Кілька повідомлень про оновлення від Android Market


10

Нещодавно я модернізував своє бажання HTC запустити CyanogenMod 7. Основною причиною цього я став те, що я міг використовувати новішу версію Android Market, яка підтримувала кілька облікових записів. Причиною цього було те, що я перемістив свою адресу електронної пошти з GMail на Google Apps для вашого домену і хотів, щоб основною адресою електронної пошти на телефоні була версія Google Apps, але ринок продовжував використовувати gmail, щоб я не став ' не доведеться купувати додатки знову.

Також у мене є два інші облікові записи gmail / apps, налаштовані на телефон (так що я можу отримувати електронні листи, що надсилаються на ці два облікові записи).

Взагалі, все працює добре, і я дуже задоволений CyanogenMod. Однак у мене є одна досить незначна проблема з ринком. Коли нові оновлення доступні для встановлених програм, я отримував повідомлення з повідомленням (наприклад)

2 New Updates are available

(Я перефразую, оскільки оновлення наразі не доступні, тому я не можу згадати точне формулювання повідомлення). Це досить повчально. З новим ринком я отримую ЧЕТВЕРІ сповіщення:

2 New Updates are available email@mydomain.com

2 New Updates are available other_email@mydomain.com

2 New Updates are available more_email@gmail.com

2 New Updates are available email@gmail.com

Це здається дедалі складним, оскільки вони все ті ж оновлення! Чи є спосіб розібратися в цьому? Ринок створений для використання облікового запису email@gmail.com, але, схоже, перевіряє всі облікові записи. Я думаю, що якщо є платні додатки, які потребують оновлення, вони відображатимуться лише для останнього облікового запису (хоча це здогадка), але для всіх безкоштовних, начебто, я застряг у кількох повідомленнях.

Відповіді:


2

Я думаю, що це задумано, оскільки більшість користувачів не мають 4 облікових записів на своєму телефоні. Вся ідея цих повідомлень полягає в тому, щоб дати можливість користувачу завантажити нову версію, як тільки вона з’явиться. Можливо, ви не хочете використовувати свої мобільні дані, коли цього не хочете. Можливо, галочка оновлення автоматично обійде це повідомлення, однак, ймовірно, все одно буде сказано, що застосовано 3 оновлення.

Отож, те, що ви, можливо, шукаєте, - це тихі оновлення /programming/10328471/can-we-do-silent-updation-for-android-application, схоже, ви можете це зробити із вкоріненим телефоном.

Я теж думаю, що Google може обробляти кілька облікових записів більш інтуїтивно зрозумілими способами в їх продуктах. Оскільки ми не в змозі вдосконалити ці додатки із закритим джерелом, я скажу, що це краще, ніж раніше. Я думаю, що найкращим рішенням для Google було б поєднати ці повідомлення в одне повідомлення, тобто "5 додатків оновлено".

Почуйте шум на сторінках підтримки Google, щоб покращити цей UX, це може бути хорошим початком http://www.google.com/support/forum/p/Google+Mobile/label?lid=551c5c4cca827a18&hl=uk

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.