
Revetahw каже: Відновити Моніку

@Stacey Ви також повинні повідомити про це додаток.
Роб Роуз

Відповіді:


23

Технічна назва цього дозволу SYSTEM_ALERT_WINDOW:

Дозволяє програмі відкривати вікна, використовуючи тип TYPE_SYSTEM_ALERT, показаний поверх усіх інших програм. Цей дозвіл дозволяє додатку показувати "спливаюче" вікно над усіма іншими програмами, навіть якщо програма не на передньому плані. Зловмисний розробник / рекламодавець може використовувати його для показу дуже неприємної реклами. Майже жоден додаток не повинен вимагати цього дозволу, якщо вони не є частиною операційної системи Android. Прикладом системного сповіщення може бути те сповіщення, яке відображається, коли телефон або планшет втрачає акумулятор і збирається вимкнутись.

Як вже вказувало GiantTree , це також використовується "додатками накладання екрана", такими як екранні фільтри. Шкідливий додаток може, наприклад, використовувати його для того, щоб змусити вас робити те, чого ви б інакше не робили, наприклад, накладення кнопок на інший текст (або заміна тексту питання чимось іншим), тому ви натискаєте "так" на потрібному екрані натиснути "ні" (так зване "Tap-Jacking") - саме тому (принаймні, для Android 6) люди часто отримують попередження " виявлення накриття екрана ". Див. Наприклад:


12

GiantTree має рацію. Якщо "плаваючі серця або анімовані рухи" повинні з'являтися поверх інших додатків , тоді цей дозвіл потрібен. Якщо це не те, що він робить, або якщо це не те, що ви хочете (тобто, якщо це передбачається лише для редагування GIF-файлів всередині додатка), тоді ви повинні видалити / не встановити додаток - такі накладки можна використовувати для перехоплення вводу та виконання небажані операції на вашому телефоні або вкрасти ваші дані.

Класичний приклад дійсного використання цього дозволу, знову ж таки, як згадує GiantTree, фільтрація екрана. Такі програми можуть затемнити екран або переключити його на використання вночі. Інший приклад - Facebook Messenger, який може розміщувати піктограми чату на екрані, щоб зробити повідомлення помітнішими та забезпечити швидкий доступ до поточних розмов.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.