Яку інформацію створює резервна копія Google?


26

Хтось знає, що саме створює резервна копія (та відновлення) Google, коли ви вмикаєте цю опцію?

Також, чи можемо ми десь побачити цей список? (Можливо, приховані n-рівні в глибині інформації облікового запису Google?)

Причину, про яку я запитую, - у мене був нещасний досвід, коли моя SD-карта померла від мене, помістила тимчасову SD-карту і дозволила Google зробити автоматичне відновлення.

Деякі реставровані речі:

  • Збережені бездротові мережі
  • Фон
  • Деякі програми - як не дивно, було відновлено лише підмножину моїх програм (деякі з даними, деякі без). Усі попередні програми були встановлені через Android Market.

Потім нарешті отримав свою нову SD карту, поставив її і наступне було відновлено

  • Збережені бездротові мережі
  • Деякі додатки - знову ж, проблема ... лише підмножина (інша підмножина, ще менше програм). Цього разу, здається, жодні дані не були відновлені.

Я думаю, що було б дуже корисно переглядати / керувати списком резервного копіювання, і таким чином було б відновлено (але я ще не знайшов цього списку ... якщо він навіть існує).


Я не думаю, що Google не створює резервного копіювання нічого на вашій SD-карті, але навіть якщо це було, я впевнений, що ваші бездротові мережі там не збережені, а ваш фон також не є, якщо ви не використовуєте зображення зі своєї SD-карти. , тож на них взагалі не постраждають заміни карт. Чи багато додатків переміщено на вашу SD-карту?
eldarerathis

Коли я в останній раз використовував функцію відновлення програми, я помітив, що деякі завантаження програми не вдалися, як це відбувається іноді на ринку. Проблема полягає в тому, що Ринок не намагається завантажити ці програми. Тому після відновлення вам слід ретельно перевірити сповіщення про невдалі завантаження та повторити їх вручну.
Роберт

Відповіді:


3

Для пристроїв Honeycomb (Android 3.0+) офіційний посібник користувача Android 3.0 (він же Honeycomb) говорить:

Сторінка 13

Резервне копіювання та відновлення даних

...

Резервне копіювання багатьох видів даних, зокрема:

  • Ваші налаштування Android, такі як ваші мережі та паролі Wi-Fi, словник користувача тощо
  • Багато налаштувань програми Google, наприклад, ваші закладки браузера
  • Програми, які ви завантажуєте з Android Market

Деякі додатки сторонніх розробників також використовують послугу резервного копіювання, тому якщо ви перевстановите її, її настройки та дані будуть відновлені.

Сторінка 132

Резервне копіювання моїх даних Перевірте, щоб створити резервну копію деяких ваших особистих даних на серверах Google за допомогою свого облікового запису Google. Якщо ви заміните планшетний ПК, ви можете відновити дані, створені вами, при першому вході в обліковий запис Google. Якщо ви перевірите цю опцію, буде створено резервну копію різноманітних ваших особистих даних, включаючи паролі Wi-Fi, закладки браузера, список застосованих програм із Market, слова, які ви додали до словника користувача, який використовується на екранній клавіатурі та більшість налаштувань, які ви налаштовуєте за допомогою програми Налаштування. Деякі сторонні програми також можуть скористатися цією функцією, тому ви можете відновити свої дані, якщо перевстановити програму.

Що стосується вашого списку програм, ви можете легко побачити, які з них пов’язані з вашим обліковим записом Market, перейшовши на сторінку https://market.android.com/mylibrary


Ага так, це здається правильно (спалахнув мій телефон звичайним ПЗУ, тому очікуйте певних розбіжностей). Хоча я дійсно бажаю, щоб вони десь мали список! Знову на ринку моєї бібліотеки ... цей список не відображає правильно те, що я встановив на своєму телефоні :(
pyko

1

Ніщо на вашій SDCard не створюється резервного копіювання, якщо ви не маєте програми, яка синхронізує дані між вашою SDCard та "хмарною службою", як, наприклад, пікаса, яка зберігає зображення на sdcard і не створює резервну копію для послуги Picasa.

Ваші програми створено резервні копії, я не знаю, чи є дані, але це могло б бути таким, що це має сенс бути резервним файлом. Причиною того, що ви могли бачити лише підмножину відновлених додатків, можуть бути проблеми з тим, що не вдалося завантажити їх усіх у момент відновлення. У мене це сталося, коли після чистого стерти я прошив новий ROM, і деякі додатки не повернулися автоматично.

Він також робить резервні копії таких налаштувань, як налаштування бездротової мережі, знову ж таки, ви ввімкнули резервне копіювання даних, тож якщо його потрібно відновити, це може бути, і це було б щось, що, я думаю, слід створити резервне копіювання.

Немає офіційного (або неофіційного) списку, про який я знаю, із резервного копіювання. Якщо ви ввімкнули функцію "резервного копіювання пристрою", щоб її можна було відновити, якщо потрібно, слід припустити, що вона створює резервну копію всіх налаштувань і даних додатків. Але це не відновить будь-яку інформацію, збережену на sdcard.

Як уже згадувалося, заміна sdcards не повинно спричиняти "відновлення пристрою" з "служби резервного копіювання", а також не повинні змінюватися ваші мережеві налаштування чи фони чи щось подібне. Я бачу, що хочуть відновити додатки, які ви раніше встановили на старій sdcard, на нову sdcard, але вона не повинна відновлювати нічого іншого на пристрої чи sdcard.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.